.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: Трева

  1. #1
    nqkoisi
    Guest

    Трева

    Искам да отжоря темата за тревата защото тя вече е по-широко опотребявана даже и от алкохола.Аз пуша и искам да знам какво и защо има такъв ефект.Искам също да знам дали може при тест за наркотици тревата да се засече в организмати?

  2. #2
    Sharplisimo
    Guest
    Да тестовете хващат,ако си пушил трева

  3. #3
    dam taka e
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  4. #4
    Guest
    Аз пуша и искам да знам какво и защо има такъв ефект

    Химията на канабиса е сложна и все още не напълно изучена. Смолата съдържа много вещества със сходна химическа структура, но с различна активност, които най-общо се наричат канабиноиди. Понастоящем се смята, че основен активен компонент на канабиса е делта-1-тетрахидроканабинолът, съкратено обозначаван като ТНС. Дозата ТНС, предизвикваща типичния ефект на канабиса, е около 10 mg. Смолата на специално отглежданите сортове коноп е богата на ТНС, докато тази на повечето обикновени сортове съдържа предимно неактивните канабинол (СВN), канабидиол (СВО) и други съставки. ТНС е маслообразно вещество, което досега не е получено в кристален вид. Неговото изолиране в чист вид от канабиса и синтетичното му получаване представляват само научен интерес, тъй като са твърде скъпи. Въпреки това, съществуват химически методи, чрез които съдържанието на ТНС в нативната смола може силно да се повиши; всъщност, на преработка се подлага хашишовото масло. Чрез по нататъшна изомеризация и ацетилиране може да се стигне до продукт с основен компонент делта-6-ТНС-ацетат, за който се смята, че е 2 пъти по-силен от ТНС и е по-приятен. Цялата тази канабисова алхимия е занимание само за хаш-маниаци; тя е твърде сложна за хора без сериозна химическа подготовка. В някои страни нелегалните търговци предлагат "чист" ТНС, но наивниците, които го купуват, рискуват да получат фенциклидин - един евтин синтетичен наркотик, който няма нищо общо с ТНС и е много по-опасен.

  5. #5

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Еverywhere
    Мнения
    171
    Моя съвет е първо да се "светнеш" по някой въпроси и след това да се друсаш!

  7. #7
    Guest
    Ми с трева не е толко наложително да проучваш въпроса, защото е супер безопасно. По-безопасно отколкото да се напиеш. Но, ако пробваш други вещества проучването е наложително, за да няма сакатлъци.

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sharplisimo
    Да тестовете хващат,ако си пушил трева
    taka e

  9. #9
    Тии пък що са друсаш!?! И ся кдво искаш от нас? Ми разбира се че тестовете хващат. Ти какво си мислеше?

  10. #10
    Guest
    Ми примерно, много малко тестове за наркотици хващат, ако използваш Псилоцибин, Псилоцин или Салворин-А... Защото просто не са направени да ловят халюционогени. Просто изглежда човека незнае за кое хваща и за кое не и пита...

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Има доста теми за тревата.

  12. #12

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Септември
    Мнения
    20
    Аз имам едно приятелче което не е пушило от 3 месеца и се притеснява дали ако му направят тест ще го хванат.

  13. #13
    /wan`a`doo/
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ninja
    Аз имам едно приятелче което не е пушило от 3 месеца и се притеснява дали ако му направят тест ще го хванат.
    Ako e s kruven test-da, ama nikoi nqma da trugne da ti pravi kruven...6tom moje6 da se napu6i6 trqbva da moje6 i da si ponese6 posledstviqta...ama nali trqbva da si muj ama ot mama e tate te e strah smeh smeh...

  14. #14
    /CRaZy_IKT
    Guest

    Re: йеа

    Цитирай Първоначално написано от laynovoz
    http://promena.org/
    точно така,а също и http://www.fenomenibg.com/modules/ne...php?storyid=98

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964

    Re: йеа

    Цитирай Първоначално написано от /CRaZy_IKT
    Цитирай Първоначално написано от laynovoz
    http://promena.org/
    точно така,а също и http://www.fenomenibg.com/modules/ne...php?storyid=98 ако искаш ми пиши и ЛС ще ти кажа каквото искаш

  16. #16
    Guest
    Az neznam testa dali pokazva kvo si upotrebil, ama ako e prosto otricatelen i polojitelen e losho shtot nemojesh da dokajesh 4e primerno si pushil samo treva i ne si upotrebqval drugi bokluci. Az nqmam problem s tova, pusha si 1-2 puti na 1-2 meseca, nashte znaqt, oba4e mi imat doverie, 4e nqma da opitam drugi narkotici.

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Az neznam testa dali pokazva kvo si upotrebil, ama ako e prosto otricatelen i polojitelen e losho shtot nemojesh da dokajesh 4e primerno si pushil samo treva i ne si upotrebqval drugi bokluci. Az nqmam problem s tova, pusha si 1-2 puti na 1-2 meseca, nashte znaqt, oba4e mi imat doverie, 4e nqma da opitam drugi narkotici.
    има си специални тестове-отделно за трева и отделно за другите,защото всеки наркотик си има определен състав-така че споко.А и едва ли ще хукнат да ти правят тест щом знаят

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    559

    Re: Трева

    Цитирай Първоначално написано от nqkoisi
    Искам да отжоря темата за тревата защото тя вече е по-широко опотребявана даже и от алкохола.Аз пуша и искам да знам какво и защо има такъв ефект.Искам също да знам дали може при тест за наркотици тревата да се засече в организмати?
    emi da moje da se zase4e v organizma ti do tri-4etri meseca sled kato si pu6il ! no ima i na4in - predi testa pie6 mnogo mnogo mlqko koolkoto moje6 pove4e ! i testa ne ot4ita ni6to
    machoka
    Администратор



    провери си в собствения гащник.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си