.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844

    Имам проблем със скайп

    Значи на компютъра ми нещо му стана и се рестартира сам. След това скайпа искаше парола. Паролата не я помня, защото само аз си влизам на този скайп. Давам "забравена парола" и пиша в подходящите полета име и и-мейл. Казва,че има грешка. Отивам в нова регистрация на скайп и търся по мейл и намирам стария си скайп. Търся по име и пак го намирам. Незнам какво става, а стария скайп ми е важен. Моля ви помогнете

    Преместена тема
    .: machoka :.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    същото ми се случи и на мене,прееба ми се скайпа и за тфа серегнах наново
    просто аз не намерих друго решение на проблема

  3. #3
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Трябвало е да си запомниш паролата.Да те питам слагала ли си допълнителни мейли.Ако си пробвай с някой от тях.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Трябвало е да си запомниш паролата.Да те питам слагала ли си допълнителни мейли.Ако си пробвай с някой от тях.
    Пробвах. Когато въведа името и мейла ми показва,че няма такова име с такъв мейл. После отварям друга регистрация и търся по мейл - откривам старото си име

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София/Казанлък
    Мнения
    1 144
    И аз се преебах по тоя начин и оттогава вече съм си запомнил паролата.Дееба и тъпия Скайп.
    In your dreams
    The pain is so real
    Before the dead
    You'll have to kneel
    Hear your future screams
    See your epitaph
    As you scream
    The dead they laugh

  6. #6
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от FikyScHetOo
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Трябвало е да си запомниш паролата.Да те питам слагала ли си допълнителни мейли.Ако си пробвай с някой от тях.
    Пробвах. Когато въведа името и мейла ми показва,че няма такова име с такъв мейл. После отварям друга регистрация и търся по мейл - откривам старото си име
    Мисълта ми е да не би да си въвела няколко мейл адреса.Ако си пробвай с някой от тях.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Цитирай Първоначално написано от FikyScHetOo
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Трябвало е да си запомниш паролата.Да те питам слагала ли си допълнителни мейли.Ако си пробвай с някой от тях.
    Пробвах. Когато въведа името и мейла ми показва,че няма такова име с такъв мейл. После отварям друга регистрация и търся по мейл - откривам старото си име
    Мисълта ми е да не би да си въвела няколко мейл адреса.Ако си пробвай с някой от тях.
    не съм въвела няколко(аз имам само един) и попринцип слагам еднакви пароли да не ги забравям. Пробвах всички, които съм слагала, но не...

  8. #8
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    FikyScHetOo -> За жалост ще се наложи да си направиш нова регистрация или поне,аз не се сещам за друг начин по който да си разбереш паролата.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  9. #9
    probvai s nqkoi tvoi pass koito go polzva6 4esto az li4no imam kum 5 pass-a i gi znam, i kato mi se zapune nekade taka se edin ot 5te stavat

    Skype: captainkuchiki

  10. #10
    [¤.D.u.D.e.¤]
    Guest
    Здрасти
    Не съм напълно сигурен, че ще стане, но пробвай да върнеш системата на по-ранен момент:
    СТАРТ -> Всички програми -> Принадлежности -> Системни инструменти -> Възстановяване на системата.
    Избираш си по-ранен момент (такъв, който е преди да се случи рестарта).

    PS възможно е функцията "Възстановяване на системата" да е била изключена. При такова положение не се сещам как да ти помогна.

    Успех!!!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    значи start/programs/accsesoriess/system tools/disc defragmenter
    Това ли е?

  12. #12
    [¤.D.u.D.e.¤]
    Guest
    Не точно, но си в правилната посока
    start/programs/accsesoriess/system tools/SYSTEM RESTORE (би трябвало да е второто)
    Кажи после дали е станало

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    При мен не е това второто

  14. #14
    [¤.D.u.D.e.¤]
    Guest
    Зависи с какъв WINDOWS си. Все пак разбра за какво става на въпрос. Няма нищо, като не е второто. Щом го има - жега!

  15. #15
    Guest
    Еми трябвало е да си помни6 паролата бе 4овек,освен тва в скайп няма рангове,така 4е и да се регне6 наново 6е си е пак съ6тото

  16. #16
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от :)```n0_Pr0bL3m```;)
    Еми трябвало е да си помни6 паролата бе 4овек,освен тва в скайп няма рангове,така 4е и да се регне6 наново 6е си е пак съ6тото
    Най-глупавия пост.Нищо лично.Погледни какво е написала.Защо въобще намесваш ранговете.Тя си иска старата,защото има важни абонати.Чети преди да пишеш.

    П.П. Извинявам се за офф топика.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Цитирай Първоначално написано от :)```n0_Pr0bL3m```;)
    Еми трябвало е да си помни6 паролата бе 4овек,освен тва в скайп няма рангове,така 4е и да се регне6 наново 6е си е пак съ6тото
    Най-глупавия пост.Нищо лично.Погледни какво е написала.Защо въобще намесваш ранговете.Тя си иска старата,защото има важни абонати.Чети преди да пишеш.

    П.П. Извинявам се за офф топика.
    не ми пука с какъв ранг съм! и в мирк не ми е пукало и тук не ми пука... Проблема е че незнам на всички абонати имената, с които са се писали и ...регнах се наново и от 60 абоната имам 20 (половината с въпросителни....да не си помислите друго...)но мисля че ще го преживея
    а за ранговете - и да имаш най-висок неможеш да го използваш когато ти е кеф. Тежка е короната

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    Днес пак ми се появи подобен проблем със новото скайпе...
    Иска ми парола - слагам парола. Пише, че не става. Пиша име и парола да вляза в профила ми в сайта и влизам...накрая след много време, много сменени пароли от сайта и много мъка влязох в регистрацията си, НО нямах нито един абонат в листа...

  19. #19
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Оф и аз имам проблем Пускам си интернета , долу ми показва че съм свързана (в скайпа) , но като си отворя прозорчето , всички абонати не са на линия Някой да ми помогне ?
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  20. #20
    Бозата винаги се скапва.
    Пробва ли с преинсталация?!

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от forrzi
    същото ми се случи и на мене,прееба ми се скайпа и за тфа серегнах наново
    просто аз не намерих друго решение на проблема

  22. #22
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от forrzi
    същото ми се случи и на мене,прееба ми се скайпа и за тфа серегнах наново
    просто аз не намерих друго решение на проблема
    Zashto rovite stari temi!!!!!!! Tva go opravih i go zabravih veche!!!! Razbrah zashto se poluchavat podobni neshta i ne mi se e sluuchvvalo ot polovin godina

    P.S. Murzi me da se regna

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си