.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Guest

    Оперативно премахване на девствената ципа ??!?!

    Хора имам проблемче. Не 4е някой от вас ще се втурне да помогне със съвет, но все пак. Не вярвам просто но както и да е

    С приятеля ми вече 3 пъти се опитваме да правим секс, но мен винаги ме боли адски много и след дълги опити накрая нищо не става. С две думи май не може да ме отвори. Чувала съм че при някои жени е възмовно да се наложи оперативно премахване на девствената ципа, поради нейната дебелина. Вярно ли е? И дали това е моят проблем...какво друго възможно обяснение да търся?

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    миии зажи си на нколко си години за6тото с разтейа ципата се жтжърдяжа иии мойе и да е тжа мойе и да е друго
    Admin-Coki:
    неподходящи размери на аватар и снимка в подпис.

  3. #3
    Guest
    HahhA Vtvurdqva se? Tva za prav pat go 4uvam ? Ami na 17 sam

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    HahhA Vtvurdqva se? Tva za prav pat go 4uvam ? Ami na 17 sam
    Баси как го прочете...
    жтжърдяжа....
    Еми попитай някой гинеколог, ще ти обясни...

  5. #5
    mi nai-dobriq nachin e da se vidish s genekolog toi shte ti otgovori nai-tochno nie tuka ne moje da pomognem tva ne e nasha rabota!NEZNAM otivai na genekolog!dr reshenie nqma!apyk i za takova neshto za pyrvi pyt chuvam!
    Когато мога - помагам,
    когато искам - успявам,
    когато докосвам - възпламенявам,
    когато целувам - сгрявам,
    когато обичам - наранявам!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    414
    da naistina ima takava procedura,no trqbva da si nad 18,ako ne si stava sus suglasieto na roditelite,ama nai-dobre se posuvetvai s ginekolog,toi nai-dobre 6te ti obqsni
    Никога не съжалявай за вчера,буди упорит днес,за да си щастлив утре

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Ако го в вкарал, дори само главичката, проблемът не е в девствената ципа, а в това, че си прекалено тясна.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    (:
    Мнения
    407
    moje da e ot tova 4e si tqsna..
    ama ti ako se durpash i ne mu dava6 da pronikne kakto trqbva za da te otvori moje da si ostane6 devstvena zavinagi

    a ako naistina ne moje da te otvori daje celiq da se zavre vutre hodi na ginekolog
    The pain is temporary!

  9. #9
    А ти хубаво влажна ли си когато се опитвате или от притеснение направо му остъргваш оная работа?Аз в началото бях така...ама малко след това се отпуснах и свършихме хубавата работа.Или си била прекалеееееееено суха,или той не прави нещо както трябва,или наистина си тясна миличка.
    I see the angels,I'll lead them to your door.There's no escape now no mercy no more......

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си