.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Блян мой

  1. #1
    Guest

    Блян мой

    Прошепни ми боса в нощта.
    Говори ми нежни слова.
    Позволявам ти да ме обичаш.
    Позволявам ти да ме убиваш с любовта си.
    Позволявам ти да бръкнеш в душата ми.Разтягай я, убивай ,я,разкъсвай я,така както аз разкъсвам теб.Слей се с вятъра.И отново проникни в душата ми.Съблечи се така както събличаш душата ми.Прибери се наранена от дъжда,така както аз прибрах душата си.Почувствай ме.Така както аз те почувствах.Обикни ме така както аз те обикнах.Целувай ме,така както аз те целувах.Мечтай ме,така както аз те мечтах.Дишай ме, така както аз те дишах.Запомни ме , така както аз те запомних:красива ,обляна в сълзи от болката, която ми причиняваш,като ме караш да те сънувам.Сбъдни се,така както ме накара да мечтая да се сбъднеш.Осъществи се блян мой...Спри да ми причиняваш болка като ме караш да те блянувам.Просто се сбъдни.Искам да се сбъднеш толкова скоро,от колкото отдавна те мечтая...,блян мой...живот мой..


    Тук не става дума за човек, а за една мечта, която не бих могла да обясня.Аз сам авторката на "Хвърчилото"Искам мнения.Написах го за 5 минути.Просто от любов към изкуството.

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    На гъза на географията
    Мнения
    274
    Мисля че бих го променила на някои на някои места, но като цяло е много фобро жъзхищавам се! =D>
    Да пушиш е вредно, да пиеш е гадно, да умреш здрав е жалко!!!

  3. #3
    I namen mnogo mi haresa =D>
    Хуя до края и душата в рая!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Много ми хареса.
    БРАВО! =D> =D>

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Ne me pazplaka kakto "Hvyrchiloto", no mi haresa.

  6. #6
    Много е хубаво! Но според мен на някои места би трябвало нещо да се промени. Все пак е чудесно! =D>

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си