.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Gabsi-t0
    Guest

    Помогнете за един телефон

    Значи днес си купих ново телефонче Samsung X660 и проблема ми е че незнам как да си използвам инфраред-а а много искам да си прехвърля едни мелодийки от Soni Ericson сори за неправилното изписване,та ако някой може да ме светне да го направи щото съм мн зле,а и моля без забележки!!!Благодаря на тези които ще ми помогнат!!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    еми то е простичко...начи влизаш в "настройки" и търсиш свързване намирач инфра ред и му даваш активираи и си готова

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  3. #3
    Guest

    Re: Помогнете за един телефон

    Цитирай Първоначално написано от Gabsi-t0
    Значи днес си купих ново телефонче Samsung X660 и проблема ми е че незнам как да си използвам инфраред-а а много искам да си прехвърля едни мелодийки от Soni Ericson сори за неправилното изписване,та ако някой може да ме светне да го направи щото съм мн зле,а и моля без забележки!!!Благодаря на тези които ще ми помогнат!!
    аз пък тогава си изгубих същия такъв телефон.Моят беше червен а такива има само 3 в София защото не е купен от БГ.Все още не мога да го прежаля .Той е рекламен и е с емблемата на "водафон". Дали ще стане чудо и ще си го намеря ..........

  4. #4
    Guest
    а отностно инфрареда на тази марка телефони,можеш да го използваш само ако прехвърляш информация от същата марка

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си