.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Севиля Мидълзбро 4:0

    финалът за купата на УЕФА - очакван победител с неочакван резултат. гледахте ли мача, какво мислите за него? заслужи ли си победителят трофея, резултатът справедлив ли беше?
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    е гледах го разбира се знаех че Севиля ще бият но 4ак пък с 4:0...не ми се вярваше но ето че успяха

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  3. #3
    Аз си мислех че Мидълзбро ште бият апак то кво стана Севилия биха и не с колко да е а с 4:0
    Е как исках некои Бг отбор да беше стигнал до тука
    И само Левски оле и само Левски обичаме те!!

    http://prize.bg/vodolea

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Мидълзбро никога немаше да бие Севиля, дори с див късмет. То да ставаше само като махаш защитници и вкарваш нападатели...Това беше голяма грешка според мен, с 4 нападатели нищо не направиха, а ако бяха се защитавали можеше да падне случаен гол и да се стигне до продължения. Иначе мача не ми хареса много, Мидълзбро въпреки половината си отбор в противниковото поле нямаше никаква острота в нападение, пасове назад и загубени лесни топки доведаха до контраатаки, които безпроблем бяха реалиризани от Севиля. С две думи, Севила би заслужено и с реален резултат на базата на играта на Мидълзбро. Да им е честито и на 17-ти очакваме втори испански отбор победител. [/quote]

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от favor_91
    е гледах го разбира се знаех че Севиля ще бият но 4ак пък с 4:0...не ми се вярваше но ето че успяха
    И аз.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София/Казанлък
    Мнения
    1 144
    То си беше направо подигравка с Мидълзбро тоя мач.
    In your dreams
    The pain is so real
    Before the dead
    You'll have to kneel
    Hear your future screams
    See your epitaph
    As you scream
    The dead they laugh

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290
    Цитирай Първоначално написано от magesnik
    То си беше направо подигравка с Мидълзбро тоя мач.
    мидълзбро... абсолютни смешници бяха, заслужаваха още толко да им набутат


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си