.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Guest

    Как мислите?

    Искам да ви попитам нещо.Темата май не е за тук ама нали няма проблем?Мислите ли че чата е лошо нещо?Например чатиш си с някой и си уговаряте среща.Излизате и той Ви прави нещо?Мислите ли че трябва да спрем да си чатим или за вас не е проблем?Кажете мнението си!Моля Ви.Благодаря предварително!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника! И анкетата не отгоеваря на темата, за това я махнах!
    Благодаря!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    А контролното е в чата така ли?

  3. #3
    да бе верно тая анкета с контролната какво общо има с чата
    "V jivota niama shtastie,a samo shtastlivi migove!"

  4. #4

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    In the basement
    Мнения
    72
    Какво е общото между анкетата и повдигнатите вапроси?
    По вапроса за чата, що пък да не си чатя и какво пък да ми направи някой.Някоя мацка да ме омая и да ме вкара в някоя стая за мъчения Филми, филми,....

    I'm darkness, I'm anger, I'm pain
    I am master
    The evil song you sing inside your brain
    Drive you insane

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    НяКъДе В сЪрЧиЦеТо Ти:)
    Мнения
    251
    V 4ata nqma ni6to lo6o,ponqkoga taka moje6 da nameri6 dobri priqteli ili puk koi znae,moje da nameri6 polovinkata si!No sy6to taka se namirat i nqkvi izvrateni hora... Za tva predi da izleze6 s nqkoi ot 4ata go opoznai i nqma nikakyv problem da se shlqete zaedno
    Казват,най - боляло когато драскат твоето сърце..Казват,най - крещяло,когато късаш го с перце..Когато този,който те обича без жалост го дере..А после твоите сълзи се стичат във вир дълбок като море..

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    ми лично аз не веднъж съм излизала с хора от чата.. и не веднъж се е раждало нещо повече от приятелство а и в момента едни от най-добрите ми приятели са хора,с които съм се запознала в чата..
    иначе в самия чат без срещи не виждам нищо лошо.. е разбира се тряя да внимаваш с кого си обшуваш и да имаш едно на ум,че може и да не е този за който се представя..
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  7. #7
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Няма нищо лошо,а пък в чата си лафя само с приятели или такива които знам кои са.Рядко много рядко с непознати.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  8. #8
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678

    Re: Как мислите?

    Цитирай Първоначално написано от o.c.
    Искам да ви попитам нещо.Темата май не е за тук ама нали няма проблем?Мислите ли че чата е лошо нещо?Например чатиш си с някой и си уговаряте среща.Излизате и той Ви прави нещо?Мислите ли че трябва да спрем да си чатим или за вас не е проблем?Кажете мнението си!Моля Ви.Благодаря предварително!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника! И анкетата не отгоеваря на темата, за това я махнах!
    Благодаря!
    Сега вярно,че има и много педофили по чатовете и
    се представят за по-малки,но когато си чатиш в някакъв
    малък чат и когато опознаеш повечето хора ти става ясно,че
    те не са педофили и са си съвсем нормални деца,затова с тях
    можеш да се срещаш!

  9. #9
    Чата не е лошо нещо, стига да се използва с акъл (както и всяко друго нещо между другото).
    Пътувам си аз вчера в рейса и слушам две 11-12-годишни момичета (че да не казвам и по-малки) си обсъждаха как са си чатили с някакъв батко на 24 и много го харесали и мислили да си уредят среща! Е, това вече не е нормално!!! И не искам и да си помислям какво ще им се случи някой ден на тези момичета (ако продължават така), но в крайна сметка те са си виновни! Напоследък много падна възрастовата граница, 10-11-годишни хлапета работят (колко точно работят не ми е ясно) с PhotoShop, влизат в чата, чатят с батковци и как и по този начин си влияят много зле на психиката. Влизат в чата и заливат хората с отдавна излезли от модата "asl", "pic?" и т.н. въпроси. Ще им мине някой ден чат манията, но дали няма да е късно? И дали няма вече да са се опарили? Защото в чата, както има и хлапета, така има и възрастни мъже и жени, да не казвам педофили, но определено не и с чисти помисли. Всички сигурно знаете и за съществуването на канала #30-40 в мрежата ShakeIt, който никак не седи празен! И без да обидя никой, но 30-40-годишен човек в чата сигнализира за някакви отклонения в поведението, някакви проблеми и т.н и т.н.
    Също така какво ще стане, ако някой загорял 17-18-годишен пикльо предложи на едно 11-12-годишно лапе да правят "виртуален секс"? После кажете, че чалгата влияела на ранното започване на водене на полов живот.
    Чата и въобще интернет са полезни, именно за това и са измислени, но както и от всяко друго нещо и от това се възползват хора с не добри помисли и хора на съвсем друга вълна.

    Чата аз използвам (вече не много често), за да си говоря с приятели, да се разберем нещо, да питам за домашното и т.н., без да е нужно да звъня по телефона и така...Не казвам, че не чатя с непознати, но го правя рядко, а и не стигам далече - след 5-10мин. вече ги игнорирам.

    П.П. Също така какво ще кажете за зачестилите теми в "Любов" - "Чатим си от 1 година, ОБИЧАМ го, той ми ИЗНЕВЕРИ, а даже НЕ сме се ВИЖДАЛИ"?!? Смятате ли това за нормално?! Аз лично - не! Чата не е за хора със слаба психика и такива, които не могат да различават виртуалното от реалното!

  10. #10
    asdadasd
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Влизат в чата и заливат хората с отдавна излезли от модата "asl", "pic?" и т.н. въпроси.
    Tova, che ti ne gi izpolzvash ne znachi, che drugite ne go polzvat. Sled kato imash natrupan opit kato `chatter` zapochvash da gi izbqgvash, da si pishesh s poznati i kato cqlo nqmash nujda ot tqh.

    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Също така какво ще стане, ако някой загорял 17-18-годишен пикльо предложи на едно 11-12-годишно лапе да правят "виртуален секс"? После кажете, че чалгата влияела на ранното започване на водене на полов живот.
    Da, i tezi 11-12 godishni lapeta slushat chalga i hodqt po diskotekite (amor & double vision nai-chesto) poznai za kakvo...chalgata e maloumna muzika (s izvinenie, che malko izlizam ot purvona4alnata tema). Moga da ti izbroq hilqdi pesni ot janra na chalgata, v koqto se pee za nameci za sex i t.n, koeto podvejda tezi lapeta. I ne mojesh da go otrechesh, zashtoto tova si e istinata i mogat da go potvyrdqt mnogo hora.

    Sushtoto moje da se kaje i za bulgarskiqt rap (koito neznam i do kolko moje da se nareche rap). Toi budbujda lapetiite kym nasilie i kym posqgane na narkotici, bilo to da izpushat po edna marihuana ili da minat na heroin (ako obikolish malko po drujba primerno shte se uverish v tova).

  11. #11
    asdadasd, много отклони темата, така че няма да задълбаваме по този въпрос!!!

    Само като заключение на собственото си мнение бих искала да кажа, че чата влияе зле на младото, подрасващо поколение, което все още няма ясна представа за реалността и за заобикалящия го свят.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си