.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Razgovorlivost

  1. #1
    Guest

    Razgovorlivost

    Problemyt mi e 4e kato otida nqkyde na kafe ili na sre6ta s priqteli ne sym mnogo razgovorliv i tova si e ot dosta vreme.Vse nemoga da izmislq kakva tema da podhvana,pritesnqvam se i v momenta ne mi idva na akyla kakvo da gi pitam,kak da zavyrja razgovor,nasmitam se.A opredeleno pravi vpe4atlenie 4e ne vzimam mnogo aktivno u4astie v razgovora.Vie imali li ste podoben problem,6e pomolq da me posavetvate ne6to

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    ПЛОВДИВ
    Мнения
    342
    Абе и аз имах такъв проблем, но всичко е до едно време По принцип и аз не съм от най-приказливите, но всичко се оправи. Като начало може да взимаш по-активно участие в разговорите, да изразяваш и своята гледна точка по различни теми.Разбира се, важно е и в каква компания си(в смисъл дали ти допадат хората,с които излизаш). Ако наистина са ти приятели ще те разберат и ще ти помогнат да се приспособиш.
    Айде УСПЕХ
    So hold me when I'm here
    right me when I'm wrong
    hold me when I'm scared
    and love me when I'm gone...

  3. #3
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Това твойто не е недостатък.. аз нарочно го правя

    По-добре да се наслушаш на глупостите на останалите, или пък да си изградиш някаква трезва преценка за интелекта им по това какво говорят и как го правят, от колкото сам да ръсиш такива

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Взимай по-активно участие в разговора на френдовете.
    Въпрос на време е да се отпуснеш и да не могат да ти затворят устата.

  5. #5
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Започни да вземаш участие и да си лафиш с тях и постепенно няма да можеш да млъкнеш. Аз преди бях същата все не знаех какво да кажа и си стоях и си мълчах обаче постепенно се научих да говоря с тях и сега...не могат да ми затворят устата, даже викам, че понякога супер много говоря.
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    аз съм си такава...смисъл като съм с непознати хора се притеснявам и говоря малко и то само ако ме заговорят какво да направя... такава съм си ... ,ама мен това не ми пречи де,както каза machoka като седиш и слушаш какво ръсят другите си изграждаш някакво мнение за тях,което си е оферта де
    ам.. какво да те посъветвам... просто се включвай спокойно в разговорите и не се притеснявай от никого,като се притесняваш е по-смешно,отколкото като си говориш наравно с другите
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    И аз съм така...но моето има причини. Ако съм с един човек, с когото се разбираме доста добре, можем да си говорим цял ден...но в компания почти не говоря.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    е всеки човек си е различен, неможеш да бъдеш това което не си
    и мъланието си има чар
    "Целувка за лека нощ"

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    az sa6to sam na principa na machoka.. po-dobre da ne govori6 otkokoto da govori6 prostotii... moje da govori6 malko no smisleni ne6ta!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Това твойто не е недостатък.. аз нарочно го правя

    По-добре да се наслушаш на глупостите на останалите, или пък да си изградиш някаква трезва преценка за интелекта им по това какво говорят и как го правят, от колкото сам да ръсиш такива
    Съгласна съм.
    За да остане природа

    //A programmer started to cuss, because getting to sleep was a fuss. And as he lay there in bed, looping 'round in his head was: while(!asleep()) sheep++;

  11. #11
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    нон стоп само дрънкам глупости, като латерна съм и то само простотии говоря...
    мухахахаха, верно си е
    аз по принцип не съм много разговорлива, ама по някой път ми идва музата и не може да ми се затвори устата..

    на автора - щом не знаеш каква тема да подхванеш с компанията си и се притесняваш от тях, значи тази компания просто не е за теб.. (:
    алелуя.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си