.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 71
  1. #1

    За Скейт модата...

    Кефят ли ви скейтърските дрешки, кецове и т.н...карате ли скейт?От кои магазини копувате, къде карате?

  2. #2
    Ето ви и бг сай с всичко за скейта...
    www.skate.start.bg

  3. #3
    Мене лично много ме кефят, не карам обаче много обичам да гледам

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    V moqt si svqt
    Мнения
    370
    Ami az ne nosq drugo osven kecove...a za skeiturskite dre6ki koito ima pari da si gi kopuva.Ina4e se opitvam da karam za6toto udovolstvieto ot lepnat trik e mnogo golqmo..

  5. #5
    Фен Аватара на neMec`
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    ..In..The..EvEnT..OF..My..DeMisEe..
    Мнения
    282
    ne nosq keceve ne se obli4am taka i ne karam no me kefi poprincip
    ..impossible...
    ...is nothing...

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Пфу...Скейтърщината не ме кефи(лично мнение изказвам)...Иначе и аз ходя с кецове ама не ходя со скатерски дрешки...Ако под това разбираш от Бордшоп,Саботаж,ДиСи магазина,БАС,Инсомния ала-бала..едва ли бих дала толкова пари за дрехи...Иначе се кефя да видя смъкнато момче,ама рядко се зазяпвам по скейтъри

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    нарвя се на некфи смъкнати гангстери
    скейтърските дрешки нещу мноо не ме радват(:
    който иска си ги купува,ама аз не бих давала такиа пари за некфи парцали

  8. #8
    Ходя с кецове от адски много време. Само за това давам пари. За някакви ризки и тениски от Insomnia - не. Не карам скейт.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    абеееееее тука са супер скъпи и елитарни тези дрехи, иначе са си много яки, ама не и при печелбарите от бордшоп и прочие...
    Хах...бе, Бордшопа са толко тъпи, само гледат как да те цакнат...пример един модел DVS в америка лично съм го видял за 49 долара, нормална цена за кецове там...тук същия модел, за 220 кинта...еми не е ли да им е*еш майката...в инсомния та е същото положение, от съботажа бих си взел нещо, в същност от там си взех кецовете...и Радикала(радикал шоп) ето тия два магазина, а и Мохоморката са най-приличните...

  10. #10
    E mn qsno to v BG e qko mizeriq da si kupuva6 drehi,maratonki i kakvo li ne...i az si pazaruvam ot 4ujbina i sam dosta na oferta ...edin 4ift maratonki tuk sa 180-200lv - az za 60euro si vzeh 2 4ifta maratonki i 1 kecove
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар/широчина/.

  11. #11
    Сори за флууда...ама само...да кажа...точно за това, че в бг скейтовете са по 41239471805120570127025 лева...има млако скейтъри...същото се отнася и за дрехите и кецките, а точно заради това, че в германия скейтовете са по някви си смешни еврота, които не с отразяват никак на бюджета на едно средностатистическо германско семейство, скейта е развит и си има всичко...за пример мога да дам още поне 10 държави...А това, че ония от от скейт бг правиха някакви медийни изяви за развитиоето на скейта, за изграждането на скейт паркове, е пропаганда на техните продукти и продуктите на другите обирджийски магазини(фирми) като, бордшиоп, инсомниа и другите магазинчета...

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200

    Re: За Скейт модата...

    Цитирай Първоначално написано от Lord Vader
    Кефят ли ви скейтърските дрешки, кецове и т.н...карате ли скейт?От кои магазини копувате, къде карате?
    Аз си карам скейт , обличам си се като нормален скейтър ( то такова понятие нормален скейтър не че има де..). Пазарувам от BS , BAS , Insomnia , Sabotage , Radical.

    А къде карам.. пфф.. доста сложен въпрос... Паметника , 22-ро , НДК , Музея "Земята и хората" , пред БНБ и общо взето навсякъде , където има хубав вираж и някое друго ръбче за плъзгане


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Пред музея не те ли гонят...
    от около година не се позволява да се кара там..
    Вчера бях там с един приятел и не ни изгониха.. сигурно защото не дигахме много шум...


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  14. #14
    Супер фен Аватара на white_chik
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    sofia mladost 1A
    Мнения
    2 048
    super mnoo me kefat sk8urite.naprao az li4no hodq s kecove(tezi,s koito sum v momenta si gi vzeh ot sabotage)i za sujalenie taka i ne se nau4ih da karam sk8,no tezi,koito karat mnoo me radvat i 4esto hodim s friends da gi gledame na ndk
    Две хубави очи. Душата на дете
    http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum в две хубави очи; - музика - лъчи
    http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum Не искат и не обещават те...

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от white_chik
    super mnoo me kefat sk8urite.naprao az li4no hodq s kecove(tezi,s koito sum v momenta si gi vzeh ot sabotage)i za sujalenie taka i ne se nau4ih da karam sk8,no tezi,koito karat mnoo me radvat i 4esto hodim s friends da gi gledame na ndk
    Ако имаш още мерак , драсни едно ЛС и да се уговориме да те уча


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    SF
    Мнения
    805
    Цитирай Първоначално написано от Lord Vader
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    абеееееее тука са супер скъпи и елитарни тези дрехи, иначе са си много яки, ама не и при печелбарите от бордшоп и прочие...
    Хах...бе, Бордшопа са толко тъпи, само гледат как да те цакнат...пример един модел DVS в америка лично съм го видял за 49 долара, нормална цена за кецове там...тук същия модел, за 220 кинта...еми не е ли да им е*еш майката...в инсомния та е същото положение, от съботажа бих си взел нещо, в същност от там си взех кецовете...и Радикала(радикал шоп) ето тия два магазина, а и Мохоморката са най-приличните...
    ei pisna mi ot nekviklouni deto ne znaq kvo prikazva seriozno vi kazvam zapo4vam adski mnogo da se iznervqm.kakvo mi govori6 za DVS i posle namesva6 board shop be pi4e.ako ima6e malko zkul glavata 6te6e da znae6 pone koi magazi s koq firma ima dogovor.aman ot puqci deto govorqt na izust.maika vi deeba.i da - znam - piqn sum i kato sum pil pove4o ne e oferta da pi6a vuv foruma.ama kat vidq takiva naizusteni izkazvaniq me zabolqva glavata

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от justinsfhc
    Цитирай Първоначално написано от Lord Vader
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    абеееееее тука са супер скъпи и елитарни тези дрехи, иначе са си много яки, ама не и при печелбарите от бордшоп и прочие...
    Хах...бе, Бордшопа са толко тъпи, само гледат как да те цакнат...пример един модел DVS в америка лично съм го видял за 49 долара, нормална цена за кецове там...тук същия модел, за 220 кинта...еми не е ли да им е*еш майката...в инсомния та е същото положение, от съботажа бих си взел нещо, в същност от там си взех кецовете...и Радикала(радикал шоп) ето тия два магазина, а и Мохоморката са най-приличните...
    ei pisna mi ot nekviklouni deto ne znaq kvo prikazva seriozno vi kazvam zapo4vam adski mnogo da se iznervqm.kakvo mi govori6 za DVS i posle namesva6 board shop be pi4e.ako ima6e malko zkul glavata 6te6e da znae6 pone koi magazi s koq firma ima dogovor.aman ot puqci deto govorqt na izust.maika vi deeba.i da - znam - piqn sum i kato sum pil pove4o ne e oferta da pi6a vuv foruma.ama kat vidq takiva naizusteni izkazvaniq me zabolqva glavata
    пффф...скрий се...
    само казах, че в Бордшопа е тъпо, не съм казал, че там има DVS и от...казах "ТУК", което ще рече в България...верно си на градус...

  18. #18
    Повече от фен Аватара на air_wisp
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    381

    Re: За Скейт модата...

    Цитирай Първоначално написано от Lord Vader
    Кефят ли ви скейтърските дрешки, кецове и т.н...карате ли скейт?От кои магазини копувате, къде карате?
    Кефят ме много даже...карам и съм от Хасково...купувам от Пловдив, защото ми е по-близко, но когато имам възможност да ходя до София пазарувам от там \/ я кажете ква ви е дъската аз наскоро си взрех Hook-ups и съм мнооого доволен кат' лодка е!
    маа фака

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    тоя стил ме радва-да...носа си се с кецове...широки джинси/дънки и прочие...ама нито аз нито наще имат кинти да дават по 100-150лв за кецове не че бих отказала де нито пък 90лвза суичър и т.н...а относно карането на скейт-лелеее страшно искам да се науча ма мамка му няма кой да ме научи а относно магазините, в които пазаружам-абе неам определени...просто влизам в някой и измежду простотийте вътре все има нещичко да ми хареса ид а се върже с другите ми неща


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Шумен
    Мнения
    276
    Цитирай Първоначално написано от ^FaiNt^F
    тоя стил ме радва-да...носа си се с кецове...широки джинси/дънки и прочие...ама нито аз нито наще имат кинти да дават по 100-150лв за кецове не че бих отказала де нито пък 90лвза суичър и т.н...а относно карането на скейт-лелеее страшно искам да се науча ма мамка му няма кой да ме научи а относно магазините, в които пазаружам-абе неам определени...просто влизам в някой и измежду простотийте вътре все има нещичко да ми хареса ид а се върже с другите ми неща
    И аз съм така нося си кецове, малко по-смъкнати дрешки...а за магазини и аз нямам точно определни от където пазарувам където видя нещо което ми харесва си го взимам....

  21. #21
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    и тая мода ше мине....
    алелуя.

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    Цитирай Първоначално написано от ^FaiNt^F
    тоя стил ме радва-да...носа си се с кецове...широки джинси/дънки и прочие...ама нито аз нито наще имат кинти да дават по 100-150лв за кецове не че бих отказала де нито пък 90лвза суичър и т.н...а относно карането на скейт-лелеее страшно искам да се науча ма мамка му няма кой да ме научи а относно магазините, в които пазаружам-абе неам определени...просто влизам в някой и измежду простотийте вътре все има нещичко да ми хареса ид а се върже с другите ми неща
    и начи искаш да каеш,че ако некой не ти се вясне и не каже "ае те уча" няма да се пробваш ли?
    толко ли си спъната ,че немоеш поне да опиташ САМА?
    ходи си мъчи,все с някой ше се запознаеш
    не се оплаквай че нема кой те научи,научи си се сама и другото ше дойде с времето
    не е задължително да се влачиш с некфи скейтъри
    ах,портотипи....

    бтв-и аз се мъча(Darkstar ми е дъската,перфектната...широк а и тежичка)отначалу само,не познавах ни 1 скейтър или подобна персона,па после вяснах скейтчето_f и тъй(:
    бутам там,закрепям някак положението,мноо съм нахъсана и след гаднярския изпит ше се взема в ръце и ше си се плъзгъъъъм

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Абе хора мен да не би да ме е учил някой... гледам по ТВ-то некви скейтъри.. джиткам Tony Hawk's Pro Skater , след т'ва излизам и почвам да мъча к'вот съм видял А най-глупаво е да се оправдаваш , че не познаваш никой...

    Иначе ако има навити някой ден да се събереме и да караме.. ше е фън :P


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    forrzi
    i kvo? az ot kyde da q zema taq dyska m? nito iam poznati det karat nit ni6to nito iam dostaty4no kinti za sk8 (makar 4e gledah nekvi za po 30lv ma te siurnu sa nekvi bokluci ot karton ) ne sym spynata spox


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от ^FaiNt^F
    аz ot kyde da q zema taq dyska m?
    От магазина.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си