.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Станимир Стоилов и Наско Сираков за мача и титлата

    Станимир Стоилов и Наско Сираков за мача и титлата

    27.05.2006

    Спорт НетИнфо

    Футбол България

    С близо 30 минутна церемония отбеляза днес Левски своята 24-а футболна титла на България. Веднага след края на мача "сините" бяха наградени от президента на БФС Борислав Михайлов, който връчи купата на капитана Елин Топузаков.
    Целият отбор на Левски облече фланелки с числото 24 на гърдите и излезе за награждаването. След като получиха титлата и златните медали играчите направиха почетна обиколка пред 20-хилядната си публика.

    Реакции:
    Станимир Стоилов, старши треньор на Левски - "Изиграхме един добър мач, макар самият аз да очаквах да играем по-отпуснато. Наложихме висок ритъм. Гостите от Ловеч бяха добре групирани, изчакаха една наша грешка и ни вкараха гол. Може би малко повече мислехме за празненства. Допуснахме 1-2 грешки, но мисля че като цяло играхме добре и заслужавахме победата".
    Наско Сираков, изпълнителен директор - "Това е моя десета титла и като играч и като ръководител, всички са ми еднакво скъпи. Нямахме достатъчно мобилизация днес, защото вече бяхме шампиони. Но е много по-голямо щастие да празнуваш тук, отколкото преди седмица в Пловдив".

  2. #2
    Само Левски само Левски Левски Левски ШАМПИОН
    И само Левски оле и само Левски обичаме те!!

    http://prize.bg/vodolea

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    Синята лавина няма да се спре!Там кадето мине нищо не расте!
    т. 2, 9

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си