.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Кърджали

  1. #1
    djei-djei
    Guest

    Кърджали

    Били ли сте някога в Кърджали?И ако да какво там ви направи най-силно впечтление;какво най-много ви хареса;какво мислите за хората там(българите);какви са ви впечатленията за момичетата-като характер,и има ли много руси момичета и кои са най-яките блондинки там??И всичко друго което се сетите за града или ви е направило най-силно впечатление..нещо интересно и любопитно което се е случило в града(случки) което искате да споделите и с нас..
    Ще се радам да има кой да каже нещо повече.. \/
    благодаря на всички които ще се включат по темата! :P

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    да ти имам темата направо...
    Еми не съм била там,не знам нищо за руси женки...
    Имам си един-2 приятели там...И двамата са готини хорица и си и уважавам ама...:/

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    До сега не съм ходил, но защо пък не в бъдеще?!? \/
    Иначе за хората там, нищо не съм чувал.

  4. #4
    дмкфнхсфх
    Guest
    Живяла сам там(в Кърджали) сега живея в София и мисля 4е там хората са мноо по яки от тук, тук са много студени.. е някои де ама там поне пове4ето са пе4ени а за жентике верно там има мн яки пи4ки и пи4ове... СуПеР си е градчето... :P

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Добре бе като не знаете нищо за Кърджали , защо пиешете в тая тема? Аз съм ходил там 2-3 пъти ... има хубави места. Скоро се нананесе едно семейство от точно под мен , обаче са големи селяни... Надуват чалгата по нощи и са много надути.. май кърджалийците не са от най-приятните хора


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Добре бе като не знаете нищо за Кърджали , защо пиешете в тая тема? Аз съм ходил там 2-3 пъти ... има хубави места. Скоро се нананесе едно семейство от точно под мен , обаче са големи селяни... Надуват чалгата по нощи и са много надути.. май кърджалийците не са от най-приятните хора
    Еми тия двамцата мойте..единия е би-бой..другия...е само фен,но ненормален фен на хип-хоп...и понеже в Кърджали няма ко да се прай явно редовно ходи по джемове,ивенти,концерти и тнТака че ..от всичко си има изключения

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Може да го видя на някой батъл


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502

    Re: Кърджали

    Цитирай Първоначално написано от djei-djei
    Били ли сте някога в Кърджали?И ако да какво там ви направи най-силно впечтление;какво най-много ви хареса;какво мислите за хората там(българите);какви са ви впечатленията за момичетата-като характер,и има ли много руси момичета и кои са най-яките блондинки там??И всичко друго което се сетите за града или ви е направило най-силно впечатление..нещо интересно и любопитно което се е случило в града(случки) което искате да споделите и с нас..
    Ще се радам да има кой да каже нещо повече.. \/
    благодаря на всички които ще се включат по темата! :P
    Въххх....как па са сети за Кърджалии...!?Ми ко да ти кажа темата не и виждам смисъла,ама както и да е тва няма значение!
    Аз живея в Кърджали.......и кво да ти кажа града си е хубав макар и малко малък,само дето хората са малко шк....има си и готини де,ама преобладават селяните,което разваля самия град,ама кво да се прай тва е Иначе са зели и да го поопраят след някоя година може и да се намират повече от 1-2 места за забавление :P Колкото до мацките ми кво да кажа бива си ни))иначе и момчета има хубави абе не езле градчето

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Може да го видя на някой батъл
    Кой?

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Може да го видя на някой батъл
    Кой?
    Тоя bboy А може и вече да съм го виждал... Той от някое крю ли е?


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Дървото :]
    Мнения
    392
    Бащаткото е от Ардино и поради тва имам роднини и в Кърджали. Кефя му се на града, ама май е зарад хората, които имам там, не толкова за града

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си