.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    f-4e
    Guest

    Мoderated:Нещо повече за amv файловете?

    moje li nqkoi da mi kaje ne6to pove4e za amv failovete!!!

    Moderated by Tiffany
    по точка 7 от правилника.

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    In the basement
    Мнения
    72
    За amv файлове не съм чувал, но знам че amv значи Anime Music Video.Чувал съм за amf файлове Annotated Music File.
    Малко обяснения за amf файловете http://bork.hampshire.edu/~alan/anno...usic_file.html

    I'm darkness, I'm anger, I'm pain
    I am master
    The evil song you sing inside your brain
    Drive you insane

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719

    Re: Мoderated:Нещо повече за amv файловете?

    Цитирай Първоначално написано от f-4e
    moje li nqkoi da mi kaje ne6to pove4e za amv failovete!!!
    b0n3 е прав/а ,но като формат не знам точно какво представлява.Купих си mp3 player ,който може да възпройзвежда видео и по-точно видео в .amv формат.Едвам си намерих конвертер с който да мога да преобразувам .mpg и .avi файловете в .amv ,но все пак успях.Ако то трябва и на теб само кажи ..

  4. #4
    Guest

    mp4

    b0n3 е прав/а ,но като формат не знам точно какво представлява.Купих си mp3 player ,който може да възпройзвежда видео и по-точно видео в .amv формат.Едвам си намерих конвертер с който да мога да преобразувам .mpg и .avi файловете в .amv ,но все пак успях.Ако то трябва и на теб само кажи .. Wink
    ei pls da mi q prati6 pls 6tot mno mi trqbva ako mi q prati6 prati q na toko1990@abv.bg
    blagodarq ti

  5. #5
    Фен Аватара на naikki
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Salzburg
    Мнения
    107
    Цитирай Първоначално написано от www.filext.com
    AMV is a video file format, produced by MTV for use in Chinese MP3/MP4/MTV Players; classified as S1 MP3 Players. It is also used by the X-Micro Video MP3 400 player which includes software to play AMV files on a Windows PC. This format is 96x52 pixels in its native size.
    Разгледай тук

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си