.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40
  1. #1
    nevermind
    Guest

    Тест за наркотици?

    Искам да попитам някой има ли инфо за този тест(комбиниран тест за наркотици).Въпроса ми е колко време принципно трябва да е минало, сле дкато си употребявал марихуана и синтетика, за да даде отрицателен резултат?Дори специално да не става въпрос за точно тази марка..по принцип колко време му трябва на организма да се "очисти"?

  2. #2
    nevermind
    Guest
    ("CLEAR DAO TEST" e markata)

  3. #3
    nevermind
    Guest
    да

  4. #4

    Регистриран на
    May 2006
    Град
    SeloSofia
    Мнения
    69
    za marihuanata edin mesec trqbva da mine za da ne se vidi 4e e pu6ena xaxa kak go napisah samo az znam axxa
    Nikoga ne plachi za tova, koeto ne plache za teb!

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LuDaTa_14{P}
    za marihuanata edin mesec trqbva da mine za da ne se vidi 4e e pu6ena xaxa kak go napisah samo az znam axxa
    Никакъв месец ако пушиш коз.След 10-14 дена няма да имаш нищо в кръвта и теста ше е отрицателен.За други наркотици нз не съм пробвал.

  6. #6
    nevermind
    Guest
    Значи на чайчета да наблягам..Не дай си, Боже, да се стига до кръвни тестове..и се пак за синтетичните наркотици някой ако знае...много ще ми помогне

  7. #7
    Guest
    комбиниран тест на урина - в зависимост от вида хваща от три до пет от най-разпространените дроги .
    за синтетиката няма кво да се притесняваш- след 4 до 7 дни си я изпикал вси4ката.
    Тревата оба4е е мастноразтворима и се изпикава бавно-от 3 дни до 3 месеца в зависимост от това колко 4есто и по колко си пушиш.

    п.с. УПОТРЕБАТА на забранени вещества сама по себе си НЕ Е забранена, забранено е само придобиването, държането, съхранението,транспортира ето и продаването.
    Никой НЯМА право да ти прави тест БЕЗ твоето съгласие.


    п.п.с. евдинствената урина, дето ще им дам да я пробват ще им я дам само и единствено направо в устата, за да я пробват на вскус

  8. #8
    nevermind
    Guest
    ;]хах, мерси за отговора...проблема при мен е, че няма как да се изпикая в на майка ми устата, иначе идеята е добра) \/

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Еverywhere
    Мнения
    171
    Ми за марихуаната знам,че е около 2 месеца.За амфетите те се разлагат в организма близо 6 месеца,а коката много бързо се усвоява и след часове си чист (все пак е най-качествена и най-скъпа )

  10. #10
    vie ste ludi...klasnata mi e biolojka i na edno momi4e i praviha izsledvaniq...i za treva mi kazaha 4e sled 24 4asa ne moje ve4e po ni6to da se razbere 4e si pu6il treva...kvi meseci kvo 4udo....trevata se usvoqva mnogo po-burzo ot organizma i za tva izpadate v edno sustoqnie...koeto mn dobre znaete kak se nari4a...a za po-tejkite narkotici se predpolaga 4e gi vzema6 sistemno i kogato i da te proverqt vse 6te razberat..
    Po-dobre da te mrazqt za tova,koeto si,otkolkoto da te obi4at za tova,koeto ne si...

  11. #11
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    аман от самозвани биохимици!
    зависи от теста и методиката.
    най-общо към 100 дни.
    но ако е за ината, има скъпи методики дето ще покажат на майка ти и преди 3 год кво си вземал

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853
    Marihuanata izliza do 30dena
    Extazy ,amfetamin ne sam sigurna no e okolo 1-2 sedmici
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  13. #13
    ako si py6il ne6to zavisi kolko,moje i za 48 4asa da si svejar otvsqkude.ama ako si na ne6to po tvurdo 6te te razkriqt,6toto po bavno se iz4istva organizma,ama pak zavisi ot koli4estvoto,koeto si vzel

  14. #14
    в такива случай просто помолваш някой твой приятел който е чист да ти даде едно бурканче с урина, подменяш го и чиста работа

    Аз мога сам да се пазя от враговете се, бог да ме пази от приятелите ми!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от Icaki
    в такива случай просто помолваш някой твой приятел който е чист да ти даде едно бурканче с урина, подменяш го и чиста работа
    тва е отговора който уважавам и за косата се прави същия номер...А за преебаване на теста-капваш малко Визин(тва дето е за очи сещаш ли се)и работата е готова-действа пробвала съм.Една капка визин и теста си е еб*ал майката

  16. #16
    Начи..тестовете за трева са в срок от 15 дни,в смисъл ако си пушил преди по малко от 15 дни,излиза положителен.Иначе има и други,които са хероин,метаморфин,кокаин,к ито са до 7 дни!!Има всякакви,най-добре отиди в аптекаата и попитай!!Аз знам само че този за марихуана дет е само е някаде 3 лева и нещо а другиятт кам 9 лева.

  17. #17
    Po princip za tiq konbiniranite testove(detu se pravat v domashni usloviq-urina),sichko si pishe koe kolku ostava.Apuk i si zavisi za kvo tochnu e testa(nishtu che e konbiniran),specialnu za amfetaminite ot 5 do 7dena ostavat zavisi ot organizma.Za tiq kruvnite si nqmam i na predstava kak stoqt neshtata,predpolagam po sushtiq nachin.Mejdudrugutu i nikotina pokazvat.Nai sigurnia nachin kaktu nqkoi ot vas kazaha,e da vzemesh urina na chist priatel.
    You Don`t Have To Love Me...You Don`t Even Have To Like Me...But You Will Respect Me!!!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Stz
    Мнения
    700
    Акоса тестове от аптека-първо и предния ден да си правил нещо може да сгрешати да покаже отрицателно!Не го казвам на теория а от опит!За синтетиката не съм 100% сигурно ,но е доста по-дълго!А напряват ли ти кръвен тест нямаш шанс!По принцип май хваща за 1 година!На една приятелка щяха да й правят,като знаеха това!Дано да имаш късмет с тест от аптека,който може да покаже и отрицателен!


    Vnimavai kakvo si pojelava6,za6toto moje i da go polu4i6!

  19. #19
    cayenne
    Guest
    v4era praviha na 1 priqtel test i toi kaza 4e ba6ta mu goe zanesal v tqh i mislq 4e e s urina.....v organizma mu ima kakvoto se setite kato narkotik i toi kaza 4e slojil topla voda i nqkolko kapki uiski za cvqt i probata izleznala polojitelna 4e vzima treva i tova samo ot topla voda i uiski nz kollko sa istinski tezi testove

  20. #20
    Whisskas`
    Guest
    Ъ,това да.Тия неща за тестовете с урина са...прости
    Аз се чудя знае ли някой как мамка му стоят нещата с кръвните тестове.Аз знам само,че е венозна кръв,и че излизат абсолютно всички вещества,които имаш в кръвта.
    Демек ако например си ял шибан бонбон,който вместо да е MDMA е натъпкан с 50% хероин,иди обяснявай на мама "Не бе мамо,просто бонбона беше на хероинова основа"...
    Ако наистина е така ше се гледа доста сеир...

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    East.Side.of.KarNoBaT
    Мнения
    121
    абе не знам кви са тея тестове, ама разбрах че на комисията за казармата на рендгеновата снимка се виждало всичко.Дори и преди 10 години да си изпушил една цигара пак се виждало.Това е информация от непотвърдени източници.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    471
    Ами попринцип да...зимаи едно бурканче и отивай някой да ти пишка или капка белина в урината.А колкото до изчистването-зависи от теста.На един фр му правеха преди редовно и теста беше някъде около 12 леа обаче не греши поварвай и коза се чисти 1 до нааай мн две седмици ,а амфетите около 3-4 успех

  23. #23
    na mene sa mi pravili toq test.marihuanata durji nai mnogo 2 sedmici... heroina,kokaina i amfeto malko pove4e.opiatite kolko...mi kolkoto jointa nqkade...

  24. #24
    shv
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sl1ck3r
    абе не знам кви са тея тестове, ама разбрах че на комисията за казармата на рендгеновата снимка се виждало всичко.Дори и преди 10 години да си изпушил една цигара пак се виждало.Това е информация от непотвърдени източници.
    Някой много те е лъгал

  25. #25
    Ae manqci nqkoi da e ot bs i da ima sluchaino da mi probuta nqkoi drugo mase che mn mi se pafka e nqq li nqkoi dilyr nablizo ?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си