.

Виж резултатите на анкетата: За или против сте легализирането на тревата?

Гласували
101. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • За.

    51 50,50%
  • Против.

    30 29,70%
  • Все едно ми е.

    20 19,80%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    ДЕКРИМИНАЛИЗАЦИЯ НА ТРЕВАТА???+ СНИМКИ

    Снимките от шествието на 'Промена' ще сложа веднага щом бгфото-то ми зареди.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Недалеч
    Мнения
    326
    Нямаше по тъпо шествие ебати смеха
    против съм

  4. #4
    Аз съм много много много ЗА ДЕКРИМИНАЛИЗАЦИЯТА! Затова бях на импровизираното за съжаление шествие. Ушевите преебаха работата. Иначе аз и мойте приятели доста добре уважихме както деня,така тревата и себе си
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  5. #5
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    аз само минах за гавричката, но пък псувах яко по ушевите, беше много приятно
    алелуя.

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от i'm so excited!
    аз само минах за гавричката, но пък псувах яко по ушевите, беше много приятно
    ето затова на маршът не ходят зрели хора, които разбират сериозността на положението при сегашните закони, защото преобладават такива като теб, които отиват "само за гавричката", да се напият с бира и да псуват полицаите и на всичкото отгоре са на по 16 години

    стой си вкъщи и слушай радио, ама на марша работа нямаш

    хората лежат в затвора за по няколко грама марихуана и ние излизаме за да ги подкрепим, а някви пубери се наливат с бира и скандират 'ушев педераст'
    разгледайте снимките от марша по другите градове от света и ще видите, че въобще няма тийнейджъри и шишета с бира, ама на - ние тук нали още от 8ми клас в гимназията сме много хитри и нахакани, та се получава едно двусмислие

    ти мислиш ли че подкрепяш декриминализацията ако на 15 години хванеш една бира и тръгнеш по улицата с разни викове - не, правиш точно обратното
    ама дано майките ви и бащите да ви видят по някои медии та да ви спрат джобните

  7. #7
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Нищо не пречи да се разреши носенето на някакво количество марихуана.Но не бих я пробвал.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  8. #8
    Guest
    ами никой не се е пооплел шествието в цял свят е под наслов 'легализация на конопеното растение' и се провежда в 200 от най-големите градове в цял свят
    http://www.globalmarijuanamarch.org/

  9. #9
    Не съм нито за легализацията, нито за декриминализацията. Иначе е истина, че трябва да прибират на топло първо дилърите, после клиентите им.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853
    Az sam za legalizaciqta ! Ne samo zashtoto upotrebqvam,a zashtoto v interes na istinata golqm procent ot horata upotrebqvat :P Dilari vinagi shte ima ,pak i ako nqkoi reshi da si zeme masur shte go napravi po sobstvena volq ... Tova dali trevata shte e legalna ili ne nqma osobeno znachenie zashtoto taka ili inache shte se upotrebqva ,ama ne e redno za 1 mase da se vkarva chovek v zatvora pri polojenie che se razhojdat kade kade po uspasni hora
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Добре. Искам да ми обясните чисто и ясно каква е разликата между декриминализация и легализация.

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    декриминализация се изразява в наличие на норма, която да утвърждава някаква минимална доза (примерно 4гр) и която не се преследва от закона, а се счита, че е за лично ползване...
    точно...все пак надали някога България ще стане Холандия,но декриминализирането ще намали до голяма степен властта на фуражките който сега ако те хванат с ена цигарка могат да те изнудват за доста големи суми имайки предвид наказанието...а все пак има разлика да хванат ено пишлеме което си пафка само и големия дилър с 20кг трева в колата...лошото обаче е ,че и двамата ще отнесат едно и също...

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    Не съм нито за легализацията, нито за декриминализацията. Иначе е истина, че трябва да прибират на топло първо дилърите, после клиентите им.
    и накрая трябва да приберат и теб

  14. #14
    Декриминализацията значи да върнат пак еднократната доза,защото нали я криминализираха. За тва съм,щот сега куките много проблеми правят и просто тва не се трае. Окей вършат си работата,ама като толкова много си я вършат защо от да кажем половин година от тея,дет знам само 2дилъри са хванали а аз знам доста,а от мойте приятели поне 5-6човека. Трябва да има еднократна доза,за да спрат гаврите с хората. А и какво толкова престъпно има в употребата и пренасянето на трева-та тва е билка и тя влияе единствено и само на теб...пфф както и да е аз отидох на шествието, за да се съберат повече хора да подкрепим Промена. Не бих бира, ами си ходех с едно шише вода се едно съм отишла на кафе с майка ми. Не съм викала срещу ушевите. Само пуших доста,но си бях сложила Визин и си изглеждах най-нормално,а и така се държах.

    ВСЕКИ, КОЙТО ПОДКРЕПЯ ИДЕЯТА СЪБОТА 16:00 ОТНОВО НА ПАМЕТНИКА
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Абе, наистина - да хванат дилърите. Замислете се, аз познавам един дилър...

  16. #16
    Guest
    при "декриминализацията" става въпрос не за "еднократна доза" а за "разрешено коли4ество", което за тревата в разли4ните държави варира
    от 5 до 50 грама.

    Декриминализацията е първата стъпка към ре-легализацията
    и до влизането ни в ЕС на нашите тъпи политици ще им се наложи да въведат поне декриминализация.
    Рано или късно забраната върху тревата ще отпадне, също както е отпаднала и забраната върху алкохола.

  17. #17
    'wan`a`doo'
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    при "декриминализацията" става въпрос не за "еднократна доза" а за "разрешено коли4ество", което за тревата в разли4ните държави варира
    от 5 до 50 грама.
    Да де ясно и точно. Аз малко съм си поубъркала в обяснения. Аз и на 5 и на 10 грама ще се радвам. И аз все си викам все някога ще се легализира то е ясно,но дали тогава все още ще мога да пуша кой знае...

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Сайта на 'Промена' нещо не го отваря.

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    556
    men mi e vse taq i da q legalizirat i da ne q legarizirat pak 6e se pu6i
    nai hubavoto neshto koeto moje da ti se sluchi e tova da si s tozi kogoto poiskash togava i tam kudeto pojelaesh!!!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Мнения
    538
    PROTIV
    ...Φταίει η καρδιά μου που σου λέει σ' αγαπώ (h)

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    499
    Protiv s dve ruce.

  22. #22
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Glezlata
    Protiv s dve ruce.
    Хаха, ако щеш гласувай "против" и с два крака и с опашката си ако щеш,
    само дето ние ще продължим да си сеем с две ръце и да се борим за отпадане на тая идиотска забрана с цялата си Душа и цялото си сърце!! \/
    пък и както неведнъж съм изтъквал, всеки век си има своето средновековие,
    имало е времена, когато да напишеш 4е Земята се върти е било разрешено само в Холандия,
    имало е времена, когато да правиш аутопсии на мъртъвци е било разрешено само в Холандия, имало е времена, когато да отглеждаш ДОМАТИ е било разрешено само в Холандия, НО СЕГА ВСИ$КО ТОВА Е РАЗРЕШЕНО НАВСЯКЪДЕ>
    И с тревата ще стане същото, ВЕРВАЙ МИ!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Хаха, ако щеш гласувай "против" и с два крака и с опашката си ако щеш,
    само дето ние ще продължим да си сеем с две ръце и да се борим за отпадане на тая идиотска забрана с цялата си Душа и цялото си сърце!! \/
    пък и както неведнъж съм изтъквал, всеки век си има своето средновековие,
    имало е времена, когато да напишеш 4е Земята се върти е било разрешено само в Холандия,
    имало е времена, когато да правиш аутопсии на мъртъвци е било разрешено само в Холандия, имало е времена, когато да отглеждаш ДОМАТИ е било разрешено само в Холандия, НО СЕГА ВСИ$КО ТОВА Е РАЗРЕШЕНО НАВСЯКЪДЕ>
    И с тревата ще стане същото, ВЕРВАЙ МИ!
    Samo taka mnogo si prav TVYRDO ZA DEKRIMINALIZACIQTA a po kysno i LEGALIZACIQTA NA KONOPA!You can't stop the herb :P

  24. #24
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от i'm so excited!
    аз само минах за гавричката, но пък псувах яко по ушевите, беше много приятно
    ето затова на маршът не ходят зрели хора, които разбират сериозността на положението при сегашните закони, защото преобладават такива като теб, които отиват "само за гавричката", да се напият с бира и да псуват полицаите и на всичкото отгоре са на по 16 години

    стой си вкъщи и слушай радио, ама на марша работа нямаш

    хората лежат в затвора за по няколко грама марихуана и ние излизаме за да ги подкрепим, а някви пубери се наливат с бира и скандират 'ушев педераст'
    разгледайте снимките от марша по другите градове от света и ще видите, че въобще няма тийнейджъри и шишета с бира, ама на - ние тук нали още от 8ми клас в гимназията сме много хитри и нахакани, та се получава едно двусмислие

    ти мислиш ли че подкрепяш декриминализацията ако на 15 години хванеш една бира и тръгнеш по улицата с разни викове - не, правиш точно обратното
    ама дано майките ви и бащите да ви видят по някои медии та да ви спрат джобните
    не драги, ще ходя където си искам и ще правя каквото си искам (:
    и на мен не ми е приятно, че задържат хората заради тревата, но заради хората с ТРЕВАТА, мен лично редовно ме пребъркват, ровичкат ми се из нещата и т.н., мисля че ти е ясно какво става... хаха, аз дори не взимам такива боклуци, защото си правя купона достатъчно добре и БЕЗ тях ..
    а 'зрели' хора не ходят по такива протести може би защото през тфа време се мъчат да оцеляват, бачкайки по цял ден за някакви мизерни заплати... аз бях на протеста само за да изкажа възмущението си към фуражките, които се занимават с дечица тревомани и да се правят на интересни и велики, вместо да гонят престъпници.
    сещаш ли се? през оная работа ми е дали тревата е легална или не, нито съм за, нито против, все ми е едно...
    а относно тва, че ще ми спрат джобните не се притеснявай, джобните ми лятото самичка си ги печеля ..
    алелуя.

  25. #25
    az sum 100% protiFFF

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си