.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    упражненията на кроуфорд и шифър

    в bb-team.org прочетох една мн интересна статия,която се казва "какво направих за да отслабна".там се споменаваше за сайт,от който могат да се теглят филмчета с упражненията на клаудия шифър и синди кроуфорд.опитах се да отворя страницата,но нещо не се получи .моля ви ,ако някой от вас знае подобен сайт да каже.

  2. #2
    потърсих във форума и открих тази директория:http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/.и от там не мога да тегля-помагайте!

  3. #3
    Пепи Пекторалиса
    Guest
    С техните упражнения няма да станеш като тях. Те да не са извънземни, че да имат тайни упражнения. Ходи на хубав фитнес със свестен инструктор и той ще ти каже с какви упражнения да акцентираш на нужните места.

  4. #4
    Guest
    1не искам да ставам като тях.визирах техните имена,защото със сигурност знам ,че имаха някакви касети с упражнения.
    2ро аз ще си реша какво ще правя(дали ще ходя на фитнес или не) и след като не ми помагаш не си давай мнението

  5. #5
    Пепи Пекторалиса
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    1не искам да ставам като тях.визирах техните имена,защото със сигурност знам ,че имаха някакви касети с упражнения.
    2ро аз ще си реша какво ще правя(дали ще ходя на фитнес или не) и след като не ми помагаш не си давай мнението
    Ми остаси си мазна и тлъска като всички американски пънещи се пред касети от телешопа.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Пепи Пекторалиса
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    1не искам да ставам като тях.визирах техните имена,защото със сигурност знам ,че имаха някакви касети с упражнения.
    2ро аз ще си реша какво ще правя(дали ще ходя на фитнес или не) и след като не ми помагаш не си давай мнението
    Ми остаси си мазна и тлъска като всички американски пънещи се пред касети от телешопа.
    скъпа,случайно да си останала на сухо?каква в тази злоба?може да нямам идеално тяло ,ама чак тлъста не съм.

  7. #7
    Пепи Пекторалиса
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от _wait_and_bleed_
    Цитирай Първоначално написано от Пепи Пекторалиса
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    1не искам да ставам като тях.визирах техните имена,защото със сигурност знам ,че имаха някакви касети с упражнения.
    2ро аз ще си реша какво ще правя(дали ще ходя на фитнес или не) и след като не ми помагаш не си давай мнението
    Ми остаси си мазна и тлъска като всички американски пънещи се пред касети от телешопа.
    скъпа,случайно да си останала на сухо?каква в тази злоба?може да нямам идеално ,ама чак тлъста не съм.
    http://www.teenproblem.net/gallery/d...up&cat=1&pos=0
    Първо не съм "скъпа" и второ няма да коментирам снимката щото много черни думи напират в мен.

  8. #8
    все ми е тая какво напира в теб!!не ми проваляй темета с мненията си!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си