.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: ob6testvo

  1. #1

    ob6testvo

    vsi4ki znaeme kak v gratskiqt transport sqkvi pensii ni 4etat morali kolko sme propadnali i kakvo prosto ni6tojno bude6te sme za na6ata strana i si mislqt 4e s tova mogat da ni promenqt.mislite li 4e Tupoto ob6testvo naistina misli za na6ite nujdi i dali naistina gi znaqt?
    Thanks!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!
    Jivota e samo edin - jivei go kato za posledno :P
    http://www.mindistortion.net/iwantyo..._am=dead_devil

  2. #2
    kakvi sa tvoite nujdi, koito ob6testvoto ne za4ita? ako ima problem koito moje da se opravi ot edna ili druga instituciq, usvedomi q! ako ne govorim za problemite, i ob6testvoto nqma da znae za tqh, i est nqma kak da pomogne...

    zadai si po-qsno v1prosa...
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Извинявам се, но не разбрах като гражданин на РБ ти не се ли чувстваш част от обществото? И ако се взимаш за аутсайдер тогава как очакваш някой да го е грижа за теб? а доколкото това , че някой ти прави някакви забележки - има едно понятие наречено "морал(етика)", етични норми за поведение (направи бърза справка с тълковния речник), когато си на обществено място тези норми е хубаво д а се спазват, за да докажеш , че си част от обществото. Гражданинът има освен права и задължения - не може да си търсиш правата ако не си изпълнил задълженията си. Препоръчително е да по прочетеш някоя друга книжка за обществото и обществените отношения, правата и задълженията на човека. (от четене никой досега не е умрял)

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  4. #4
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    не разбирам какво искаш да питаш по-точно ...
    длъжно ли е 'тъпото общество', както ти го наричаш, да се интересува от твоите нужди ? и какви са те въобще?
    а ако 'обществото' не ти харесва- абстрахирай се от мнението му, отдели се от стадото, но и не предявявай никакви претенции и искания към него...
    алелуя.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    обществото сме ние бе как ще сме тъпи?! ти ако си тъп аз не съм и баба също не е.. държавата ни е тъпа мене ако ме питате..

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    обществото сме ние бе как ще сме тъпи?! ти ако си тъп аз не съм и баба също не е.. държавата ни е тъпа мене ако ме питате..
    Как си противоречиш само. Обществото=държавата.

  7. #7
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Ето го "учителят", слушайте exploitedteen дечица мои....
    А сега сериозно. Вие сте виновни че обществото не се грижи вече за вас, вие и вашите родители си избраха демокрацията. Някога държавата (обществото) мислеше за всеки един от нас и ни хранеше, и ни поеше.....
    И не обиждайте пенсионерите. Някога те са работили за майка България.
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Communist
    Ето го "учителят", слушайте exploitedteen дечица мои....
    А сега сериозно. Вие сте виновни че обществото не се грижи вече за вас, вие и вашите родители си избраха демокрацията. Някога държавата (обществото) мислеше за всеки един от нас и ни хранеше, и ни поеше.....
    И не обиждайте пенсионерите. Някога те са работили за майка България.
    Удари си една ножка докато четеш "Das Kapital" и след това ела на Земята.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    обществото-това сме ние, друг е въпроса кой какво иска и дали ще го получи
    "Целувка за лека нощ"

  10. #10
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    естествено, че е много яко ПАРТИЯТА да ти определя живота, ама недай си боже ваште да не са активни борци и да не са комунисти...
    тогава бъдещето ти е най- предопределено... както и хубаво се е грижила държавата... то не е било милиция, държавна сигурност, клеветници, Белене...

    я да те питам драги ми болшевик на колко години си и изобщо знаеш ли какво е било по време на комунизма???
    Да не започваме дългата тема за живота едно време... също така и да избегнем спора, нали знаеш че ние комунистите сме миролюбиви хора. Аз съм на 18 години и не съм живял по време на комунизма, но съм изчел тонове книги на тази тема, и много добре знам какъв е бил живота тогава. Много съжалявам че не съм живял под комунизъм...
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  11. #11
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    окей, но едно е да го четеш, друго е да го изпиташ на гърба си нали така?
    алелуя.

  12. #12
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    ахахаахаахха окееееееей...

    чел бил книги... гледай и съветски филми... те са най- обективни...



    а това, че комунистите са миролюбиви хора..
    Вижте какво, гледал съм толкова филми и съм чел толкова книги, че "все едно" съм живял тогава, и ми харесва. Пък и има държави примери - Куба, Китай, С. Корея и т.н. и знам какъв е живота там, аз все някога ще ги посетя. А наистина комунистите са миролюбиви, дай пример за обратното, ще го оспоря.
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Communist
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    ахахаахаахха окееееееей...

    чел бил книги... гледай и съветски филми... те са най- обективни...



    а това, че комунистите са миролюбиви хора..
    Вижте какво, гледал съм толкова филми и съм чел толкова книги, че "все едно" съм живял тогава, и ми харесва. Пък и има държави примери - Куба, Китай, С. Корея и т.н. и знам какъв е живота там, аз все някога ще ги посетя. А наистина комунистите са миролюбиви, дай пример за обратното, ще го оспоря.
    Абе той Ленин е бил толкова миролюбив, никакви атентати не е правил, разбриа се. Никаква революция не е разпалил той, та той е миролюбив. Иил п Сталин е бил много добър, и муха не е убрез живота си. А Пол Пот...какво можем да кажем за този ангел?

  14. #14
    Guest
    Да говоря ли за руския ми дядо, воювал на фронта как са се отнасяли с тях комунягите? Отношение като към боклуци...Разправял ми е как едни от най-добрите му приятели са били в германски плен и след като са се отървали "техните" "миролюбиви" началници ги осъждат на разстрел, за това, че са били попаднали във вражески ръце. А за това, че половин русия е била принудена да премине към канибализъм, защото копеленцатата дето били на власт са им били иззели ресурсите какво да кажа?

  15. #15
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Явно се оформя коалицийка срещу мене.....
    Аз за пореден път ще кажа че презирам Сталин за жестокостите които е причинил, той е черно петно в историята на комунизма, диктатор...
    Но системата след Сталин, тя е тази която на мен ми харесва.
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    обществото сме ние бе как ще сме тъпи?! ти ако си тъп аз не съм и баба също не е.. държавата ни е тъпа мене ако ме питате..
    Как си противоречиш само. Обществото=държавата.
    под държавата имах предвид политиците..

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    обществото сме ние бе как ще сме тъпи?! ти ако си тъп аз не съм и баба също не е.. държавата ни е тъпа мене ако ме питате..
    Как си противоречиш само. Обществото=държавата.
    под държавата имах предвид политиците..
    И все пак политиците са избрани от народа чрез гласуване. Т.е. Обществото "излъчва" политици, които съставят държавния апарат. Така че в по-широк смисъл Държава=политици=Общество

    ПП: Ако се върне комунизма и аз ставам партизанин!!!

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    Това е нормално, да ти мрънкат по рейсовет и т.н.
    Хората са прекалено изнервени и бързат. Те пренасят проблемите си на другите и единствения им недостатък е, че трудно приемат различните. Обществото е такова каквото си го направим и не мисля за уместно да се нарича тъпо...

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от Communist
    Ето го "учителят", слушайте exploitedteen дечица мои....
    А сега сериозно. Вие сте виновни че обществото не се грижи вече за вас, вие и вашите родители си избраха демокрацията. Някога държавата (обществото) мислеше за всеки един от нас и ни хранеше, и ни поеше.....
    И не обиждайте пенсионерите. Някога те са работили за майка България.
    Ти ненормален ли си бе момче? Ти си болен нещо!
    В момента знаеш ли кой управлява.. (комунисти + турци)
    Как ще ни е добре.. няма да ни е добре много ясно.. В близките столетия няма да ни е добре..ама има нещо правилно и в твоето мнение Communist .. сами се докарахме на тва дередже .. след демокрацията да ни оправляват турци. Царя - испанец, ПРЕМИЕРА - руснак, президента - комунист.
    ГОСПОДИ ПРЕБИРИ СИ ВЕРСИЙТЕ!
    т. 2, 9

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    Цитирай Първоначално написано от Labelle
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    обществото сме ние бе как ще сме тъпи?! ти ако си тъп аз не съм и баба също не е.. държавата ни е тъпа мене ако ме питате..
    Как си противоречиш само. Обществото=държавата.
    под държавата имах предвид политиците..
    И все пак политиците са избрани от народа чрез гласуване. Т.е. Обществото "излъчва" политици, които съставят държавния апарат. Така че в по-широк смисъл Държава=политици=Общество

    ПП: Ако се върне комунизма и аз ставам партизанин!!!
    да ама от всичките тъпаци избираме тея дето си мислиме че най-малко ще ни крадат.. нз дали ме разбра.. абе цялата работа е че сичките са един дол дренки.. ти така или иначе тряя да избереш някой затва гледаш да е някой дето да те краде по-малко..

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    опитах се да кажа нещо ма нищо не казах...

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    опитах се да кажа нещо ма нищо не казах...
    Аз ти разбрах идеята , права си
    А за споровете в автобусите ...ми и аз съм се карала един-два пъти на някакви младежи, а не съм бабичка. Просто не мога да гледам безучаснто как някакъв пич си седи на седлаката а над него жена с дете на ръце се чуди като как да се закрепи, или седнали да пият и пушат в автобуса все едно са в кварталното кафе. Как да не мрънкам или може би трябва да отида и да ги попитам какви са има потребностите и с какво да им помогна???

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си