.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: cigarite

  1. #1
    skok4o_nov
    Guest

    cigarite

    Абе хора, реших да запуша зареди едно момиче. Искам да попитам защо ми е толкова гадно като пуша. Завива ми се главата и ми се гади като че съм пил демафан. Нормално ли е, или просто неставам за пушач?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Не е нормално да пушиш заради някоя. Щом не ти харесва - не ставаш за пушач , спирай се докато е време .

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  3. #3
    skok4o_nov
    Guest
    Мерси

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София
    Мнения
    373

    Re: cigarite

    Цитирай Първоначално написано от skok4o_nov
    Абе хора, реших да запуша зареди едно момиче. Искам да попитам защо ми е толкова гадно като пуша. Завива ми се главата и ми се гади като че съм пил демафан. Нормално ли е, или просто неставам за пушач?
    Сериозно се спирай .. хванеш ли се на хорото пускане няма ... цял живот ще те е яд после .. аз не съм и почвал .. на 20 съм вече .. айде спирай ги и почвай да спортуваш
    Jedem das Seine!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136
    Това да се тровиш заради някой си е пълна простотия....
    Пък и като не ги понасяш спирай се....
    То така обикновенно става с по малките не зная ти на колко си, но предполагам, че си на максимум 13-14 годинки

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    12
    и аз това мисля,ама незнам......аз кат пуша нищо не ми става
    Какво ти пука когато говорят зад гърба ти… нали вървиш пред тях нека гледат гъза ти!

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    У насСсСсСс
    Мнения
    237
    Цитирай Първоначално написано от Tyson
    Това да се тровиш заради някой си е пълна простотия....
    Пък и като не ги понасяш спирай се....
    То така обикновенно става с по малките не зная ти на колко си, но предполагам, че си на максимум 13-14 годинки
    Знаеш ли мнооооого си прав...ама наистина е пълна простотия,казвам ви го от личен опит...значи когато бях на 15 пропуших заради едно момче...и кво от това на него не му пукаше а аз си тровя здравето...а и освен това е и адски вредно!!!Да не говорим за нечовешките усилия които трябва да положиш за да ги спреш после...аз така и не успях...изисква се голяма воля,която аз си мислех че имам но...явно не е съвсем така.А и като се замислич какво печелиш от това че си пропушил заради нея?Според мен това че цигарите успокояват си е един мит,поне при мен този им ефект не действа...

    Има хора които остават след себе си нещо,само когато клекнат...

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Много ясно че трябва да ги спреш,нали се сещаш колко ше е кофти след тва-пътищата ви се разделят а ти си оставаш с кофти навика.НЕДЕЙ!

  9. #9
    Ужасно тъпо е заради момиче да пропушиш...
    Колкото до главата не се тревожи и мене в началото ме цепеше яко


  10. #10
    Нормално е да ти се завива свят и да ти се гади, ако не си свикнал да пушиш или цигарите са ти много силни - все пак съдържанието на въглероден диоксид в кръвта ти се увеличава, за разлика от съдържанието на кислород.

    Подкрепям другите - тъпо е да пропушваш заради някой - не го прави!

  11. #11
    Tova e mn mn mn typo da pu6i6 zaradi nqkoi .6tom ne ti haresva da pu6i6 - pu6i. Na men ni6to ne mi stava kato pu6a daje mi i haresva
    Живей с кеф,
    защото с кеф си направен !!!


  12. #12

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    В тилилейската горичка
    Мнения
    1
    Aко ще пушите, правете го заради личния си избор, а не заради мнението на някой друг!

    heaven is in you
    my little angel
    so fragile and sweet
    you own my soul now
    my love is yours forever..

  13. #13
    Guest

    Re: cigarite

    Цитирай Първоначално написано от skok4o_nov
    Абе хора, реших да запуша зареди едно момиче. Искам да попитам защо ми е толкова гадно като пуша. Завива ми се главата и ми се гади като че съм пил демафан. Нормално ли е, или просто неставам за пушач?
    Значи първо да ти кажа че е хипер-тъпо да почваш заради еди-кой си.Пиниза е ти да си поискаш.
    И после,да знаеш че замайването е от катрана който полепва по артерии ли,тръби ли квото там дето ти снЪбдява мозъчето с кислород и тва кат полепне тама и не моеш си снабдиш мозАчето с кисороТ и затва ти се замайва главата.

  14. #14
    heh.. ochevidno cigarite ne ti ponasqt! Zatova i ne trqbva da pushish..ima mngoo xora, ot koito prosto ne stava pushachi-tova ne e neshto losho! Glupavo e prosto da pushish zaradi nqkoe momiche!

  15. #15

    Re: cigarite

    Цитирай Първоначално написано от skok4o_nov
    Абе хора, реших да запуша зареди едно момиче. Искам да попитам защо ми е толкова гадно като пуша. Завива ми се главата и ми се гади като че съм пил демафан. Нормално ли е, или просто неставам за пушач?
    Purvoto koeto ne e normalno da pushish zaradi nqkoi tva prosto e nqkva tupotiq!Sled koeto 4uvstvash se taka zashtoto ne si aktiven pusha4 i cigarite ti vliqt zle taka 4e spri da pushish predi da e stanalo kusno!
    NeKa BuDеM dVе TеLa SlEtI V еDnO.NеKа S tEb Nе PiTаMе KаK I zAShtO.nEкA tUк BеZ iMеNа Dа BuDеM zA dNеS.aZ tI dAvAm LuBоVtA-GiVе Me SоMе SeX.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си