.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    ARENABG затоврена ОКОНЧАТЕЛНО


    Цитирай Първоначално написано от ventcin
    Днес 02.06.2006г. в 12:00ч. беше извършена акция на на ГДБОП в резултат на която АренаБГ затвори окончателно. Бяха локализирани и иззети сървърните машини на тракера, както и извършени арести. В момента тече акция по локализирането и на най-дейните потребители на сайта.


    Снимка: Пресцентърът на МВР
    Не съм 100% сигурен за новината така ,че ако не е вярно локнете темата,но факт е че сайта на www.arenabg.com не работи
    2 т. системно

  2. #2
    Guest
    Aма тракера като гледам си работи, защото сийдвам и виждам, че се ъплоудват нещата. Странно.

  3. #3
    ми я си и написах ако не е вярно лок
    2 т. системно

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    пу дайба дайба падна ми шибания коеф на 0.03...ама арената си бачка още...пфууу тез нещастници от нсбоп мамка иммммм ...как мразяяяя

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Лично мнение - нулирали са статистиките умишлено. Така до тук събраната информация от НСБОП се оказва............... невлидна.
    И преди са се случвали мног по-сериозни загуби на данни (веднъж имаше и загуба на статистиките) , но с един бекъп винаги са оправяли положението за дни. И в крайна сметка - какво занчение има нали пак имаме достъп до всичко?

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  6. #6
    Незнам за вас, ама не мен си ми отваря сичко...
    Научих..., че ако възнамеряваш да си оправиш сметките с някого, само ще му позволиш да продължи да те наранява.

  7. #7
    Дано да не е вярно
    И само Левски оле и само Левски обичаме те!!

    http://prize.bg/vodolea

  8. #8
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Колко е интересно.. сам да хакваш собственият си сайт, нямали си друга работа

    Т'ва ми прилича малко на максимата 'кой ми с*а в гащите'

  9. #9
    Guest
    Има три възможности:
    1.Наистина е хакната!
    2.НСБОП са ги прецакали(Макар че не виждам голям смисъл)
    3.Самите АРЕНАБГ са си го направили за да покрият потребителите си.

  10. #10
    Фен Аватара на neMec`
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    ..In..The..EvEnT..OF..My..DeMisEe..
    Мнения
    282
    4e ni6to i nqma na arenata men si mi otvarq si4ko samo det sa mi istrili dannite 4e sum teglil i ka4val
    ..impossible...
    ...is nothing...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Вчера Арена спира за няколко часа. През това време всички суперпотребители стават "платени суперпотребители" за 92 днис баланс 0, коефициентът на никой не се вижда дори от самия него.
    От което слдва - 92 дни потребителите са защитени дори да с направи проверка реализирания трафик преди вчера не съществува никъде - вината "споделяне на пиратска информация" става недоказуема.
    1 Предполагаме , че съобщението появило се по-късно е истина - при загубата на таква база данни като как те ще знаят кои точно потребители да "повишат " в новия ранг при все че цялата статистика е отишла на кино.
    2. Такава хакерска атака се отстранява минимум за 2-3 едни (поне последните пъти, когато е имало срив тракерът не е функционирал правилно за 1-2 дни)
    3. Toва, което са направили, наистина е в плюс за потребителите, чиято вина е практически недоказуема.......
    4. Всеки може да постне 3 реда , в които обясява какво се е случило... но никой няма даразбере истината......
    5. Продължавам да мисля ,че каквото и да е станало е с позитивна цел.
    6 Няма да си спра сийда към арена ако искат и 300 пъти да ми нулират статистиката......... не това е идеята на споделянето на торенти.

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си