.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    ЖОРО
    Guest

    Тва и във филмите го няма!

    Здравейте, реших да пиша тук и да поискам съвет, защото имам чувството, че съм в някой тъп виц, ама от най-тъпите! Значи историята на кратко: Преди година и половина се влюбих много силно в едно момиче от мойто училище! Никога досега не бях се влюбвал така!!! Запознах се с нея и отначало си личеше, че и тя може би ме харесва, по държанието и с мен и т.н. Но с нея нищо не стана! Може би аз съм виновен, заради глупавото и страхливо държание, но не можахме да се съберем! Цяла година се опитвах да направя каквото мога, но не стана! Като ли че и двамата само се измъчвахме! По едно време тя си хвана гадже и аз осъзнах, че вече няма надежда. Но с нея си останахме добри приятели - всеки ден се виждаме, говорим си за най-различни неща, обсъждаме това и онова! Тя е с гаджето си вече пет месеца. Колкото и да я възприемам като приятелка все ми става гадно като ги виждам заедно с гаджето и! Рехиш и аз да потърся друго момиче за да "ми мине"! Има едно момиче, от училище, за което чух, че ме харесвала! И на мене ми е симпатична и то доста, така че реших да пробвам с нея. И нещата тръгнаха! Не сме още гаджета, но е почти готово! И аз започнах да хрътвам! И тук идва гадното - онова момиче, в което бях лудо влюбен(че и сега още ми е на сърцето) дойде при мен и ми каза, че много ме харесвала и била готова да скъса с гаджето и и да дойде при мен! Аз я питах защо тогава нещата не станаха още преди и тя ми вика, че нещо съм бил много странен и за тва! И вика, че не харесва гаджето си толкова, колкото мен и че къса с него до дни! И сега просто не знам какво да направя!!?! За това искам съвет! в главата ми се върти мисълтта "От двата стола на земята" и за това искам бързо да взема решение! Много благодарности на всички отговорили!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    дианабад
    Мнения
    688
    Ще направим филм и по тази история Сега сериозно:
    Не е ли по-добре "От двата стола на земята", вместо това да тръгнеш с втората и непрекъснато да мислиш за първата.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Shto za prishtqvki sa tova otstrana na momicheto, v koeto si bil adski vliuben??? Zabeleji, che tq kazva, che SHTE skysa s gadjeto si, ako se syglasish da ste zaedno. T.e. iska da i e sigurno. Tq shte padna ot dva stola na zemqta, a ne ti. Zakysnqla e mnogo, ako pitash men. No krainoto reshenie ti si vzimash. I trygni s novoto momiche, zashtoto te kefi i si hlytnal, a ne za da "ti mine", zashtoto samo shte te zaboli nakraq i shte syjalish. Uspeh ti pojelavam i dano pyrvoto momiche reshi kakvo iska nai-nakraq.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Цитирай Първоначално написано от djigi
    Ще направим филм и по тази история Сега сериозно:
    Не е ли по-добре "От двата стола на земята", вместо това да тръгнеш с втората и непрекъснато да мислиш за първата.
    Shtom tolkova si q haresval trugni s purvata,zashtoto ina4e cql jivot shte se obvinqvash 4e ne si opital!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  5. #5
    Pi4,tva opredeleno e mnogo gotino,naistina go nqma i vuv filmite...
    Ta moqt suvet e nai-ve4e da se vslu6a6 v surceto si i da preceni6 koq iska6 pove4e,no imai edno na um za onova purvoto momi4e....vse pak ne mi se struva mnogo u4tivo da skusa taka s gadjeto si....
    Ti si znae6,ti i surceto ti...nie ne mojem ti pomognem
    USPEH!!!
    ....Jiveqt samo vlubenite,ostanalite prosto su6testvuvat....!!!!!!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    414
    Ami 6tom s "novoto " momi4e vse o6te ne ste zaedno po-dobre ni6to ne zapo4vaite!Obqsni i 4e ne iska6 da zadalbo4avate ne6tata i tragni s tova momi4e,koeto si haresva6 otdavna!Taka 6te e nai-dobre spored men !Uspeh!

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    ... ~`Festina~!
    Мнения
    164
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Действай бе!
    Подкрепа и от мен дерзай.

  8. #8
    Pichaga fashtai starata lubov est tolkova da ste se haresvali tolkova da ste si razgovarqli nema kvo da si govorim tq e tvoeto f

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Просто чудесно, невероятно. Помислил си си да зарежеш човек , който държи на теб и е точен (сегашното ти гадже), заради някоя , която и е хрумнало че те харесва и и ако се навиеш тя ЩЕ скъса с настоящето си гадже. Изборът си е твой, но помисли доколко можеш да имаш доверие на това момиче, което изглежда толкова повърхностно. Ако се събереш с нея и след 3 месеца тя направи същото, което смята да причини на приятеля си? И какво ще нараниш твоята приятелка заради прищевките на другата? Замислял ли си как ще се почувства тя?

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ^Green_Lady^
    Цитирай Първоначално написано от djigi
    Ще направим филм и по тази история Сега сериозно:
    Не е ли по-добре "От двата стола на земята", вместо това да тръгнеш с втората и непрекъснато да мислиш за първата.
    Shtom tolkova si q haresval trugni s purvata,zashtoto ina4e cql jivot shte se obvinqvash 4e ne si opital!
    Подкрепям. =D>

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Софеа
    Мнения
    142
    Цитирай Първоначално написано от sexy_dizzy
    Цитирай Първоначално написано от ^Green_Lady^
    Цитирай Първоначално написано от djigi
    Ще направим филм и по тази история Сега сериозно:
    Не е ли по-добре "От двата стола на земята", вместо това да тръгнеш с втората и непрекъснато да мислиш за първата.
    Shtom tolkova si q haresval trugni s purvata,zashtoto ina4e cql jivot shte se obvinqvash 4e ne si opital!
    Подкрепям. =D>
    И аз съм съгласен тука, тръгни с първата за да не съжеляваш после че не си опитал, успех ти желая и дано всичко стане както искаш, но винаги има едно НО...Успех пак
    На шибаните времена като тези, хубавото е едно, виждаш кой ти е приятел братче и кой е лайно

  12. #12
    А бе тая първата ти ми се виждя някаква к**ва с извинение. Гледа да не остане на сухо (сама) к'во е т'ва не мога да разбера - не и огаждай на прищявките , защото както заебава сега гаджето си заради теб , така ще заебе и теб заради дръг , та и помисли , че ще нараниш и момичето , с което си сега .- Тя те е харесвала , ти си и дал надежда , тя е повярвала и са ти да и срежеш краката все 1 . Недей така пич. Заеби старата и действай с новата , пък и старата ще види какво ти е било на теб като те е отрязала... Аре успех!

  13. #13
    според мен трябва да послушаш сърцето си. щом то те тегли към първото момиче, не се заблуждавай и не се притеснявай, а бъди с нея. няма смисъл да си с човек когото не обичаш, а този в когото си влюбен да е на крачка от теб и също да те обича

  14. #14
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Цитирай Първоначално написано от Labelle
    Просто чудесно, невероятно. Помислил си си да зарежеш човек , който държи на теб и е точен (сегашното ти гадже), заради някоя , която и е хрумнало че те харесва и и ако се навиеш тя ЩЕ скъса с настоящето си гадже. Изборът си е твой, но помисли доколко можеш да имаш доверие на това момиче, което изглежда толкова повърхностно. Ако се събереш с нея и след 3 месеца тя направи същото, което смята да причини на приятеля си? И какво ще нараниш твоята приятелка заради прищевките на другата? Замислял ли си как ще се почувства тя?
    Мда, съгласна съм. Тя явно сама не се знае какви ги върши, след 1 седмица може да и скимне, че си иска бившия...
    I`m trying to make your dreams come true...

  15. #15

    ...

    ...Да да ти си намираш момиче (най-после) и тя се решава да ти каже,че имала по-силни чувства към теб отколкото към гаджето си-нещо те пързаля тази.До сега (цели 5 месеца) е предпочитала да сте си просто приятели и изведнъж,когато разбира,че и ти можеш да си щастлив с др момиче се връща към миналото. (Коварно!!!) Нооо...ти си решаваш...Според мен започни от начало с другото момиче-за мен това е правилният избор.
    УСПЕХ!*
    ...Никога не губи времето си за човек,който не цени времето прекарано с теб!...

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от elti
    А бе тая първата ти ми се виждя някаква к**ва с извинение. Гледа да не остане на сухо (сама) к'во е т'ва не мога да разбера - не и огаждай на прищявките , защото както заебава сега гаджето си заради теб , така ще заебе и теб заради дръг , та и помисли , че ще нараниш и момичето , с което си сега .- Тя те е харесвала , ти си и дал надежда , тя е повярвала и са ти да и срежеш краката все 1 . Недей така пич. Заеби старата и действай с новата , пък и старата ще види какво ти е било на теб като те е отрязала... Аре успех!
    Хммммм съгласна!!Тука има нещо гнило!Тая май само ги върти така!Или незнае какво иска!Абе слушай сърцето си,ама мисля 4е тази стара любов трябва да се забрави!Пробвай с новата!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    По поста ти се личи,че харесваш много и искаш непременно да тръгнеш с първото момиче.Иначе изобщо нямаше да се колебаеш нито за миг,нали .. Затова аз лично те съветвам да избереш нея,защото очевидно тя е "избраницата на сърцето ти".Явно и двамата много сте се харесвали,но никой не е бил сигурен в чувствата на другия и си е хванал "временно гадже" от типа "за да ми мине"
    Е,сега е време да се съберете Така или иначе ти още не си тръгнал с онова момиче.Недей да го правиш,защото мисълта за първата няма да те остави на мира.Най-много наистина да останеш "от два стола на земята"...
    И все пак ти си решаваш.Ние не можем да ти кажем какво да правиш.

  18. #18
    ЖОРО
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от e_l_i_z_a
    По поста ти се личи,че харесваш много и искаш непременно да тръгнеш с първото момиче.Иначе изобщо нямаше да се колебаеш нито за миг,нали .. Затова аз лично те съветвам да избереш нея,защото очевидно тя е "избраницата на сърцето ти".Явно и двамата много сте се харесвали,но никой не е бил сигурен в чувствата на другия и си е хванал "временно гадже" от типа "за да ми мине"
    Е,сега е време да се съберете Така или иначе ти още не си тръгнал с онова момиче.Недей да го правиш,защото мисълта за първата няма да те остави на мира.Най-много наистина да останеш "от два стола на земята"...
    И все пак ти си решаваш.Ние не можем да ти кажем какво да правиш.

    Да, вярно е, че искам първата доста повече, но това, че се държи по-този начин не ми вдъхва никакво доверие!!! Ами ако вярно след известно време направи същото с мен! Мисля си, че тя е момиче от типа "Не знам какво искам!" А за второто момиче, си личи, че е сериозен човек! Не вярвам тя да върти такива номера! Пък и тя ме харесва, а пък и аз вече чувствам нещо за нея! За това се чудя и още не мога да реша! Не знам ако тръгна с второто момиче, дали ще ми "мине" за първата...

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Labelle
    Просто чудесно, невероятно. Помислил си си да зарежеш човек , който държи на теб и е точен (сегашното ти гадже), заради някоя , която и е хрумнало че те харесва и и ако се навиеш тя ЩЕ скъса с настоящето си гадже. Изборът си е твой, но помисли доколко можеш да имаш доверие на това момиче, което изглежда толкова повърхностно. Ако се събереш с нея и след 3 месеца тя направи същото, което смята да причини на приятеля си? И какво ще нараниш твоята приятелка заради прищевките на другата? Замислял ли си как ще се почувства тя?
    Точно така

  20. #20
    Guest
    Ако си истински пич неможеш да паднеш от тия с2 стола винаги ще има на какво да се подпреш так ада се каже.

  21. #21
    ne pozvolqvai na tazi,koqto obi4a6(ili ti e ne6to kato fix ideq)da te razigrava,,iskam te,ne te iskam,,po-dobre trugni s drygoto momi4e i vij kakvo 6te izleze

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    414
    davai sus starata,6tom si q haresval tolkova vreme s neq 6te ti bude po gotino
    Никога не съжалявай за вчера,буди упорит днес,за да си щастлив утре

  23. #23
    Guest
    Тая първата е ебати курвата! Тя те е усетила, че си влюбен много в нея и може да те манипулира много яко и го е правила една година! Сега е усетила, че и се изплъзваш и е решила да се доебава с теб! Ако бях на твое място, дори и за приятелка не бих я имал, колкото и да си влюбен в нея...

    Тръгни с новата! Ще видиш, че с нея ще стане!

    УСПЕХ!!!

  24. #24
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    moqt savet e badi s tazi, koqto ti e na sarce nai mnogo

  25. #25
    Guest
    Аве,пич гледай сега.Значи,според мен(Нямам опит,чисто теоретическо)по-добре тръгни с втората.Щото тая първата,както сега ше остави нейния,така след време ше остави и теб.Вече ако я познаваш и си сигурен че няма да го направи,то тогиз...аве кот ти си решиш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си