.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Guest

    Премахване на вирус

    zDR, all, zna4i imam edin gaden virus, ot koito PC-to mi kakto stoi - nezavisimo dali go izpolzvam ili ne i izkly4va. Ve4e nz kakvo da pravq, imam nod, skanira, iztriva virusite, no qvnoi toz e nqkakav, koito ne moga da hvana, pls pomognete, ako nqkoi e imal podoben virus da kaje p[one ime ili kak se e spravil s nego

    Moderated by Tiffany
    по точка 1 от правилника.

  2. #2
    mi zani si si PC na popravka tam 6e ti kajat ko da pravi6.az taka napravih.nadqvam se problema da se re6i

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Пускаш през "сейф мод" (ф8 при рестарт), дърпаш кабела на нета. И сканираш веднъж с антивирусна, веднъж с antispyware (като преди това задължително трябва да са ъпдейтнати).

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  4. #4
    Guest
    В най-лошия случай форматираш с:/ и внимаваш де влизаш (касперски може да ти помогне)

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    114
    moje dane e virus moje da e ot zahranvaneto i moq taka beshe ama si vzeh novo zahranvane i vsichko e ok.stava taka ako zahranvaneto e po slabo primerno 300W moeto sq e 350W i nqma problemi !

  6. #6
    може да е някъв гаден spyware
    аз в момента си имам такова и не можем да се го махнем
    тряа да се носи на ремонт
    бляяяя

  7. #7
    Какво е името на вируса!
    И само Левски оле и само Левски обичаме те!!

    http://prize.bg/vodolea

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Хахаха...колко повърхностно се пише тука...Най-малкото дай повече инфо за вируса...име например.Друга е темата, че може да не е вирус (все пак не съм пред монитора ти и незнам какво става всъщност)...както написаха по-горе може да е захранване...та дори и хард...възможностите са много...но недей да преинсталираш.Много им се кефя на юзърчетата дето за един вирус преинсталират...много ясно, че така ще направят, по-лесно е да бастисаш уин-а вместо да си поиграеш няколко часа (в краен случай) да разбереш какъв е проблема и как да го отстраниш...

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  9. #9
    от кой град си
    2,3,13 tochka

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Няя смисъл да се занимаваме...поста е от 3-ти...сигурно вече проблема е решен...

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си