.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Wikipedia

  1. #1

    Wikipedia

    WikipediaBG - Българската Wikipedia
    Wikipedia - Официалният сайт


    Идеята на Уики е да се създаде онлайн енциклопедия, като статиите да са написани от потребители. Така е възможно да се набере максимално повече информация и да съхранява прегледно в интернет пространнството. Можете да ползвате материали или да пишете собствени статии.

  2. #2
    Znaem znaem.Ne sme hvanati ot gorata

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Знам я.
    Кефи ме.

  4. #4
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Това е много голяма боза.. информацията в 70% от случаите, когато съм я търсел е била ГРЕШНА!!! Всеки хванат от гората може да напише нещо и да те подведе..

  5. #5
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Това е много голяма боза.. информацията в 70% от случаите, когато съм я търсел е била ГРЕШНА!!! Всеки хванат от гората може да напише нещо и да те подведе..
    Има нещо такова...Сега имам да правя един проект по География за Италия,отначало мислех да използвам този сайт,за да си намеря информация,но ми казаха да не го правя,защото може да науча напълно грешни неща И все пак няма ли някой,който да проверява статиите,които се пращат?То наистина така може да се пишат пълни глупости
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Това е много голяма боза.. информацията в 70% от случаите, когато съм я търсел е била ГРЕШНА!!! Всеки хванат от гората може да напише нещо и да те подведе..
    Има нещо такова...Сега имам да правя един проект по География за Италия,отначало мислех да използвам този сайт,за да си намеря информация,но ми казаха да не го правя,защото може да науча напълно грешни неща И все пак няма ли някой,който да проверява статиите,които се пращат?То наистина така може да се пишат пълни глупости
    Има, но зависи - ако админите си налегнат парцалите да проверят информацията няма проблеми. А, котарака - за какво си търсил информация?

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Това е много голяма боза.. информацията в 70% от случаите, когато съм я търсел е била ГРЕШНА!!! Всеки хванат от гората може да напише нещо и да те подведе.. :?
    :razz:

  8. #8
    Мега фен Аватара на LittleDude
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    bs™
    Мнения
    4 167
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Това е много голяма боза.. информацията в 70% от случаите, когато съм я търсел е била ГРЕШНА!!! Всеки хванат от гората може да напише нещо и да те подведе..
    най-често е грешна...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си