.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38

Тема: фитнесс

  1. #1
    фитнесс
    Guest

    фитнесс

    здравеите, на 15 съм момче и сам много слабичак тежа 60к а сам висок 1.82м и искам да тругна на фитнес,но се чудех дали някои взима добавки не стируиди и други вредни неща просто добавки нещо калции или бъглехидрати и каква диета да използвам.пообляснете ми моля

  2. #2
    Guest
    МИ човек нещо не се опраих в тоя форум даде ми ерор ама кайи какво да си взема и моге ли да има странини ефекти.икога да жзимам нещото

    гейнерче какво е тва

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    МИ човек нещо не се опраих в тоя форум даде ми ерор ама кайи какво да си взема и моге ли да има странини ефекти.икога да жзимам нещото

    гейнерче какво е тва
    Значи аз ти препоръчвам да взимаш креатин няма никфи странични ефекти познавам един приятел кои то е на 15 и дига от лежанка 85 кела а взима креатин от 3 месеца.

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    www.bb-team.org
    Влез във форума и си задай въпроса.
    Иначе накратко си вземи някакво гейнерче и най-важното - бъди редовен в тренировките! Диетата е да ядеш повече.
    ти пък, човека тепърва започва, ти му викаш гейнърче пич, чети сайта и ще научиш много полезни неща


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

  5. #5
    Guest
    а тоя креатин от каде да си го закупа и колко струва горе долу

  6. #6
    Guest
    и как и кога се пие и по колко пути на ден

  7. #7
    Еми от каде да го купиш не мога да ти кажа щото незнам иначе струва 15 кинта 100 грама има и за 32 кинта 160 грама ама 2рия е мноо по качествен на мусаши първите 4 дни се зима по 20 грама нема значение кога го пиеш можеш да го пиеш на 2 пати по 10 гр или 4 пати от 5 или от един пат иначе след тфа по 10 гр на ден.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от doctordre
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    www.bb-team.org
    Влез във форума и си задай въпроса.
    Иначе накратко си вземи някакво гейнерче и най-важното - бъди редовен в тренировките! Диетата е да ядеш повече.
    ти пък, човека тепърва започва, ти му викаш гейнърче пич, чети сайта и ще научиш много полезни неща
    Че гейнера да не е само за напреднали. Туй си е заместител на храна. А тъй като сега почва и не може да поема голямо количество храна с гейнера ще си набавя всичко необходимо по един лесен начин. Няма да си затормозява стомаха и ще има по-бързи резултати. Нали затова е измислен.

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290
    Цитирай Първоначално написано от Вътьо
    1. Влез в bb-team.org
    2. Яж по 6-7 пъти на ден.
    3. Тренирай.
    е тва е най-добрия съвет. по-кратко и ясно не бих могъл да го кажа
    miraculix : имах впредвид че момчето тепърва започва и надали знае какво е гейнър, не съм казал че е за напреднали. а и гейнъра въобще не е заместител на храна, тва са си чисто и просто голямо количество въглехидрати. oще повече не знаем момчето какъв тип е, ако е ендоморф и се тъпче с тоя гейнър по цял ден + другите въглехидрати ше стане едно голямо прасе (с извинение ) така че най-добре да прочете хубаво статиите в сайта, да поразпита във форума и ще научи много полезни неща


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

  10. #10
    bb-team
    Guest
    Офф глеам тука едни сухи изказвания.Зна4и трябва ти програма Сплит за пока4ване на маса http://www.bb-team.org/training/000156.php тва е добра програма.А колкото до добавките още ти е рано.Можеш да си вземеш някоя суроватка да пиеш.Креатин ще ти трябва след 3 - 4 месеца ако го вземеш сега ефекта 6те е 0 . Стероиди не ти препоръ4вам щот ще станеш като балон.За пове4е информация влез в www.bb-team.org.Успех

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от bb-team
    Офф глеам тука едни сухи изказвания.Зна4и трябва ти програма Сплит за пока4ване на маса http://www.bb-team.org/training/000156.php тва е добра програма.А колкото до добавките още ти е рано.Можеш да си вземеш някоя суроватка да пиеш.Креатин ще ти трябва след 3 - 4 месеца ако го вземеш сега ефекта 6те е 0 . Стероиди не ти препоръ4вам щот ще станеш като балон.За пове4е информация влез в www.bb-team.org.Успех
    Резултатът няма да е нула, естествено. Вкарай малко мисъл, а не само заучени простотии.
    doctordre, човек 60кг на 182см надали ще е ендоморф, не мислиш ли? Гейнера е точно заместител на храна. С 1 доза си набавяш всичко необходимо за следващите 2-3часа. А иначе и тук може да поразпита, няма да му дам/дадем по лоши съвети отколкото в bb-team.
    Просто не ми се пише подробно за диети и тренировки в този сайт. А и гледам не е писал нищо вчера и днес, но ако настоява ще му обясня надълго и нашироко всичко необходимо. По принцип е хубаво на място да се види, да му се обясни, да му се покаже. Затова и се заплаща...

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Цитирай Първоначално написано от bb-team
    Офф глеам тука едни сухи изказвания.Зна4и трябва ти програма Сплит за пока4ване на маса http://www.bb-team.org/training/000156.php тва е добра програма.А колкото до добавките още ти е рано.Можеш да си вземеш някоя суроватка да пиеш.Креатин ще ти трябва след 3 - 4 месеца ако го вземеш сега ефекта 6те е 0 . Стероиди не ти препоръ4вам щот ще станеш като балон.За пове4е информация влез в www.bb-team.org.Успех
    Резултатът няма да е нула, естествено. Вкарай малко мисъл, а не само заучени простотии.
    doctordre, човек 60кг на 182см надали ще е ендоморф, не мислиш ли? Гейнера е точно заместител на храна. С 1 доза си набавяш всичко необходимо за следващите 2-3часа. А иначе и тук може да поразпита, няма да му дам/дадем по лоши съвети отколкото в bb-team.
    Просто не ми се пише подробно за диети и тренировки в този сайт. А и гледам не е писал нищо вчера и днес, но ако настоява ще му обясня надълго и нашироко всичко необходимо. По принцип е хубаво на място да се види, да му се обясни, да му се покаже. Затова и се заплаща...
    опс, съжалявам въобще не съм обърнал внимание на мерките му...

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290
    тва бях аз


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136

    Re: фитнесс

    Цитирай Първоначално написано от фитнесс
    здравеите, на 15 съм момче и сам много слабичак тежа 60к а сам висок 1.82м и искам да тругна на фитнес,но се чудех дали някои взима добавки не стируиди и други вредни неща просто добавки нещо калции или бъглехидрати и каква диета да използвам.пообляснете ми моля
    Брато за да качиш програми трябва да правиш следните работи:
    1 Като тренираш вдигаш максимална тежест
    2 Ядеш по малко, но по често (през 2 часа...)
    3 Спането е най-важно над 8 часа на ден
    4 Ако ти се струва трудно качването на маса само от чиста хранаа може да вземеш и някакъв вид добарки:
    Креатин-дава ти повече сила и пълни мускола с вода(надуваш се но след спирането на цикала спадаш)
    Протеин-хранителна добавка, полезна за организма и за мусколите препоръчва се за всички спортиски
    аа и ако с добавки ти се струва бавна работата отиваш в някоя затантена аптека и си купуваш метан дострестенон (анабола) в по затантена ти казвам да е, че е забранен комбинирваи го с лифт52 и карзил за да няма странични ефекти.
    Батка мисля, че съм ти помогнал до някъде, все пак не се занимавам с щанги от вчера...аз лично до сега не съм се зобал с нищо, но много съм чел пък и сичките ми приятелчета зобат яко това че дробове, бъбреци ставали на нищо...така е стават си ако не си предпазлив, но ако зимаш нормални количества и предпазни медикаменти нищо не може да ти стане...
    Успех с щангите

  15. #15
    Пепи Пекторалиса
    Guest

    Re: фитнесс

    Цитирай Първоначално написано от Tyson
    Брато за да качиш програми трябва да правиш следните работи:
    1 Като тренираш вдигаш максимална тежест
    2 Ядеш по малко, но по често (през 2 часа...)
    3 Спането е най-важно над 8 часа на ден
    4 Ако ти се струва трудно качването на маса само от чиста хранаа може да вземеш и някакъв вид добарки:
    Креатин-дава ти повече сила и пълни мускола с вода(надуваш се но след спирането на цикала спадаш)
    Протеин-хранителна добавка, полезна за организма и за мусколите препоръчва се за всички спортиски
    аа и ако с добавки ти се струва бавна работата отиваш в някоя затантена аптека и си купуваш метан дострестенон (анабола) в по затантена ти казвам да е, че е забранен комбинирваи го с лифт52 и карзил за да няма странични ефекти.
    Батка мисля, че съм ти помогнал до някъде, все пак не се занимавам с щанги от вчера...аз лично до сега не съм се зобал с нищо, но много съм чел пък и сичките ми приятелчета зобат яко това че дробове, бъбреци ставали на нищо...така е стават си ако не си предпазлив, но ако зимаш нормални количества и предпазни медикаменти нищо не може да ти стане...
    Успех с щангите
    Да, личи си що си такъв на аватара. Ниюо не фащаш от тоя спорт.

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290

    Re: фитнесс

    Цитирай Първоначално написано от Tyson
    Цитирай Първоначално написано от фитнесс
    здравеите, на 15 съм момче и сам много слабичак тежа 60к а сам висок 1.82м и искам да тругна на фитнес,но се чудех дали някои взима добавки не стируиди и други вредни неща просто добавки нещо калции или бъглехидрати и каква диета да използвам.пообляснете ми моля
    Брато за да качиш програми трябва да правиш следните работи:
    1 Като тренираш вдигаш максимална тежест
    2 Ядеш по малко, но по често (през 2 часа...)
    3 Спането е най-важно над 8 часа на ден
    4 Ако ти се струва трудно качването на маса само от чиста хранаа може да вземеш и някакъв вид добарки:
    Креатин-дава ти повече сила и пълни мускола с вода(надуваш се но след спирането на цикала спадаш)
    Протеин-хранителна добавка, полезна за организма и за мусколите препоръчва се за всички спортиски
    аа и ако с добавки ти се струва бавна работата отиваш в някоя затантена аптека и си купуваш метан дострестенон (анабола) в по затантена ти казвам да е, че е забранен комбинирваи го с лифт52 и карзил за да няма странични ефекти.
    Батка мисля, че съм ти помогнал до някъде, все пак не се занимавам с щанги от вчера...аз лично до сега не съм се зобал с нищо, но много съм чел пък и сичките ми приятелчета зобат яко това че дробове, бъбреци ставали на нищо...така е стават си ако не си предпазлив, но ако зимаш нормални количества и предпазни медикаменти нищо не може да ти стане...
    Успех с щангите
    хахах, не от вчера а от оня ден се занимаваш със щанги преди да блъскаш поне се научи да пишеш, най малкото мускОли. все пак нали тренираш за мускОли и въобще недей да препоръчваш химия след като не си "зобал" както казваш и не си запознат сериозно с тези неща!!! медикаментите са доста сериозна работа


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

  17. #17
    Guest

    Re: фитнесс

    Цитирай Първоначално написано от doctordre
    хахах, не от вчера а от оня ден се занимаваш със щанги преди да блъскаш поне се научи да пишеш, най малкото мускОли. все пак нали тренираш за мускОли и въобще недей да препоръчваш химия след като не си "зобал" както казваш и не си запознат сериозно с тези неща!!! медикаментите са доста сериозна работа
    1 Нормално е да допуснеш грешка, всеки човек греши !
    2 Не ме учи точно мене на блъскане по фитнесите
    3 Не ми говори какво разбирам от бодибилдинг, защото съм почти сигорен, че в този сайт да не кажа, че аз разбирам най-много, но съм от разбирачите....

    Нито си ми на тренирането, нито на нищо... затова я по-добре си мълчи а

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136

    Re: фитнесс

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от doctordre
    хахах, не от вчера а от оня ден се занимаваш със щанги преди да блъскаш поне се научи да пишеш, най малкото мускОли. все пак нали тренираш за мускОли и въобще недей да препоръчваш химия след като не си "зобал" както казваш и не си запознат сериозно с тези неща!!! медикаментите са доста сериозна работа
    1 Нормално е да допуснеш грешка, всеки човек греши !
    2 Не ме учи точно мене на блъскане по фитнесите
    3 Не ми говори какво разбирам от бодибилдинг, защото съм почти сигорен, че в този сайт да не кажа, че аз разбирам най-много, но съм от разбирачите....

    Нито си ми на тренирането, нито на нищо... затова я по-добре си мълчи а
    Сега си поогледай и това което си го написал ти, да видим кой може и кой не може да пише

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009

    Re: фитнесс

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от doctordre
    хахах, не от вчера а от оня ден се занимаваш със щанги преди да блъскаш поне се научи да пишеш, най малкото мускОли. все пак нали тренираш за мускОли и въобще недей да препоръчваш химия след като не си "зобал" както казваш и не си запознат сериозно с тези неща!!! медикаментите са доста сериозна работа
    1 Нормално е да допуснеш грешка, всеки човек греши !
    2 Не ме учи точно мене на блъскане по фитнесите
    3 Не ми говори какво разбирам от бодибилдинг, защото съм почти сигорен, че в този сайт да не кажа, че аз разбирам най-много, но съм от разбирачите....

    Нито си ми на тренирането, нито на нищо... затова я по-добре си мълчи а
    Айде на бас братле.

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136

    Re: фитнесс

    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Айде на бас братле.
    3 Не ми говори какво разбирам от бодибилдинг, защото съм почти сигорен, че в този сайт да не кажа, че аз разбирам най-много, но съм от разбирачите....
    За тива ли на бас батка.... не казвам, че аз разбирам най-много, но съм от тези дето разбират повечко
    Но ги има някой, най вече като този пич дето ме поправяше които са си баш разбирачи

  21. #21
    Пепи Пекторалиса
    Guest

    Re: фитнесс

    Цитирай Първоначално написано от Tyson
    Цитирай Първоначално написано от фитнесс
    здравеите, на 15 съм момче и сам много слабичак тежа 60к а сам висок 1.82м и искам да тругна на фитнес,но се чудех дали някои взима добавки не стируиди и други вредни неща просто добавки нещо калции или бъглехидрати и каква диета да използвам.пообляснете ми моля
    Брато за да качиш програми трябва да правиш следните работи:
    1 Като тренираш вдигаш максимална тежест - тъпак за маса се дига 8-10повторения.
    2 Ядеш по малко, но по често (през 2 часа...)
    3 Спането е най-важно над 8 часа на ден
    4 Ако ти се струва трудно качването на маса само от чиста хранаа може да вземеш и някакъв вид добарки:
    Креатин-дава ти повече сила и пълни мускола с вода(надуваш се но след спирането на цикала спадаш)- не всеки задържа вода. Това е просто страничен ефект. Попрочети какво е АТФ и АДФ и тогава говори.
    Протеин-хранителна добавка, полезна за организма и за мусколите препоръчва се за всички спортиски
    аа и ако с добавки ти се струва бавна работата отиваш в някоя затантена аптека и си купуваш метан дострестенон (анабола - добре си го обясняваш ) в по затантена ти казвам да е, че е забранен комбинирваи го с лифт52 и карзил за да няма странични ефекти.
    Батка мисля, че съм ти помогнал до някъде, все пак не се занимавам с щанги от вчера(да си гурно 1-2 години и си мислиш, че чаткаш)...аз лично до сега не съм се зобал с нищо, но много съм чел пък и сичките ми приятелчета зобат яко това че дробове(дробът е един и е черен, белите не се засягат от стероидните препарати), бъбреци ставали на нищо...така е стават си ако не си предпазлив, но ако зимаш нормални количества и предпазни медикаменти нищо не може да ти стане...
    Успех с щангите
    смешко виж си аватара и после ми говори за ББ.
    Имаш много хляб да ядеж. Хора с по 10г стаж не смеят да казват, че разбират от ББ, а щиглец като теб тръгнал да обяснява. За креатина, за метана(с това знам, че колите карат )
    Айде виж и здрав и повече действие отколкото писане(това не ти се отдава както всички видяхме).

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136
    Да, някой от нещата където си написъл са вярни..... за маса се вдига обаче от 6 до 10 повторения с максималните килограми които можеш да вдигнеш....
    Това при креатина, че е страничен ефект задържането на вода...."аре нема нужда"... а другото което си писъл са пълни глупости, но както и да е писнало ми е да се разправям с разбирачи... аз предимно се занимавам с бокс фитнес по рядко но и бая съм дигал преди, ако си много силен и си ми в категовията (+8кг ) бих те пробвал, ако си навитак нямаш никъкви ядове слагаме по 1 ръкавици и готово (на ринга не е бой, а спорт ! )

  23. #23
    Пепи Пекторалиса
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Tyson
    Да, някой от нещата където си написъл са вярни..... за маса се вдига обаче от 6 до 10 повторения с максималните килограми които можеш да вдигнеш....
    Това при креатина, че е страничен ефект задържането на вода...."аре нема нужда"... а другото което си писъл са пълни глупости, но както и да е писнало ми е да се разправям с разбирачи... аз предимно се занимавам с бокс фитнес по рядко но и бая съм дигал преди, ако си много силен и си ми в категовията (+8кг ) бих те пробвал, ако си навитак нямаш никъкви ядове слагаме по 1 ръкавици и готово (на ринга не е бой, а спорт ! )
    хе сигурно 80 кг съм. ама колкото и да си ще ме победиш. са аз не те карам на сила да играеш тенис на корт примерно. Айде сори за тона ама грешиш на места.

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136
    За грешане не съм сгрешил просто по от долу можеше да ме допълниш, батка

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290

    Re: фитнесс

    Цитирай Първоначално написано от Tyson
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Айде на бас братле.
    3 Не ми говори какво разбирам от бодибилдинг, защото съм почти сигорен, че в този сайт да не кажа, че аз разбирам най-много, но съм от разбирачите....
    За тива ли на бас батка.... не казвам, че аз разбирам най-много, но съм от тези дето разбират повечко
    Но ги има някой, най вече като този пич дето ме поправяше които са си баш разбирачи
    еми баш разбирач съм, проблем? и ние знаем някои неща... ти си погледни поста и после говори, просто си смешен. искам тоя пост да го пуснеш в бб-теам да видиш как всички ще паднат от смях. айде няма кво повече да обяснявам


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си