.

Виж резултатите на анкетата: Има ли полза ходенето на фитнес?

Гласували
107. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да , определено

    78 72,90%
  • Не,не съм забелязал/а

    5 4,67%
  • Еми малко...

    7 6,54%
  • Не знам,до сега не съм ходил/а

    17 15,89%
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 62

Тема: Фитнес

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266

    Фитнес

    Ходите ли на фитнес?Харесва ли ви?Помага ли ви?От колко време ходите?Спазвате ли някаква диета междувременно?Имате ли си треньор?От колко време ходите?къде ходите?И по колко пъти на седдмица?

    А аз ходя 1 път на седмица
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Не ходя. Определено има резултат обаче, стига да имаш пари и време в излишък.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    4 пъти в седмицата. Фитнес център "Аполон" в Студентски град. Имах трейьор колкото да ми направи програмата, вече не ми трябва Нямам, и не съм имал нужда от диета. Гледам да спазвам някакъв хранителен режим, но нещо не се получава...
    Не пия никакви химикали, всичко е натурално и на много витамини
    Още един месец и съм готов за лятото

    И ДА, определено помага, ако тренирате сериозно....


    п.с: От фитнес не се отслабва !

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179

    Re: Фитнес

    Цитирай Първоначално написано от Eleonora
    Ходите ли на фитнес?Харесва ли ви?Помага ли ви?От колко време ходите?Спазвате ли някаква диета междувременно?Имате ли си треньор?От колко време ходите?къде ходите?И по колко пъти на седдмица?

    А аз ходя 1 път на седмица
    мии в момента не хода.. иначе преди ходех във фитнес "Боевски" до стадиона Васил Левски по 1 път седмично.. не беше със цел отслабване,просто исках да се поддържам във форма.. диети не спазвам-първо защото не мога и второ щото са адски вредни.. /зависи кои де/ продължих да ходя 3 месеца
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  5. #5
    Фен Аватара на neMec`
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    ..In..The..EvEnT..OF..My..DeMisEe..
    Мнения
    282
    em hodq na tren i tam ima fitnes i praq ot vreme na vreme no poprincip ima polza
    ..impossible...
    ...is nothing...

  6. #6
    Guest
    Според мене от фитнеса определено има добри резултати,но аз не го одобрявам,6тото в крайна сметка то е като да отиде6 на козмети4ен салон - свръхизкуствена работа ,особено ако става дума за мъже

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Zooooooob. If u know what i mean.

  8. #8
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Има полза от него.За жалост в момента нямам време уроците да уча камоли фитнес.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    122
    Готино е, обаче вече във фитнеса само хапчета за мозък дето не продават
    Любовта е по-силна от всичко

  10. #10
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от NeNo_pz
    Готино е, обаче вече във фитнеса само хапчета за мозък дето не продават
    Е не всички са малоумни

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  11. #11
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Определено има полза

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Ходя много рядко.
    Определено има ефект.

  13. #13
    Голям фен Аватара на Juicy_Lucy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    687
    redovno hodq ot mesec nqkyde..ina4e i predi si hodih,no po-rqdko.vqrno,ot fitnes samo ne moje da se otslabne,no ako e sy4etan i s dobra dieta,efektyt e super.a ako si qdete normalno-prosto izgarqte kaloriiki i topite nqkoq i druga slaninka,a vmesto tova razvivate nepodozirani muskul4eta i to4no zaradi tova kantaryt ne ot4ita nikakvo otslabvane.no pak izglejdate po-dobre=]
    get off.

  14. #14
    Не ходя но мисля да почвам
    И само Левски оле и само Левски обичаме те!!

    http://prize.bg/vodolea

  15. #15
    Opredeleno ima efekt , lo6oto e 4e kato spre6 za 1-2sedmici kakto az pravq ot vreme na vreme i se edno ni6to ne si pravil , no sega kato mi dadat zaplata i si4ko 6te e na 6
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар/широчина/.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    Ходите ли на фитнес?Харесва ли ви?Помага ли ви?От колко време ходите?Спазвате ли някаква диета междувременно?Имате ли си треньор?От колко време ходите?къде ходите?И по колко пъти на седдмица?
    ходя на фитнес от година и половина насам и много ми харесва
    ествствено че има ефект иначе не бих се занимавала с това
    горе-долу по 3-4 пъти в седмицата ходя
    "Целувка за лека нощ"

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Gotin izvod:
    Fitnesa stiaga tialoto,ot nego ne se otslabva \/
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  18. #18
    Пепи Пекторалиса
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Eleonora
    Gotin izvod:
    Fitnesa stiaga tialoto,ot nego ne se otslabva \/
    Извод - тъпа си. Фитнесът(ако говорим за него като тренировка + хранене) променя тялото на човек както той иска. В зависимост дали иска да качва или да сваля има различни методики в тренирането и най-вече в храненето.

  19. #19
    Football_
    Guest
    Има полза разбира се.От всяко физическо натоварване има полза.Мен лично не ме кефи много,ама ходя да тичам на пътеката там гол до кръста,да се запознавам с манекенките които идват на тае бо и т.н.

  20. #20
    Фитнесът е много неблагодарен - да поспреш за малко и губиш резултати.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Amorfofalus
    Opredeleno ima efekt , lo6oto e 4e kato spre6 za 1-2sedmici kakto az pravq ot vreme na vreme i se edno ni6to ne si pravil , no sega kato mi dadat zaplata i si4ko 6te e na 6
    em kvo da kaja taka e i az spiram ot vreme na vreme :P

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Дървото :]
    Мнения
    392
    Цитирай Първоначално написано от Amorfofalus
    Opredeleno ima efekt , lo6oto e 4e kato spre6 za 1-2sedmici kakto az pravq ot vreme na vreme i se edno ni6to ne si pravil , no sega kato mi dadat zaplata i si4ko 6te e na 6
    Зависи за какво ходиш на фитнес. АКо ходиш за сила..ДА, вярно е. На мен също ми се случва често да имам дупка 7-10 дни, след това тренирам известно време с по-малки тежести, но на тялото не личи, че съм пропуснал малко. Та за тва, ако тренираш аз оформяне, не е толкова голям проблемът

  23. #23
    Аватара на beliar
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    MaiNa%tOwN
    Мнения
    65
    Ходя от ... 2години и половина ...по 3-4 пъти седмично ефекта е огромно повишаване на самочувствието ...заглежда ме сичко живо чувствам се по добре ...обичам да съм център на внимание и това ми харесва ... фитнеса не ми е цел но просто ми харесва да правя нещо за себе си ..както и да спазвам някакъв вид дисциплина въпреки че не ми е задължение а ми доставя удоволствие
    Колкото за хапчетата за мозък във фитнеса ... защо смятате че хора който държат да изглеждат добре са тъпи? не се ли стреми всеки да бъде харесан и не само от другите но и от себе си?
    За отслабването ... нито става само с диети нито само с фитнес трябва да се комбинира(5% мазнини моя милост)...а и дето казвате стяга се тялото ... направо се разбивам като вида момиче със стегнат корем и дупе дори и да са малко по мусколести така че няма лошо .. а и като тонус ще се чувствате мн по-добре

  24. #24
    Lil_Jon_fenka
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от beliar
    Ходя от ... 2години и половина ...по 3-4 пъти седмично ефекта е огромно повишаване на самочувствието ...заглежда ме сичко живо чувствам се по добре ...обичам да съм център на внимание и това ми харесва ... фитнеса не ми е цел но просто ми харесва да правя нещо за себе си ..както и да спазвам някакъв вид дисциплина въпреки че не ми е задължение а ми доставя удоволствие
    Колкото за хапчетата за мозък във фитнеса ... защо смятате че хора който държат да изглеждат добре са тъпи? не се ли стреми всеки да бъде харесан и не само от другите но и от себе си?
    За отслабването ... нито става само с диети нито само с фитнес трябва да се комбинира(5% мазнини моя милост)...а и дето казвате стяга се тялото ... направо се разбивам като вида момиче със стегнат корем и дупе дори и да са малко по мусколести така че няма лошо .. а и като тонус ще се чувствате мн по-добре



    v koi fitnes hodi6 we maina

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Фитнесът е много неблагодарен - да поспреш за малко и губиш резултати.
    Е тва е истината.Знам го от личен опит.
    П.П. WILD__BOY,евалата,че си сложил Раджата на аватар.Тоя човек ме изпълни,когато пръсна мутрата на Коби.


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си