.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 80

Тема: B-BOY BREAK DOWN

  1. #1
    ...SPaiKi...
    Guest

    B-BOY BREAK DOWN

    B-Boy BREAK DOWN DO SI4KI BREIKARI IMA SASTEZANIE NA 2 ULI V SF
    A do drugite ko mislite za breaka kefi li vi ili ne
    I vapros do momi4etata ko bihte izbrali breikar4e ili futbolis4e

  2. #2
    Guest
    Mii az pove4e si padam po futbolis4etata :P po gotini sa nqma kvo da se spori imat hubavi telca

  3. #3
    Guest
    Mii az pove4e si padam po futbolis4etata :P po gotini sa nqma kvo da se spori imat hubavi telca

  4. #4
    ...SPaiKI...
    Guest
    haha ama i breikarite ima mn qka fizika i v tva nema ko da se spori :P

  5. #5
    Guest
    eeee prav si i te sa mn gotini hora :P i te ne sa za ispuskane ina4e men li4no breika me kefi

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Ниее сме на всекии километъъър... хлъц ! :D
    Мнения
    350
    hah az sq hodq s fudbolis4e.povqrvai mi-priqtno e :P

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    еми...хаха при все че мразя футбола и...ъъъ тия дет го играят са фешъни,тия дет го гледат са изтрещели селяни дет само се напиват и се сбиват...
    Лично мнениееееееее
    хаха еми аз се радвам на би-бойз.Има един от Пластик Деф дет мн радва хахахахаха
    така де дай некфо друго инфо за тоя сешън че са спя и не ми се търси.
    И по другия въпрос..при все че се мъча да го тренирам(нишо не мога) дали ме кефи а?

  8. #8
    ...SPaIkI...
    Guest
    VLEZNI TUK WWW.HIP-HOP.LV TOZ OT PLASTIK E DOBAR DA AMA MU TREA O6TE AZ SAM OT ELECTRIC FORCE I TAM E MN QKO SPORED MEN STANAHME I BALKANSKI 6AMPIONI I SA NA CVETOVNO V GERMANIQ 21 OKTOMVRI Q SI KAJI SKYPA AKO IMA6 PLS

  9. #9
    Guest
    Mn sa kefq na breika as li4no tez kat po4nat da poludqvat naprao mnogo me palnqt. Elektric Force-ne sa hora (sorry ako ne se pi6e taka )

  10. #10
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Зависи кои гледам.Като цяло ми харесва.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Jamalska ъм у скайп
    Еми нз...аз на Електрик Форс не се кефя..в смисъл кефи ме как играят...се пак се водят най-добрите в Б-я...Ама някак си са ми далеч от сърцето...не са хора,които мога да засека на некое джемче.А и се плаща мн на техните тренировки
    ма се тая...брейк е

  12. #12
    Guest
    jamalke zabelqzal sam 4e si zapalena po hip hopa i 4e si breikarka koga 6te imam vazmojnosta da te vidq kak densa6 ?

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Lyv4eto`
    jamalke zabelqzal sam 4e si zapalena po hip hopa i 4e si breikarka koga 6te imam vazmojnosta da te vidq kak densa6 ?
    хаха ами едва ли скоро...в момента не се чувствам уверена и докато не науча поне една стойка на една ръка едва ли ще съм(за уточнение сега едва задържам мъъничко на 2)
    иначе...хип-хопа си ми е...начин на живот

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Цитирай Първоначално написано от Lyv4eto`
    jamalke zabelqzal sam 4e si zapalena po hip hopa i 4e si breikarka koga 6te imam vazmojnosta da te vidq kak densa6 ?
    хаха ами едва ли скоро...в момента не се чувствам уверена и докато не науча поне една стойка на една ръка едва ли ще съм(за уточнение сега едва задържам мъъничко на 2)
    иначе...хип-хопа си ми е...начин на живот
    тази твоя т.нар. "стойка" е freeze Значи имаш още много да учиш... после земи да научиш 90s - това е да се въртиш на една ръка на много бързи обороти. Чувството да направиш 3-4 суперхипермегагигаултра 90s-a е повече от велико !


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Цитирай Първоначално написано от Lyv4eto`
    jamalke zabelqzal sam 4e si zapalena po hip hopa i 4e si breikarka koga 6te imam vazmojnosta da te vidq kak densa6 ?
    хаха ами едва ли скоро...в момента не се чувствам уверена и докато не науча поне една стойка на една ръка едва ли ще съм(за уточнение сега едва задържам мъъничко на 2)
    иначе...хип-хопа си ми е...начин на живот
    тази твоя т.нар. "стойка" е freeze Значи имаш още много да учиш... после земи да научиш 90s - това е да се въртиш на една ръка на много бързи обороти. Чувството да направиш 3-4 суперхипермегагигаултра 90s-a е повече от велико !
    О извинявайте ваше разбирачество,че не използвам английските имена при все че в акта на раждане ми пише 'българка'.Ти кфо?да не падаш от великите Електрик Форс?
    Радвам се за тебе че въртиш найнтис.Рядко ми се случва да го виждам...за разлика от тутаузънд...(колко ме кефи да пиша на английски с кирилица).
    И да наистина имам ужасно много да уча.При все че искам на първия сешън да не играя само стайлове.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Цитирай Първоначално написано от Lyv4eto`
    jamalke zabelqzal sam 4e si zapalena po hip hopa i 4e si breikarka koga 6te imam vazmojnosta da te vidq kak densa6 ?
    хаха ами едва ли скоро...в момента не се чувствам уверена и докато не науча поне една стойка на една ръка едва ли ще съм(за уточнение сега едва задържам мъъничко на 2)
    иначе...хип-хопа си ми е...начин на живот
    тази твоя т.нар. "стойка" е freeze Значи имаш още много да учиш... после земи да научиш 90s - това е да се въртиш на една ръка на много бързи обороти. Чувството да направиш 3-4 суперхипермегагигаултра 90s-a е повече от велико !
    О извинявайте ваше разбирачество,че не използвам английските имена при все че в акта на раждане ми пише 'българка'.Ти кфо?да не падаш от великите Електрик Форс?
    Радвам се за тебе че въртиш найнтис.Рядко ми се случва да го виждам...за разлика от тутаузънд...(колко ме кефи да пиша на английски с кирилица).
    И да наистина имам ужасно много да уча.При все че искам на първия сешън да не играя само стайлове.
    Честно да ти кажа не разбирам толкова, колкото си мислиш. Радвам се , че в акта ти за раждане пише "българка" , само че не българин е измислил самия танц , както и елементите в него ,така че моите уважения... Не падам от великите Електрик Форс , а от великите ми приятели , с които след часовете в у-ще оставахме във физкултурния салон и тренирахме...
    Изглеждаш ми упорит човек и вярвам , че ще се научиш


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  17. #17
    Guest
    Въпросът за футболистите и брейкърите е просто неоснователен,защото разликата им е от небето до земята,че и повече..Както каза Jamalska футболистите са фешъни,а пък bboying-ът е част от хип хопа,демек от култура далеко от фешън средите..И как пък измислихте,че футболистите са с по-хубави тела не знам...Както и да е,това е въпрос на личен вкус. А Jamalska ти от колко време тренираш и какви са постиженията ти(имам предвид до какво ниво си,какво мъчиш да правиш)? Интересно ми е щото и аз се мъча да играя,макар че не бих казала,че имам кой знае какъв успех..

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Скейт_уориър да кажем,че няма какво да ти отговарям слабо ме инт.

    Верно че брейка си е част от хип-хоп културата..именно за това ми стана интересен в началото...Но се забелязват доста разнообразни лица...в момента ми изникват 2 образа от мойте тренировки-метал и шефън чалгар...в най-буквалния буквален смисъл и за двамата:/

    Аз тренирам от 4-5 месеца май ми се връзват..макар и не достатъчно редовно...събота и неделя рядко имам възможност да ходя на тренировка...И нищо не мога...ама разбирай нищо...!Имам голям мерак за пауъри,но нз дали защото съм женско без никаква предварителна подготовка или само аз съм си инвалид ама нищо не връзва...А в топрока и паяците съм си на ниво 'млад сакатлък' -не мога да импровизрам много-много...ама не ми липсва амбиция хахаха

  19. #19
    Guest
    И тва,че хората,които се занимават с брейк,са от сяква порода е вярно,но все пак има разлика с футболистите..Пък и не е изключено някой да се кефи и на двете неща..Аве няма значение тфа.А иначе за пауърите..еми то като че ли хората се кефят най-много на тях..Ам колко са трудни,особено за някфи женски...Аз съм забелязала,че мъжки още от първата тренировка почват да се мъчат да седят на ръце и им се отдава повече от колкото на мене,която се мъчи от бая повеч време..Няма спор,че на момчетата им е по-лесно заради структурата на тялото и такива простотии,ам тфа още повече би трябвало да амбицира момичетата(поне мене) да покажат,че с желание могат да постигнат повече от два фрийза и някъф сикс степс...Трдуно е,но за тва пък супер красиво,и суупер зарибяващо

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Мхм..то по мои наблюдения всички почват от първа тренировка...ама наистина на момчетата наистина им връзва...а те имат и мускули от преди..което си е плюс,колкото и по-голямо значение да има стойката и равновесието...
    На сешъни в България съм виждала само 2 женки ...и двете играха топрок и паяци...и малко попин...
    Най-мн ми харесва да гледам разчупена игра,някой със собствен стил...а не да повтаря толкова заучаваните деласали примерно..

  21. #21
    Guest
    Естествено собственият стил прави играта красива..Обаче за да имаш стил толкова тренировки са необходими...Поне няколко години по мои наблюдения.То всеки заимства,ама си има предпочитани движения,различни комбинации...Пък да не говорим,чев брейкденса има мнооого различни стилове...Супер разнообразно е и тфа е супер якото...Аз съм гледала бг женски ама са слаба работа.Ве много хъс и мерак се иска най-много два-три фрийза,футуърк,топрок...общ разбота.За тфа пък извън бг има някои наистина луди мадами,детето правят кфо ли не...Аве нека се трошим и може да се засечеме на някой джем.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Мен Йоана от стз ме радва как играе.Иначе нищо интересно не съм виждала от бг фимейл...Ма никога не е късно да се яви нещо

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    фимейл
    Нали в акта ти за раждане пишеше "българка".. к'во стана?


    Иначе по темата:
    казаха ми , че скоро в Пазарджик щяло да има джем.. Не съм сигурен кога точно ,но ако има заинтересовани ще поразпитам


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    [quote="skate_warrior"]
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    фимейл
    Нали в акта ти за раждане пишеше "българка".. к'во стана?


    [quote]
    И продължава да го пише.Ама също така пише и че съм женско а.к.а. female :P :P

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    [quote="Jamalska"][quote="skate_warrior"]
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    фимейл
    Нали в акта ти за раждане пишеше "българка".. к'во стана?


    И продължава да го пише.Ама също така пише и че съм женско а.к.а. female :P :P
    Ааа... а нещо друго интересно пише ли?


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си