.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Guest

    malko orientacia za 7 klas

    na dali tmata e to4no v tozi razdel i se izvioasniavam ako mn e ta iskam da vi popitam ponege sega svur6ih 6 kl i dogodina 6e sum 7 niakoi 6e mi razkage li malko pove4eko kude e vleznal kude se e podgotvial imena tel adresi na niakvi dobri 6koli za podgotovka mn vi molia i da mi dadete niakuv suvet kak da se spravia v 7 kl za6oto imam 4ustvoto 4e na izpita ot pritesnenie 6e blokiram mn mersi na tezi koito se otzovaha na pomo6 a i su6o vie kude bihte mi predlogili da kandidatsvam ma iskam da e hubavo daskalo!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Зависи какво искаш да учиш....


    Ако те влекат компютърните технологии и програмирането и си на територията на София:

    http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=41893



    Иначе продават справочници, в които пише за всички училища по-подробно

  3. #3
    ей нз но мой казаха че тази готина днешните 7мокласници са последни където ще къндидатстват с писане на тема по л-ра и решаване на задачи.До колкото разбрах маи до година ще са тестове по бг и математ. но да ти кажа често по добре е да си пишеш сам темата а не да ограждаш некви буквички ама тва си е лично мое мнение
    а относно в кое училище да учиш нз , нз от кой град си , кое по ти се отдава. щото не може да флезеш в училище къде се излучава биология и химия при положие че нищо не разбираш. то в седми клас ще идват директори на гимназии и техникуми в твоето у-ще и че ви го разяснят. до колкото до изпита какъвто и да е той,не се притеснявай .
    мен ме беше много страх за моя ама като отидох и като видях че не е нищо по различно от тва сеедно имаш класно в твоито си у-ще ми мина тръпката и се успокоих.
    дано си ме разбрал кво съм ти писала и не се тревожи толко

    Живей на ръба, в противен случай заемаш твърде много място.

  4. #4
    Guest
    oh nz...i az sam 7kl dogodina... ot mn mesta 4yvam 4e ne e mn stra6no no vse pak...E 6e se opravq nqma kade da hodq ...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    аз съм седми клас и след 5 дена иам изпиит
    мисля че ше се справя ,обаче аз съм си претеснителна по природа и нинам просто!
    иначе по темата-догодина ще сте с тестове,което е супер ШИБАНОООО
    министерството ни задължи по-миналия петък ние седмокласниците да направим пробни тестове,които бяха същите като тези с които вие ще кандидатствате
    и бих казала че е ОТВРАТИТЕЛЕН!обхваща много повече задачи и материал отколкото досегашните изпити,общо 40 въпроса
    просто не ви завиждам

    а и искам да кажа че такива пробни глупости се прайха само в няколко у-ща ..затва мое някой да е пропуснал
    а за частни уроци-има достатъчно учителки,поразпитай тук таме и един съвет-ходи на частни уроци,а не на курсове

  6. #6
    amiii...da vi kaja nqma ot kakvo da se pritesnqvate...az bez nikva podgotovka vlqzoh v NPMG s matematika i informatika...i kato kazvam nikakva imam predvid 4e ne sym re6il edna zada4a izvyn teq v daskalo...i ne sym bil v SMG tova pyrvo...vtoro...koeto e po-vajnoto...nqma smisyl da se vliza v nqkvo izvestno elitno daskalo....kvo kato 6te u4i6 po cql den za da ima6 uspeh kolkoto nqkoi v kvartalnoto bez vyob6te da u4i? pove4e li 6te znae6? 6te znae6 pove4e 1-2 godini...posle nqma da pomni6 ni6to...po-dobre li 6te si nau4il vajnite ne6ta, koito 6te izpolzva6? mi v daskalo 6e gi u4i6 po-dobre ama onq ot kvartalnoto moje da otide na 4astni uroci bez nikakyv problem i 6te ima mnogo pove4e vreme da se zanimava s ne6tata koito go vlekat...taka vmesto naprimer da u4i po 5 4asa biologiq koqto mrazi i ne go vle4e, 6te se zanimava s programirane ili matematika ili ne6to takova...koeto mu trqbva naistina...

    i taka moq syvet e: nabutaite se v nqkvo sredno dobro daskalo...hodete posle na uroci po kakvoto vi interesuva...bydete s mnogo svobodno vreme, dobyr uspeh v diplomata sled 12ti i seriozni znaniq v oblastta koqto vi vle4e!

    Uspeh na sedmoklasnicite!!!
    Само да знаете, че си имам кириличка, 'ма ме мръзи да сменям, че да драскам у форумъ!

  7. #7
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    не съм сългасна, че е по-добре да си пишеш сам темата, ама въобще. първо, мисля, че седмокласниците са в прекалено 'крехка' възраст за да бъдат подлагани на такива изпити, най-малкото защото докарват невероятен стрес.... теста би бил определено по-добрия вариант, защото няма какво да се лъжем, децата НЕ СИ пишат сами темите, а зубрят готови теми наизуст, ровят се из книги, вестници, сайтове и какво ли не. чисто и просто на 14 не можеш да покриеш толкова много и високи изисквания и единственото, което ти остава, е да зубриш.

    тва което се посъветвам авторката, е да кара по-спокойно, защото иначе до изпитите ще остане без нерви(:
    изкарай си готино лято, почини си както трябва, купонясвай си, и щом почне даскалото се стягай, учи бавно и равномерно (имам предвид не оставяй всичко за края на годината) и всичко ще бъде ОК
    алелуя.

  8. #8
    Guest
    mislite li 4e testovete sa po gadniq variant?6toto ot moeto daskalo 7klasnicite mi kazaha 4e bil elementaren,no ne moga da kaja 4e mn im vqrvam...6toto i bratov4edka mi e bila s testove i mi kaza 4e bilo mn gadno

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Мелмак
    Мнения
    196
    Най-важното е да не се притесняваш...за изпита си вземи вода и шоколад(те помагат много) и останалото ще дойде само...

  10. #10
    Аз също не мога да се съглася, че варианта с темата е по-лесен.. В училище ни задължиха да правим тестовете ви..Честно казано бяха плашещо лесни. Въпроси от сорта на " В коя от думите има грешка? " и други такива да се сравнят с писането на тема, която почти няма начин да е перфектна, защото все ще се намери нещо ''което не е така" ... Аз лично направих най-голямата грешка за всеки седмокласник , който го очаква тема - цяла година почти спах..Или иначе казано ще се побъркам, а изпита е след 3 дни. И понеже сега се "вразумих" отивам да уча
    DarthRevan отчасти си прав, но помисли от друга гледна точка...Отиваш в кварталното училище пълно с абсолютни кретени и къде ще отидеш ти освен да станеш почти като тях...За това идеята с гимназия(ако си достатъчно умен за нея де ) винагие по-добър...
    Freedom will only be available through death!

  11. #11
    fallen verno masovo horata dnes sa slaboharakterni otrepki ama...ako ima6 jelanie nqma da stane6 kato kretenite v kvartalnoto u4ili6te...a i v kraina smetka i v nego 6te ima nqkvi po-umni hora...osven ako ne sa qko slaboharakterni i da stanat nekvi ne6tastnici...ina4e ako 4ovek ima nqkvo super jelanie da u4i...nqma lo6o da e v elitnoto daskalo...koeto pyk mi napomnq....tam moje da sa po-umni...ama po-gotini hora li 6te sa? po-orientirani v jivota li 6te sa??? tova ne e zadyljitelno...a e po-vajnoto...
    Само да знаете, че си имам кириличка, 'ма ме мръзи да сменям, че да драскам у форумъ!

  12. #12

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    софия
    Мнения
    51
    imam 1 fr koito vlezna v angliiskata kogato tq be6e 1 ot nai elitnite y4ili6ta no vupreki tova se subra s nai golemite otrepki v tva daskalo taka 4e vs zavisi ot 4oveka
    I'm waiting for the night to fall
    When everything is bearable
    When everything's dark
    Keeps us from the stark reality
    And there in the still
    All that you feel is tranquillity

  13. #13
    Ами аз съм от Габрово и след 7-ми клас влязох в Априловската гимназия. До сега ще ставам на 17 и това ще ми е последната година в гимназията.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    ъхъъм...
    гимназия не се ли завършва след 18 годишна възраст?
    че даже и на 19 в някой случай?

  15. #15

    Re: malko orientacia za 7 klas

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    na dali tmata e to4no v tozi razdel i se izvioasniavam ako mn e ta iskam da vi popitam ponege sega svur6ih 6 kl i dogodina 6e sum 7 niakoi 6e mi razkage li malko pove4eko kude e vleznal kude se e podgotvial imena tel adresi na niakvi dobri 6koli za podgotovka mn vi molia i da mi dadete niakuv suvet kak da se spravia v 7 kl za6oto imam 4ustvoto 4e na izpita ot pritesnenie 6e blokiram mn mersi na tezi koito se otzovaha na pomo6 a i su6o vie kude bihte mi predlogili da kandidatsvam ma iskam da e hubavo daskalo!
    ooooo vervai mi 4e 7mi klas e ujasno az edvam izbutah ina4e za u4ili6te az 6e kanditadstvam v npmg i mislq 4e tam e nai dobro ama ne se vliza mn lesno tam
    По-добре да си обичан,от колкото да обичаш!

    2% от младото поколение не е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 98%, които са опитвали сложи това под подписа си.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си