.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 174
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    ПРОГНОЗИ И КОМЕНТАРИ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО

    Знам, че вече има тема за футболни прогнози, но си мисля, че ще е добре да има една само за световното.
    Е, вие сте.

    Какви са прогнозите ви за утрешните мачове?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Германия - Коста Рика 2:0, 3:0 // 1мега тв!
    Полша - Еквадор 1:0, 2:0// 1

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Според мен, ще има някакви изненади, колкото и смешно да ви звучи.

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136
    Германия е най-сигорния мач, ако залагате на евро футбол или нещо такова това е 100% единица този мач !

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Tyson
    Германия е най-сигорния мач, ако залагате на евро футбол или нещо такова това е 100% единица този мач !
    Коефициентът е доста нисък и ще трябва да се комбинира с други срещи или с някакви неща от супершанс, като: "Дали ще има червен картон?", "Как ще свърши първото полувреме?" и т.н.
    Успех на всички.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Айдее 6-та мин 1:0. Я да си сменя прогнозата на 5:0.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Брей въпреки супер слабата игра след 10 мин 1:1.
    Е са се ядосаха германците. Малее доста голове ще паднат.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Хаха !! 17 мин. 2:1. Много добър мач става!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    4:2 приличен резултат...но 2 гола да допуснат германците е стряскащо и то от толкова слаб противник. Доста положения изпуснаха, но все пак биха. Айде като за първи мач им е простено.
    ПП Ебаси как флууднах.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Малиййй , като Коста Рика вкараха вторият гол, как избухнах не е истина...хората около мен се стреснаха.
    Полша-Еквадор 0:2 - Ето един малко изненадващ мач, за някои хора. Аз лично си мислех, че мачът ще бъде 1/2, както и стана.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Заеби тея негрите са голяма работа. Може да не бяха толкова технични като Поляците, но като му се накачулят двама, и поляка се превърти няколко пъти на тревата. И в мача Германия - Коста Рика беше така. Е..там негрите не бяха такива горили, ама пак използваха физическото си преимущество..

    Резултатите от двата мача доказва само че не бива да се отписват толкова бързо африканските, латино американските и тем подобни отбори, които може би за първи път стигат до финали на Световното



    А най-много ми се иска да ги видя тея черните горили от Еквадор да играят срещу дребните Корейци, ще бъде голямо меле ! Тея брикети ще им ходят направо по главите !




    п:с: Пчела, предлагам ти да смениш заглавите на "Прогнози и коментари за Световното"

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Прогнози за днешните мачове:

    Англия-Парагвай 1/2 Англичаните най-вероятно ще бият, но е напълно възможно Парагвай да направят изненадата.

    Тринидад и Тобаго-Швеция 2 На изключвам една изненада, но си мисля, че шведите ще успеят да надиграят Тринидад и Тобаго.

    Аржентина-Кот Д'Ивоар(Бряг на слоновата кост) 1 Мисля си, че аржентинците ще победят.

    Какви са вашите прогнози?

  13. #13
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    за Англия - Парагвай .. да и аз мисля, че ще има разни палави изненадки от страна на парагвай..
    Тринидат и Тобаго-Швеция .. тук не знам въобще какво да мисля, но като че ли съм по-склонна да вярвам, че ще са шведите
    Аржентина-Кот Ди' Воар .. аржентина са си добър тийм, мисля че ще са те
    хах, май сме единодушни с бръмзето
    алелуя.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Никакви изненади не предвиждам за днес. Почвам и да залагам.
    Англия - Парагвай 1тв
    Тринидат и Тобаго - Швеция 2тв
    Аржентина - Кот Ди' Воар 1тв
    СДП нема да пиша, защото е елементарен и мисля да го спечеля заедно с още поне 1000човека.
    Предвидил съм някои неща и малко повече се ръснах, но поне 99% ще спечеля.
    Интересно дали ще излезе някои x днес... Англия освен да направи... или Аржентина. Може би ще бият с минимална разлика.

  15. #15
    Juicy Music
    Guest
    Англия - Парагвай Прогноза - Х
    Едно скучно равенство предполагам. Англичаните ще са надъхани заради, големите очаквания от тях и ще се хвърлят, но Парагвай не са кой знай колко слаб отбор, пък и нападателите на Англия не са от най-резултатните.

    Тринидат и Тобаго - Швеция Прогноза - 2
    Тук просто класата на Швеция ще си каже думата. Мача ще се реши още в първото полувреме.

    Аржентина - Кот Ди' Воар Прогноза - 1
    Тук е същата работа. По-класния отбор ще се победи без никакви проблеми. Възможно е да обаче да го подценят както направиха с Хърватска в контролата, но все пак според мен си е твърда 1-ца.

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Англия-Парагвай 1:0 с автогол на парагвайски футболист в 4та минута на първото полувреме.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Тринидат и тобаго - Швеция - Х
    Аржентина - Бряг на слоновата кост - 1
    11 tochka deaktiven profil.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Хехе ти па се оля. Къде виде тоя x. Според мен това е един от най-сигурните мачове в групите.

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Швеция-Тринидад и Тобаго 0:0 Изобщо не очаквах такъв развой на мача.

  20. #20
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    хах познах, затова си и изтрих предишният пост.След като оня получи червен картон реших, че шведите ще бият, ама Тринидат и Тобаго издържаха.Тия почват да ме кефят
    11 tochka deaktiven profil.

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Айдеее замина ми и СДП-то. Ебахти в глупаците, да играят 45минути в противниковото поле и да изпуснат толкоз много 100%-тови положения. Напрао немам думи. Са трябва се избива утре. тцтцтцтц Точно па тоя мач ше издъни.

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    хах познах, затова си и изтрих предишният пост.След като оня получи червен картон реших, че шведите ще бият, ама Тринидат и Тобаго издържаха.Тия почват да ме кефят
    Пусни тото!! Това е направо чудо! Просто тоя мач е NC!

  23. #23
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    муахахахахаха! тъпите шведи напрайха равен с един нов отбор!толкова съм се кефела и викала все едно ние ги бихме! това си и заслужават!!!Тринидат & Тобаго играха страхотно,да не говорим вратаря им колко е добър и колко удара спаси...това си е истинска сензация!да го д*хат шведите!!!
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от rusalkata_
    муахахахахаха! тъпите шведи напрайха равен с един нов отбор!толкова съм се кефела и викала все едно ние ги бихме! това си и заслужават!!!Тринидат & Тобаго играха страхотно,да не говорим вратаря им колко е добър и колко удара спаси...това си е истинска сензация!да го д*хат шведите!!!
    E те не са паднали...от последните 7 мача са направили 6 равества срещу Кореа, Саудитска Арабия, Йордания, Швеция/2пъти/ и сега срещу Тринидат и Тобаго. Имат и една загуба от Ирлатдия с 0:3... Тъй че не е нещо нечувано, но все пак на Световно да си продължиш със слабата игра...трябва да направят сериозни и бързи промени, иначе нищо добро не ги очаква! Аз лично съм много разочарован от тоя им мач.
    В квалификациите за Световното обаче нямаха нито едно равенство и само 2 загуби, тъй че като им е важно се натягат, но тоя мач....ае няма кво повече да говорим.

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Швеция-Тринидад и Тобаго 0:0 Яко ме прееба, но това е положението. Да се надяваме, че утре няма да има изненади.

    Ако Тринидад и Тобаго играят по този начин и в следващите мачове, поне според мен, ще преминат груповата фаза.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си