.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Samsung X 640

  1. #1
    catch_me^f
    Guest

    Samsung X 640

    Много моля , ако някой има такъв gsm и знае нека ми каже по какъв начин от него могат да се извадят снимките , че вече имам адски много и нямам памет за повече. Плс помогнете.

  2. #2
    Guest
    ми..не го знам дали има блутут..ако има..с него си ги прехварли на компа...

  3. #3
    catch_me^f
    Guest
    ми няма и за това питам дали има някакъв друг начин?

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290
    купи си usb кабел или ако телефона ти има инфраред - IrDA


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

  5. #5

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    nqkade v galaktikata
    Мнения
    38
    prosto nqma smisal.az si kupih kabel(imam go sa6tiq telefon i sa6tiq problem)samo deto si dadoh parite 100 kabela smenqh v magazina.te sa nqkakvi fal6ivi i nestavat za ni6tu.dano nameri6 na4in da si gi siakra6.ako nameri6 pi6i na LS
    Ima Div Sex,Lezbo Sex,Gu6ka6t Sex,Lud Sex,Cunka6t Sex,Nejen Sex.......No Za Hora Kato Teb NIKAKAV SEXX!!!!!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290
    Цитирай Първоначално написано от sladka_metalka
    prosto nqma smisal.az si kupih kabel(imam go sa6tiq telefon i sa6tiq problem)samo deto si dadoh parite 100 kabela smenqh v magazina.te sa nqkakvi fal6ivi i nestavat za ni6tu.dano nameri6 na4in da si gi siakra6.ako nameri6 pi6i na LS
    абе те че са фалшиви добре, ама проблема сигурно не е от там. по-скоро трябва да си намериш свестен софтуер


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sladka_metalka
    prosto nqma smisal.az si kupih kabel(imam go sa6tiq telefon i sa6tiq problem)samo deto si dadoh parite 100 kabela smenqh v magazina.te sa nqkakvi fal6ivi i nestavat za ni6tu.dano nameri6 na4in da si gi siakra6.ako nameri6 pi6i na LS


    Ами ти като си ходла по тея магазини казали ли са ти че въобще има начин по който да се извадят?

  8. #8
    mimsi_
    Guest
    Прекарваш си нет през телефона и от там на компа ама взимат парички. Това е единствение начин. А не има още един да изтриеш някои. О щях да забравя телефона няма възможност за USBq за инфраред незнам.

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mimsi_
    Прекарваш си нет през телефона и от там на компа ама взимат парички. Това е единствение начин. А не има още един да изтриеш някои. О щях да забравя телефона няма възможност за USBq за инфраред незнам.

    A kak da si go prekaram toq net na tela. moje li sama ili trqbva da hoda nekade?

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290
    зависи на кой оператор си, погледни в сайта на съответния...


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си