.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136

    Онлайн турнир по Broodwar



    Предлагам да спретнем един турнир по Brood War(version 1,13)
    За целта трябва да се снабдите с гореспоменатата версия на играта. /има я в торент-тракерите/
    Освен с играта, трябва да разполагати и с безценния софтуер hamachi. Него можете да изтеглите от тук:
    http://www.hamachi.cc/download
    След като свалите hamachi на компютъра си, инсталирайте го (щраквате два пъти върху файла и натискате последователно Next, Next, Next), присъединете се към вече съществуваща мрежа или създайте такава посредтсвом бутончето Create or join networks и се забавлявайте. Не е нужно по-особено конфигуриране на хамачито.

    Турнира да е на Brood War 1,13 защото това е най-распространената версия и в батъл нет всички на нея играят, ако я нямате може да си е драпнете от тук: http://store1.data.bg/jogibg/

    Който има необходимите материали и е готов за игра да пише тук в темата кога иска да играе с някой или да ми пише по skype (rado_gudov) за да направи с мене една игра
    Може даже да си определим ден за турнира, ако има повече желаещи и да се теглим по някъкъв начин всичко според желаещите, а ако няма много желаещи може просто с тези които искат да направим една игра

    Който няма намерение да играе brood моля да не пише в тази тема, тук да се пишат само теми по играта нищо друго !!!!

  2. #2

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Burgas/Bulgaria
    Мнения
    6
    Само за справка. Xfire е много ама много по-лесна и добра програма от хамачи. Програмта Xfire можете да си свалите от тука --->Xfire
    С програмката се работи много по-лесно от Бъгавата хамачи. Инъче за турнира съм съгласен стига да не го прайм с хамачито.


    P.S също така показва и колко часа си играл дадена игра. За пример вижте подписа ми.

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136
    Направили сме 6 човека за сега мрежа в хамача, затова съм избрал него, но нямам нищо против и на тази програма да се направи

    Важно е да има желаещи за игра програмата е лесна работа

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Ехааа с тази игра съм израстнал !

    Уникално и може би незабравимо заглавие, което никога няма да писне на заклетия геймър !


    Иначе и аз съм навит да поцъкаме някой ден, но незнам кога ще имам време. Може би през някой уикенд евентуално ?

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    136
    Цитирай Първоначално написано от Fena
    Ехааа с тази игра съм израстнал !

    Уникално и може би незабравимо заглавие, което никога няма да писне на заклетия геймър !


    Иначе и аз съм навит да поцъкаме някой ден, но незнам кога ще имам време. Може би през някой уикенд евентуално ?
    Сваляй си играта (ако я нямаш) и се готви за петъка,съботата направо да направим една игрица

  6. #6
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Така последната версия на играта е 1.13f. Бтв аз я имам оригиналната и играя в Europe ако виждам че сте фенове драсваите по един майл да цакаме darkarchon@abv.bg за всякакви други простоти дето се додарпват и се прикачват не ме тарсете. Ако има някои с оригиналната игра да ме тарси пак ще цакнем
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  7. #7
    Guest
    Ei Izrodi i as iskam ve as c1kam v Hofa seki den taka po malko ve4erta ako nqkoi ot vas c1ka pI6a sa mak10 pi6ete mi da sa razberem kade e toz s1rvar m1rvar

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си