.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163

    Дефрагментираща програма за телефон??

    Имам следната проблемация - телефонът ми, панасоник Х700, има огромна нужда от дефрагментация. Знам, звучи адски тъпо, но на един мой предишен телефон имаше такова чудо, което се оказа доста полезни. На сегашния ми телефон от редовна памет 16 мб са използвани 6990 и нещо, а телефонът казва че има само 500 свободни кб. Тва е невъзможно!!! Просто са останали някакви връзки, докато съм местила снимки, видеота и т.н. Та така - нито в картата имам паметта, която всъшност трябва да имам, нито в самия телефон. Искам да ви попитам дали мога да намеря начин да си кача такава програма, телефонът ми е смартфоун, така че няма проблеми с програмите, но ми трябва програма специално за такъв телефон. Има ли въобще такова чудо? Щото имам начин да си я кача на телефона от компа...

    Преместена тема
    .: machoka :.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си