.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Za SaIt

  1. #1

    Za SaIt

    wow kak da si napravq sait po nai lesniq na4in??

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    714
    Най-лесния е на http://freewebs.com. Там и първолак може да си направи. Иначе може с програма, като си слагаш картинки и текст по желание, пак е лесно. Такава програма е DreamWeaver например. И третия начин е да пишеш, ама като гледам, че си пуснал тема се съмнявам да можеш


  3. #3
    Код:
    <html>
    
    <head>
    <title> lazy </title>
    </head>
    
    <body>
    I'm lazy buddy!
    </body>
    
    </html>
    По-лесно не може да бъде!

    Са сериозно - вземи почети малко. Има толкова много БЕЗПЛАТНА литература и то на български (език който ти е чужд, щом и по форуми пишеш на латиница). Стига да не те мързи, а явно те мързи щом търсиш най-лесния начин за създаване на сайт, ще намериш достатъчно информация за основните познания по HTML и Web Development.

  4. #4
    s DreamWeaver e dobre kato ideq...prosto i efektivno...zavisi kakyv site iska6 da si napravi6...
    Само да знаете, че си имам кириличка, 'ма ме мръзи да сменям, че да драскам у форумъ!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Beyond the limits
    Мнения
    319
    Като те гледам за тебе най-лесния анчин е глога на dir.bg, което си е направо ебавка за дечица, но пък поне ще ти бъде лесно, а и няма да имаш рпоблеми с char encoding-a както се получава при някои чужди сайтове. Също така мисля, че в free.bg инсталират безплатно CMS (Content Manegment System - един не толкова труден и същевременно много дообър начин да си "направиш сайт"), но това вече ще ти е по-трудно.

    Иначе ако си решил да се занимаваш с това, няма лесен начин. Просто почвай да учиш HTML и PHP, инсталирай си XAMPP например (ето тук има подробно обяснение).

    Нещо ме съмнява, че изобщо ще прочетеш този пост до края, но все пак успех .


    Аз се гордея, че съм Българин! А ти? Ако е така копирай userbar-a в подписа ти!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    От тук е много лесно: www.freewebs.com.

  7. #7
    DarkMaster1991
    Guest
    pi4aga iskam da si napraa sait za cs sarvar kaji ne6to polezno pls

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    По света и у нас.
    Мнения
    820
    ако изкаш да си правиш сайт земи чети малко по въпроса в нета има тонове информация по тая тема

  9. #9

    533333333

    подготви си малко кинти и ми пиши срещу заплащане ще ти направим

  10. #10
    Forslor
    Guest

    Re: 533333333

    Цитирай Първоначално написано от zubi
    подготви си малко кинти и ми пиши срещу заплащане ще ти направим
    Еее, ама не може да не си предложиш услугите

  11. #11
    Благодаря на всички за отговора. Незнам как прочетох толкова стар пост който съм пуснал... Но за сведения на всички ако има някой да прочете поста вече съм модератор в сайт.. Най- лесния начин да научиш HTML PHP JAVA и тн. са да започнеш от най- трудното. А иначе за тези който бяха като мен за старт най- хубавата програма е Notepad light! Съветче.. А за пазарджията, като си толкова отворен и можещ и си над НАС що не искарваш парите с тва?

  12. #12

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си