.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: Обичам те

  1. #1

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    nqkade v galaktikata
    Мнения
    38

    Обичам те

    реших и аз да пусна една темичка с мое пройзведение:
    Обичам те
    Обичам те,защо да крия
    или пък чувствата си да убия,
    дълбоко в мене да се скрия
    и чашата с омраза да изпия.
    Но не,от тебе нищо аз не крия
    и чувствата няма да убия,
    дълбоко с мене няма да ги крия,
    от чашата с омраза не ще и капка да отпия.
    Обичам те и няма да го крия,
    от чашата на вечната любов ще пия....

    посветено е на моето миличко,което много обичам
    Ima Div Sex,Lezbo Sex,Gu6ka6t Sex,Lud Sex,Cunka6t Sex,Nejen Sex.......No Za Hora Kato Teb NIKAKAV SEXX!!!!!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Правиш впечатление на доста ограничено момиче. Стихотворението не ми харесва, не правиш разлика между звуковете "и" и "и кратко". Оригинална идея поне да имаше.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Правиш впечатление на доста ограничено момиче. Стихотворението не ми харесва, не правиш разлика между звуковете "и" и "и кратко". Оригинална идея поне да имаше.
    А, ти на мен ми правиш впечатление , че си ужасен човек. В повечето от мненията си все критикуваш или обиждаш. Момичето тука се опитало да направи нещо повече за любимия си , а ти я обиждаш.
    И аз се чудя ти правиш ли разлика между "й" и "и кратко"?
    т. 2, 9

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726

    Re: Обичам те

    Цитирай Първоначално написано от sladka_metalka
    реших и аз да пусна една темичка с мое пройзведение:
    Обичам те
    Обичам те,защо да крия
    или пък чувствата си да убия,
    дълбоко в мене да се скрия
    и чашата с омраза да изпия.
    Но не,от тебе нищо аз не крия
    и чувствата няма да убия,
    дълбоко с мене няма да ги крия,
    от чашата с омраза не ще и капка да отпия.
    Обичам те и няма да го крия,
    от чашата на вечната любов ще пия....

    посветено е на моето миличко,което много обичам
    prez cqloto vreme se povtarq ubiq izpiq skriq otpiq,i pyrvata 4ast sa polojitelni izre4eniq a vtorata 4ast sa sy6tite ama otricatelni,BOZA
    /rossa./

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Чувствата към приятеля И не са обект на обсъждане. Дадох мнение за стихотворението, което тя написа в специална тема.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    Вие какво искате немога да разбера, някакъв литературен шедиовър?
    т. 2, 9

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Ще се учудиш колко гениални неща пишат /рисуват и т.н./ млади хора без опит и образование в съответната насока.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Ще се учудиш колко гениални неща пишат /рисуват и т.н./ млади хора без опит и образование в съответната насока.
    Така е , не съм казала , че няма шедиоври от хора без опит. Но не всяко нещо , направено от човек без опит е шедиовър.Затова с малко повече подкрепа продължават да творят , да трупат опит и евентуално биха могли да наптавят шедиовър.
    т. 2, 9

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Sapphir
    Така е , не съм казала , че няма шедиоври от хора без опит. Но не всяко нещо , направено от човек без опит е шедиовър.Затова с малко повече подкрепа продължават да творят , да трупат опит и евентуално биха могли да наптавят шедиовър.
    Напълно съм съгласна с тебе... Без подкрепа НИЩО няма (успешно) развитие....

    Относно критиката на `Death`Whore`.... прекалено рязко се изразяваш, наистина. И както каза Sapphir правиш впечатление, че си ужасен човек , щом нападаш (точно "нападаш"!!) хората, които нищо не са ти направили.
    + тва наистина "В повечето от мненията си все критикуваш или обиждаш". Викаш: "прави впечатление на доста ограничено момиче", в какво е ограничена?? Според мене е момиче на 12-14 годинки, което просто изрази чувствата по неин си начин, тва е. Всеки си има мнение, но твойто мнение обижда и потиска.........
    PS>>>За света може да си просто един човек, но за един човек може да си целия свят!

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    1. За ограничеността..изразих се рязко, признавам. Но и сладка металка е тъпичко.
    2. Трябва да има подкрепа, но на твореца трябва да бъде казано, когато творбата не е хубава.
    3. Любов, окей, обаче любовта не се изразява само в стихчета.
    4. Критикувам, да, и то защото просто ме дразнят неграмотно написаните мнения. И ако става въпрос за творчество, съм свободна да изразя критика. Прекрасно е да те хвалят постоянно, но критиката помага.

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Mars
    Мнения
    368
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    1. За ограничеността..изразих се рязко, признавам. Но и сладка металка е тъпичко.
    2. Трябва да има подкрепа, но на твореца трябва да бъде казано, когато творбата не е хубава.
    3. Любов, окей, обаче любовта не се изразява само в стихчета.
    4. Критикувам, да, и то защото просто ме дразнят неграмотно написаните мнения. И ако става въпрос за творчество, съм свободна да изразя критика. Прекрасно е да те хвалят постоянно, но критиката помага.

    а е ти хубу си решил да критикуваш(защото явно само това знаеш)но едно не мога да разбера:всички тука си дават мнението.някой казват хубави думи други не обаче замислете се малко критикувате наред а не се замисляте че това момиче излива чувствата си.като толкова много знаеш айде ти седни да напишеш нещо пак да видим тогава на тебе кво ши ти кажат и ако те критикуват така дали ще ти е приятно.
    I got to stop so I don’t lose it
    Remeber bout the stakes
    But I am closing (that you on my side)
    Sellin se selling me
    To think that I could leave you (on my side)
    Sellin se selling me
    To think that I don’t need you

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Момиче съм. И знам и друго. Виж темата до тази. Там изказах мнение, че ми харесва, но изкритикувах, защото при едно произведение авторът не бива да допуска правописни и пунктуационни грешки.

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Момиче съм. И знам и друго. Виж темата до тази. Там изказах мнение, че ми харесва, но изкритикувах, защото при едно произведение авторът не бива да допуска правописни и пунктуационни грешки.

    е не мисля че трябва да бадеш толкова взискателна все пак момичето е искало да сподели творението си с хората и едва ли е искала да чуе критики по отношение на правописните си грешки.

    П.С. извинявай вече ще знам че си момиче

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    В критиките няма нищо лошо...
    А стихотворението ми се струва леко...повтарящо се...прекалено еднакво. Е вярно, че темата е любовта, но ...леко изтъркано ми седи

  15. #15
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Моля, моля!! Темата не се казва "Само за положителни коментари" Публикувала си е "произведението" и очаква коментари, което не значи автоматически, че трябва да са само положителни. Щом искаш мнение трябва да си готов и за критично такова...хубаво качество е човек да търпи на критика и вместо да се възмущава "как е възможно да ме критикуват" да земе да се поучи от критиката.
    Колкото до поемата, има много повторения и може да се доизпипа още. Някак си прекално просто е ) Ако трябва да бъда честен аз и това не мога, дано те зарадва тоя факт хах

    Никой не казва че е тъпа, никой не се съмнява в чувтвата към приятеля и....фактите са факти...
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  16. #16
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от Sapphir
    А, ти на мен ми правиш впечатление , че си ужасен човек.
    Не, че девойката не може да се защити сама, но все пак...Трябва ли
    всички да се хилим като тикви, щадейки всички наоколо, за да (о, жива да не бях) не нараним нечии чувства? Трябваше ли да кажем на авторката, колко хубаво и.....смислено е примерно стихотворението и, като то не е? Дали прави впечатление на доста ограничена, ами да, прави. След като е пуснала цяла тема за творението и, защо да не го кажем? Не е ли лицемерно, да казваме да продължава в същия дух, защото има талант, след като го няма. Тя го е пуснала тук, за да го критикуваме, а не само да разправяме на всичко и всички- много е хубаво, да. Или аз съм в грешка?

    Give me your best shot motherfucker!

  17. #17
    Аз съм без коментар
    Любоовта е вечно опасна,но може и да е опасно верна!!!

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Много ме кефи. =D> =D>

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си