.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: KvO Da NaPRaVq

  1. #1

    KvO Da NaPRaVq

    .. Predi vreme trenirah BOX.. mnogo me zaribqva toq sport i go trenirah s jelanie.. stanaha edni prostotii v nas i ne mojeh da hodq na trenirofki.. 2 sedmici me nqmashe tam sled tova me hvana sram da se vurna.. kakvo da pravq.. adski mnogo mi se trinira toq sport

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Е от какво те е срам ?


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Хаха 2 седмици го нямало и го било срам. Аз преди ходех често, а сега 1 път в месеца, колкото да видя ко става с хората там. Нема от кво да се притесняваш, всеки има ангажименти и понякога му се налага да не е редовен в посещенията...

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    ...Нема от кво да се притесняваш, всеки има ангажименти и понякога му се налага да не е редовен в посещенията...
    Така е.

  5. #5
    Е върви щом имаш такова желание да тренираш върви няма от какво да те е срам.
    И само Левски оле и само Левски обичаме те!!

    http://prize.bg/vodolea

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Predtavqm si koko mnoo ti se trenira sled kato te e sram dori da se poqvish tam...Hahaha...Nqma nkakyv reson...

  7. #7
    Of predi sam treniral kiokoshin kam 10 godini.. ot kakto se pomnq i tam beshe qko spek ako ne hodish tolkova . A imah predvit dali da se vurna na staroto mqsto ili da ida na drugo mqsto da treniram..??

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136
    Батка и аз тренирам бокс, и за мене това е най-добрия спорт.
    2 седмици не са нищо за отсаствието ти аз съм отсъствал по 1 месец от тренировка и какво връщаш се и почваш пак аз лично имах проблеми с крака си и така е казваш, че си имал здравословни (или в твоя слувай семейни проблеми)
    Няма смисъл да сменяш базата за трениране, защото идеш ли на ново място тренера нито ще те знае в началото няма да ти обраща на тебе внимание ми на неговите си хора и така все едно всичко от начало си почваш....
    Има и друга алтернатива която лично мене повече ме удуволетворява \/ аз лично сега в момента се занимавам с фитнес повече и с едно приятелче си купихме по 1 чифт ръкавици след всяка тренировка правим по 1 скаринг аз съм боксиор, той е учител по карате (дадао-техника само с крака) той се учи на удари с ръце, аз на удари с крака така е много по-добре.... ем от щангите заякваш, имаш добро тяло, ем учиш техника крака-ръце на улицата некой, ако те хване не бой става гроб

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    еми от какво те е срам не можах да разбера ? просто отиваш на тренировки и се биеш

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  10. #10
    Бате отивай веднага, защото повечето ми приятели когато спрат за малко бокса и не отиват повече, 2 седмици са нищо, отивай и мачкай наред

    Успех

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    няма смисъл от притеснения...щом ти харесва не виждам какво те спира?!
    "Целувка за лека нощ"

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136
    Цитирай Първоначално написано от Цеци Пенев
    Бате отивай веднага, защото повечето ми приятели когато спрат за малко бокса и не отиват повече, 2 седмици са нищо, отивай и мачкай наред

    Успех
    Това за по дългата пауза и че после не се върви си е на пълно вярно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си