.

Виж резултатите на анкетата: В какъв стил харесвате да се облича едно момче?

Гласували
59. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Смъкнато - като рапъри;

    28 47,46%
  • Дрехи по тялото;

    31 52,54%
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 62
  1. #1

    (За момичетата) Как харесвате да се обличат момчетата?

    Е?

    p.p.

    Като казвам дрехи по тялото имам предвид дрехи,които не са толкова свободни като 'рапърските'

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Доста си ограничил избора.... аз и с анцунг от Илиянци мога да ходя смъкнато и мога да си вдигна смъкнатите дънки чак до пъпа така че... Може би си искал да зададеш въпроса така:

    В какъв стил харесвате да се облича едно момче?


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  3. #3
    Да,извинявай!
    Обърках се.

  4. #4
    много ме дразнят всички геиове с дрехи по тялото!не съм момиче ,но като видя някои с дрехи които са по него направо ми се драифа

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    върху облаците;)
    Мнения
    130
    блузките обожавам да са по момчето стига да има добре оформено тяло...но дънките да не са по него а нормални
    vinagi spazvai pravilata na 5te "p":
    perfektnata podgotovka predotvratqva provala na predstavlenieto

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    smuknati
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Ако е кльощав, по-добре да не се облича съвсем прилепнало. А ако не е, прилепналите дрехи са секси. И всъщност един метъл също може да се води смъкант - суичър и камуфлажки...

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Не може ли да се облича просто нормално? Задължително ли е да е или рапЕр или от тези фешън момченцата?

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    423
    Определено не си падам по Р&Б гъзета. Жалки са ми.


  10. #10
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Цитирай Първоначално написано от Estranged
    Определено не си падам по Р&Б гъзета. Жалки са ми.
    Да милите ... а повечето от тях , откакто замря 'рапът' в България , се принудиха да си сменят 'стила' с чалгарския ...
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от *-*Krisito*-*
    Цитирай Първоначално написано от Estranged
    Определено не си падам по Р&Б гъзета. Жалки са ми.
    Да милите ... а повечето от тях , откакто замря 'рапът' в България , се принудиха да си сменят 'стила' с чалгарския ...
    Не мисля, че рапът в България е замрял. По-скоро замря "творчеството" на онзи варненския и РнБ-тата затова давят мъката си в компанията на разни мургави изпълнители от малцинствата.

    Та относно стила на момчето - харесва ми небрежния стил (леко смъкнат панталон с някаква ризка или нещо подобно), но в никакъв случай чалгарски или фешънски истории.

    "Hominem te esse memento"

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    какво да правя???
    Тегли си куршума


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    аз понеже нито се мъкна с дъно до коленете и прочие "смъкнато-посрани" истории, нито съм педерунгел-фешън с някакви прилепнали боксьорки, какво да правя???
    лелей изпадаш от класацията за най-фешънските дрехи донт уори пъхни си дънките Ф ботушките

    п.п. до автора на темата: защо не се научихте преди да пуснете някоя такава тема /която на всичкото отгоре е и ограничена/ да използвате търсачката на форума
    "Целувка за лека нощ"

  14. #14
    professional drunkard
    Guest
    se edno na nqkoi mu dreme kvo mislite - az si se obli4am s tva koeto mi stava i e prakti4no - puk dali e modno ili ne - mainata mu
    dosega i bez tova ne sym vidql momi4e da trygne s nqkoi zaradi drehite mu, ne ste 4ak tolkova zale se pak, , taka 4e ne mi puka za drehite

  15. #15
    Аз предпочитам момчетата да са с по изсулени и широки дрехи,ама не в рапърски стил.А за момчетата с прилепналите блузки-изобщо не ми харесват,aма всеки се облича както иска

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ъъъ в наши дни вече не само "раперите" ходят смъкнати...а и секфи други животни...
    Цитирам "Малко бяхме от тия с дъно под колене,хората те гледат,викат че си прост,обаче не ти дреме,така беше ЕДНО ВРЕМЕ"...
    Та по темата...Ми определено се заглеждам по момчета с широки панталони,ризки,суитчъри ...От тия небрежните дет трудно ще ги видиш в кафе...хах пейка парти http://bgphoto.net/Albums.aspx?UserId=4488

  17. #17
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    Da ne sa mn smuknati.. puk sushto da ne sa mn polepnali kat nqkakvi pedali !!!
    Neshto mejdu 2 - te :P !!


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  18. #18
    мии аз лично харесвам момчетата да са облечени в дрешки които 50 % подчертават естествените извивки на тялото не обичам " смъкнати " нито некфи " стегнати " обичам и елегантни дрипи ма не чак се едно си е нахлузил чувал

  19. #19
    Модерно!Много ме кефи като момчето е облечено по модата.В нащо даскало много момчета ходят с МНООООГО смъкнати дънки,което ме отвращава. Не,определено не си падам по смъкнатите.Обичкам ги ако са с мускули да си ги покажат чрез по-прилепнала блузка или ризка.Мммм
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  20. #20
    Също така харесвам на момчетата да са им скъсани дънките(не цели дупки,ама така по-изтъркано).
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    о боже ...
    нито един от двата вида!!!
    баси.. прилепналите дрехи са толкова гейски че ми се драйфа..
    не съм почитателка и на "рапърчетата" на които им се виждат боксерките от " смъкнато" ...
    не може ли да се облича нормално?!
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    аз харесвам според зависи...ако момчето има яко тяло защо да не облече тениска по него+дънки, които не са много широки!?! Защо пък и да облича смъкнати дрехи като не слуша такава музика примерно!?! Мисля че е важно не какви са дрехите, а на какъв човек са облечени и дали му отиват. Това ствава като темата метъли-чалгари....всеки си има мнението и не прияма дори да помисли, че има и друг вариант. Освен това всеки втори чалгар ходи с кецове...всеки трети ходи смъкнат. Това се обръща вече на модно и немодно. Как се обличаш е само на това какъв ще се харесаш на другите, а не както трябва да бъде. Вски трябва да се облича както му отива и както се харесва най-много. Не бих избрала нито един от двата варианта

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от FikyScHetOo
    Освен това всеки втори чалгар ходи с кецове...
    Да бе... а всички скейтъри, хиксъри и блейдъри ходят със златни обувки и се изрусяват, нали?

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    BuRgaSsSs
    Мнения
    273
    Цитирай Първоначално написано от priti_kiti
    о боже ...
    нито един от двата вида!!!
    баси.. прилепналите дрехи са толкова гейски че ми се драйфа..
    не съм почитателка и на "рапърчетата" на които им се виждат боксерките от " смъкнато" ...
    не може ли да се облича нормално?!
    и аз мисля така предпочитам едно нормално облечено момче

    А кОгаТо се сТраХуваш,че щЕ ме ЗагУбиш
    иЛи вЯрАтя ти В мен На крЪстОпъТ стои
    знай,че сЪн е и щЕ се сЪбуДиш
    и пАк Ще зНаеШ,че в моЯ свЯт си сАмО ти...{{P}}

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    Оо по тялото....не харесвам смъкнатите, въпреки, че сред пънкарчетата и рапърчетата се срещат големи сладури...тъй че предполагам, че бих направила изключение. Но по принцип - по тялото.
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си