.
Затворена тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590

    Какво да правя..МОЛЯВИ помогнете :(

    Здравейте , абе значи днеска си играех CS след като се прибрах от даскало както обикновенно.Винаги до компа си имам и coca cola и както си играя и бях жаден и пих направо от шишето защото бързах да не ме обият ама без да искам изпуснах шишето и полях компютъра Веднага дръпнах щепсела и започнах да го бърша .. самоче неможах да го отворя щото една умряла oтверка не намерих и нали подсоших го и го включих и си тръгна , самоче забелязвам че е малко по бавен и малко повече шуми .. незнам дали си втълпявам защото изтръпах направо,защото ако беше стигнала колата до платките нали веднага щеше да изгори ??? или не е така ? та въпроса ми е дали може да стане така че без да изгаря да му има нещо и след време да си покаже ... моляви отговорете ! (знам че е тъпо ама се притеснявам )

  2. #2
    Най-добре си намери една "умряла" отверка и го отвори! Така ще си сигурен, че не е останала "локва" кока-кола вътре, пък и ако е попаднала по пладката, може след време да изгори нещо, защото колата съдържа в себе си слаба киселина, която може да разяде пистите на дънната пладка!

  3. #3
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Най-добре си намери една "умряла" отверка и го отвори! Така ще си сигурен, че не е останала "локва" кока-кола вътре, пък и ако е попаднала по пладката, може след време да изгори нещо, защото колата съдържа в себе си слаба киселина, която може да разяде пистите на дънната пладка!
    Е как така ? ако е паднала върху някоя платка нямали веднага да изгори ??? аз така си мисля

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    Е как така ? ако е паднала върху някоя платка нямали веднага да изгори ??? аз така си мисля
    Ами зависи... ако даде на късо ще изгори веднага, но ако част от колата е попаднала на място където пистите на пладката са изолирани, няма да изгори... Уффф абе какво съм хванал да ти обяснявам - както ти казах намери си една отверка или си купи една от 50 стотинки и го отвори това РС!

  5. #5
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    Е как така ? ако е паднала върху някоя платка нямали веднага да изгори ??? аз така си мисля
    Ами зависи... ако даде на късо ще изгори веднага, но ако част от колата е попаднала на място където пистите на пладката са изолирани, няма да изгори... Уффф абе какво съм хванал да ти обяснявам - както ти казах намери си една отверка или си купи една от 50 стотинки и го отвори това РС!
    Хехе намерих си отворих го и се оказа че вътре няма нито една капка как така незнам Айде мерси "doomkillerr" може да заключвате темата !!!

  6. #6
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    Е как така ? ако е паднала върху някоя платка нямали веднага да изгори ??? аз така си мисля
    Ами зависи... ако даде на късо ще изгори веднага, но ако част от колата е попаднала на място където пистите на пладката са изолирани, няма да изгори... Уффф абе какво съм хванал да ти обяснявам - както ти казах намери си една отверка или си купи една от 50 стотинки и го отвори това РС!
    Хехе намерих си отворих го и се оказа че вътре няма нито една капка как така незнам Айде мерси "doomkillerr" може да заключвате темата !!!

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си