.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Guest

    Хвърчилото(мое творчество)

    Хвърчилото


    Беше хладен следобед.Усещаше се лекият полъх на есента.Тя вече надничаше между дърветата.В Морската градина цареше тишина.Наслаждавахме се на лекото шумолене на падащите листа.
    Имах ново хвърчило.Аз и татко тръгнахме към брега на морето.Гледката беше невероятна, а същевременно простичка.Море, пясък, хоризонт.Излезе вятър.Татко отпусна въжето на хвърчилото и започна да бяга с него срещу вятъра.То се издигна високо горе в небесата.След това хванах въжето аз.Тичах, а вятърът удряше лицето ми.
    Незнайно как хвърчилито се заклещи в една полуразрушена постройка на плажа.Изтръпнах!То висеше като обесена надежда...Изневиделица от постройката се появи човек с дълъг прът и освободи хвърчилото.
    Пуснахме го отново, вятърът го пое.
    То се луташе напред-назад-така, както човек понякога се лута в това горчиво място, наречено живот.А същевременно то бе толкова красиво-като цъфнало цвете, като дете.Но се колебаеше.Колебаеше се за посоката...
    Заедно-аз и татко-едвам удържахме въжето на хвърчилото.Тичахме, за да устоим на силата му.Това бе най-великият момент в живота ми.
    Морето, вятърът, хвърчилото,татко и аз-всички бяхме свързани помежду си.Морето носеше вятъра, от вятъра хвърчилото се издигаше, а ние успявахме да овладеем вятъра.
    .................................................. .................................................. .........................................
    Татко вече отдавна го няма-може би отлетя с хвърчилото.Няма ги отдавна и стъпките ни по морския бряг.С тях си замина и моето детство.
    Вечер гледам как в небето светят безброй хвърчила.Светят с усмивката на татко.


    Това е един от многото ми разкази.Публикуваха го във в.Труд.Очаквам коментари, моля Ви.Написах го, когато бях на 11.Сега съм на 13.Обожавам да пиша.

  2. #2
    Pepsiii
    Guest
    Ami shtqh da se razplacha...

  3. #3
    Guest
    Seriozno?Zna4i ti haresa?

  4. #4
    pepsiii
    Guest
    Da mnogo,osobeno poslednite redove.Mnogo e hubavo,bravo

  5. #5

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    София
    Мнения
    41
    Много ми хареса Оригинално е, а и като се имо предвид че си го писала на 11 =D> =D> =D>

  6. #6
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    Цитирай Първоначално написано от Pepsiii
    Ami shtqh da se razplacha...
    и аз.на косъм съм. много е тъжно и хубаво!
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Цитирай Първоначално написано от Pepsiii
    Ami shtqh da se razplacha...
    Na men mi poteknaha sylzi...

  8. #8
    Thea
    Guest
    Az ne iskam da vi razplakvam.Prosto iskam da razkaja jivota si.No se radvam 4e vi e povliqlo.

  9. #9
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    пишеш чудесно
    много е тъжно

  10. #10
    Thea
    Guest
    mersi

  11. #11
    Наисттина е прекрасно...
    Знам че не искаш да ни разплачеш но май е неизбежно.

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    zoo....
    Мнения
    284
    Много е готино и много хубаво пишеш
    ....Don't bother!Be happy!....

  13. #13
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Браво! Простичко, но точно, всичко си е на мястото, просто не мога да критикувам, няма за какво да се заям Много е хубаво, и в Труд са го оценили
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  14. #14
    Guest
    Mersi Josefinne.Az sa6to pro4etoh razkaza ti i ostavih komentar(super qko,mn divo,ne6to takova napisah)No naistina mn mi haresa razkaza ti.Nqmam dumi.Jestoko e.Mnogo detailno, kakto az obi4am.

  15. #15
    нeвероятно е
    * biтch... your boyfrieнd ωaнтs ме ; ) *

  16. #16
    Лелеее...просто щях да се разплача...много е хубаво,невероятно...просто нямам думи...Истинско,вълшебно,по оряващо,вдъхновяващо - думи прилягащи му идеално...Много се радвам,че има хора с такъв талант,наистина много!
    Дали би могла да ни пуснеш(ако имаш,де)няколко нови разкази?Много ще се радвам да ги прочета!! Боже,като си помисля,че си била на 11!!Аз като бях на 11...

    П.П.:Между другото,аз също обожавам да пиша

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си