.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Guest

    Не искам Dc++ да ми се стартира с пускането на компютъра

    Imam problme kak da si napravq dc-to da ne startira s puskaneto na kompa?I znaeti li koi butoni trqbva da se natisnat ot klaviaturata za da te se poqvi nqkakvo prozor4e v koeto pi6e vsi4ki startira6ti programi s puskaneto na kompa

    Преместена тема
    .: machoka :.

  2. #2
    Има едни програми дето са в една start up листа до колкото си спомням (не ползвам често бозата)

  3. #3
    Guest
    Start Programs Startup
    После ти излизат няколко програмки, които ти тръгват със стартирането на Windows. Махай тия, който не ти изнасят, а ако не знаеш нещо защо е там по-добре питай преди да триеш, че не се знае, може и да ти е важно

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    714
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Start Programs Startup
    После ти излизат няколко програмки, които ти тръгват със стартирането на Windows. Махай тия, който не ти изнасят, а ако не знаеш нещо защо е там по-добре питай преди да триеш, че не се знае, може и да ти е важно
    Тва бях аз. Изплю ме нещо...


  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Just_One_Girl
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Start Programs Startup
    После ти излизат няколко програмки, които ти тръгват със стартирането на Windows. Махай тия, който не ти изнасят, а ако не знаеш нещо защо е там по-добре питай преди да триеш, че не се знае, може и да ти е важно
    Тва бях аз. Изплю ме нещо...
    Пу твойта мама! Та имай преедвит, че квот туриш при тия стартъп програми ще ти забавя компа при старт

  6. #6
    Guest
    Mn blagodarq,az znam 4e kato se zarejdat mn programi se zabavq startiraneto i zatova iskah da go mahna dc-to ot tam

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си