.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Моята любовна история :) :) :)

    Така , тук искам да Ви разкажа моята любовна история.
    Аз съм на 14 години(Април.92). От скоро ходя по дискотеки(2 месеца) и на последните две дискотеки късметът ми се усмихна.
    Значи , тръгвам си аз да забивам момичета(пълен аматьор бях , поне дотогава ) и налетех на 2.Танцувах малко с тях , весело беше.Обаче един приятел ми каза , че едната я харесва и да му я оставя.И така , както следва аз я оставих и продължих с другата.Беше супер яко!Последните 30 мин бях с нея и си прекарах страхотно.
    На следващата дискотека(вчера) бях навит на едно друго момиче от нашия град(това , с което танцувах първия път не беше от нашия град) , писахме си SMS-и и такива подобни и се бяхме разбрали тя да ми каже в дискотеката дали иска да се получи нещо между нас...и така.
    Започна дискотеката.Там малко танцувах общо така..... и дойде момичето от нашия град.Добре , налетях й , танцувахме 1-2-3 минутки и тя отиде някъде и ми каза "Е сега идвам.".Добре , чаках я маааалко(1 мин MAX) и си викам "Стига толкова , изморих се.".Отидох на нашата маса , седнах и видях другото момиче , с което танцувах предишната дискотека.Мисля , че погледите ни се засекоха , но май не стана така. Такаааааа , това момиче , което ми каза да я изчакам и че сега идва , нещо се покри.И аз си викам "Аааа нема сега да я гона. " и така , отивам аз и видях момичето , с което танцувах миналия път.То беше близко до мен.Беше ми в гръб.Доближих се до нея и почнахме да танцуваме гръб в гръб. Минаха няколко секунди и аз се обърнах и я гушнах.Почнахме да си танцуваме хубаво.И по едно време гледам това момичето , което трябваше да го изчакам......стой някаде 3-4 метра до мен и ме гледа по този гадния начин , сещате се как е като момичето , което мисли , че сте му навити ви види с друго момиче. И така , аз си викам "Край , едната е отписана. ". И продължих да танцувам с моята кака от съседния град(или село). И така , след около 30мин-1 час , момичето , което ме изгледа "шукаритетно" се блъсна в мен , все едно е паднала и ми каза "Упс , извинявай...без да искам." .Но изглежда не беше без да иска. Продължих на почивки да танцувам с другото момиче и така до края на дискотеката.
    Има още няколко подробности относно момичето , което ме изгледа "шукаритетно"....само при голям интерес към темата мога Ви ги споделя.
    То е 6 клас , а аз 7ми. A момичето от съседния град(село) незнам на колко е.
    Сега , можете да напишете своя коментар , да ме посъветвате как да продължа , или просто да напишете нещо по темата.
    Вие сте!
    8т. от правилата, системно!

  2. #2
    Bre trebelo e da gi fanesh i dvete i da si karash s 2 em bate ako pa e trebelo da izbirash trebelo e da zemash tova deto e ot tboq grad

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от bluby
    Bre trebelo e da gi fanesh i dvete i da si karash s 2 em bate ako pa e trebelo da izbirash trebelo e da zemash tova deto e ot tboq grad
    Това ми подсказва , че трябва да Ви разкажа подробностите за момичето от нашия град. Сега излизам да постортуваме малко навън , като се върна ще Ви ги споделя.
    8т. от правилата, системно!

  4. #4
    smooky
    Guest
    Ами моя съвет е да не се занимаваш с онази от селото а с тази в града, която е, защото ще се виждате всеки ден ако стане нещо. Пък ако скъсате случайно си хвани онази от селото :P

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    122
    Цитирай Първоначално написано от smooky
    Ами моя съвет е да не се занимаваш с онази от селото а с тази в града, която е, защото ще се виждате всеки ден ако стане нещо. Пък ако скъсате случайно си хвани онази от селото :P
    Любовта е по-силна от всичко

  6. #6
    Ми хвани тази,която ти харесва повече.А ако не можеш да избереш според мен е по-добре да вземеш тази от твоя град

  7. #7

    ;p

    amchi chesnu kazan0 az malk0 se p00barkax sas m0michetata..ama ti si naprei sv0q izb0r..k0qt ti haresva p0veche ..neq...ama m0q savet e tazi 0t grada k0qt0 e {}
    Ако не можеш да умреш за човека
    когото обичаш,тогава живей за него!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от hackersdown
    Цитирай Първоначално написано от bluby
    Bre trebelo e da gi fanesh i dvete i da si karash s 2 em bate ako pa e trebelo da izbirash trebelo e da zemash tova deto e ot tboq grad
    Това ми подсказва , че трябва да Ви разкажа подробностите за момичето от нашия град. Сега излизам да постортуваме малко навън , като се върна ще Ви ги споделя.
    Така , обещах Ви нещо и сега ще го изпълня.
    Мненията , които изписахте до тук(БЛАГОДАРЯ ВИ!) няма да ги зачета поради следното:
    Така , да Ви разкажа малко подробности относно момичето от града:
    1.Когато сме в дискотеката или изобщо някаде - натиста се със всички , танцува със всички , обарват я всички - с 1 дума - *урва.
    2.Всички говорят , че тя била голяма *урва.(и те като мен са видяли и са разбрали)
    3.Лицемерна е - не разбирам точно какво означава тази дума - да дам пример: вчера в дискотека , както написах горе - танцувах с нея...и едно момче , колко мен на години(пак 7 клас) , което я харесва(и той не е сигурен) , ни е видяло как танцуваме.И с момичето са си засекли погледите - той и е направил знак "остави го - не си струва" - ако ме разбирате - махнал с ръка по гадния начин. Все едно да кажеш "Бягай от тук , остави го , не си струва" и да го подкрепиш с махане на ръка. Така , след като тя ми каза "след малко идвам" е отишла при него(не съм сигурен , че е било точно тогава , може и да е било след като ме е видяла с другото момиче) , на неговата маса , и той и казал "защо с него" или нещо подобно и тя му отговорила "е ми той почна ......" ->>>>> иска да каже , че не го е искала това , а бях сигурен , че го искаше на 230%.
    Е , стига толкова.А!Сетих се още едно нещо:
    4.Когато преди 2-3 месеца си беше гадже с един от моя клас , той като и се обаждал да излизат тя все си намирала оправдание(лъжела го!) , че не може да излезне и един ден (Събота) също така направила , но една приятелка на момчето , което си било гадже с нея я видяла на пазара -> лъже го!

    Това беше от мен , за сега!
    Този път искам повече мнения , този път на чисто!
    Само мога да вметна , че момичето от съседния град/село е много културно , не лъже , не е лицемерка - личи си и!
    Вие сте!
    8т. от правилата, системно!

  9. #9
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Ми пич тогава закво са ти повече мнения?аз като гледам ти вече си взел решение с коя да бъдеш,просто искаш малко подкрепа и насърчение.Щом едната я виждаш в образ на *урва,пък другата била културна,не лицемерна и т.н....тогава избери тази която на теб ти харесва повече,скоято мислиш че може да имаш некво бъдеще,която мислиш че ще те направи щастлив.И както казах ти май вече си си решил

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от LP_girl_14
    Ми пич тогава закво са ти повече мнения?аз като гледам ти вече си взел решение с коя да бъдеш,просто искаш малко подкрепа и насърчение.Щом едната я виждаш в образ на *урва,пък другата била културна,не лицемерна и т.н....тогава избери тази която на теб ти харесва повече,скоято мислиш че може да имаш некво бъдеще,която мислиш че ще те направи щастлив.И както казах ти май вече си си решил
    Просто минуса на другата е , че се виждаме с нея само в Петък(поради технически причини - само в дискотеката , тя не е от нашия град) , .А и тази много ме кефи.......ама много.
    Не съм взел решение , чакам мнения!
    8т. от правилата, системно!

  11. #11
    Добре хора , моля Ви , напишете нещо по темата.За 1-2 минутки ще прочетете всичко! Благодаря!
    8т. от правилата, системно!

  12. #12
    Guest
    А бе пробвай с едната,после с другата щом толкова се колебаеш и,с която накрая ти е било най-готино взимай нея.Или поне разбери коя от двете изпитва повече симпатии към теб и избери нея.

  13. #13
    Mi az osven da razkaja i moqta istoriq
    Zna4i zapoznah se s edno mom4e, koeto sled tova me zapozna s o6te dosta mom4eta i sred tezi mom4eta e i moqta lubov .Takam, s tazi moqta lubov-Viki, stanahme mn dobri pr.Vs zapo4nahme da se vijdame vseki den.Po4nahme da si spodelqme i t.n.Sblijihme se mn, osobeno s viki. I po4nahme da hodim po diskoteki i s viki da tancuvame i t.n.Sno6ti tancuvahme edin do drug i se celunahme Mallllll I si kazahme 4e se obi4kame i mislq 4e vs 6te se polu4i. lo6oto be6e 4e ima nekvi tupa4ki deto mn revnuvat i samo me zapla6vat ama viki kaza 4e mi obe6tava 4e et ni6to qnam da mi napravqt.E mn sum vlubena
    A otnosno teb mom4e...a samo da kaja az sum na 14 i sum ot sf i tova mom4e koeto sum si haresala e su6to na 14 ot sf.Taka otnosno teb...hum izberi tazi koqto ti ahresva pove4e ili mojebi tazi koqto e ot tvoq grad za da moje da se vijdate po-4esto
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  14. #14
    Тази от града не е с добър характер - лицемерка може би!
    А иначе вече си пишем СМС-и с момичето от съседното селище.
    Супееер! Ще видим какво ще стане....
    8т. от правилата, системно!

  15. #15
    Guest
    Uspeh

  16. #16
    Az sum nai-6tastlivoto momi4e na toq svqt.V4era nai-prekrasnoto mom4e...hodq s nego I se celunahme i dnes imame sre6ta i mn si go obi4kam i toi kaza 4e me obi4ka i napravo 6e ppoludeq.Mn sum 6tastliva.
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  17. #17
    tva si e 4ista bebe6or6tina

  18. #18
    Guest
    of da be, molqte na vseki mu se slu4va da se vlubi

  19. #19
    hackersdown2
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ludamacka
    tva si e 4ista bebe6or6tina
    Права си, егати тъпите женки!

  20. #20
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    По-добре продължи с момичето от съседния град или село,а не с онази лицемерката.Такива хора не са готини определено.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Stz
    Мнения
    700
    Интересно ми е само какво се занимаваш с неща които са станали в дискотека!Това са по-скоро флиртове за една вечер!Иначе много добре че си пишете!Продължавай до няма смисъл!


    Vnimavai kakvo si pojelava6,za6toto moje i da go polu4i6!

  22. #22
    Аз отдавна ги заебах , скивайте тука новото http://bgteen.com/f/viewtopic.php?t=56860
    8т. от правилата, системно!

  23. #23
    Сега , близо след 1 година от пускането на темата...като се видя какво съм писал напрао да се ударам от стената
    Не ви ли се струва детска история? сега е малко по-така
    8т. от правилата, системно!

  24. #24
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Направо детски игрички на криеница или "прееби другарче" и тем подобни, и то в дискотека.
    Дано малко да си поумнял от тогава... да не говорим, че повечето беше написано по-скоро да се похвалиш как ги въртиш тези момичета, от колкото с някаква по-сериозна цел
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си