.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719

    Урок за Photoshop

    Мисля,че е лесно за следване, а и резултата не е лош.Извинявам се за правописните грешки ..



    EDIT: Виждам,че съм пропуснала точка 7.Просто добавете още един Layer в черно или бяло и както правихме до сега - сменяме четката!Гледайте да не оставяте големи петна от черното или бяло,защото после няма да изглежда добре.
    Моля,ако някой се опита да направи това да постне резултата

  2. #2
    Урока е за начинаещи и мисля, че е най-добре да си отворите www.Uroci.com или www.studio-bg.com .

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719
    WILD__BOY точно за това съм написала "Бързо и лесно за направа".Малко след като постнах урока се поразгледах в www.studio-bg.com [честно казано за първи път отварям този сайт] и видях почти същия урок - за направата на фона.Там също е обяснено добре,но не мисля,че и този е излишен.Все пак власт имащите могат да заключат или изтрият темата,ако сметнат за нужно.

  4. #4
    Мерси много за този урок, определено ще го пробвам!

  5. #5
    хахаха голям урок !! няма що използваме само едно ласо и малко цвет дай нещо по лесно че тва е с много ниво на трудност, пък и ако вземеш да направиш собствен урок ще е най-добре номера coppy/paste ни е познат на всички
    Прекрасно е да бъдеш скромен, но не следва да бадеш равнодушен, а да имаш позиция!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Една тема за един урок,а ако всеки реши да пусне?
    Не е ли по-добре една тема за уроци за Фотошоп(като цяло графичния свят)и там да се дават уроци без копи и пейст.


    Всеки може да си ги види в по-горе дадените сайтове.

  7. #7
    Или темичка с най - добрите сайтове за уроци И допълнения от потребителите за улеснение..би било мн добре Така няма да има нужда хората да си играят да правят отделни теми, а всичко добре дошло за фотошопа от който и да е И аз мисля скоро да си изтегля един от любопитство
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си