.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Guest

    konfeti....vs....popars

    Taka....Mister Popras ....Tva e ne6to koeto v posledno vreme stana` mn VAJNO! Po partite ve4e si4ki lahat...predi RUSH...ne moje6e da si nameri6 daje po Sex Shopovete.... a za Konfetite..... si4ki se drusat....ama SI4KI.... kvo stana be kva e taa moda be maaamu deeba???

  2. #2
    bzzz
    Guest
    mmm poparsa e neshto veliko brat!!!!!!!!! mn me kefi !!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Попърса е адски тъпо нещо.Само дето сега всички се правят на много велики.На тия които взимат мога само да кажа че тва е по-зле и от калето.И да ги питам изобщо знаят ли кво се съдържа в тва и кво може да ти причини?Май не...

  4. #4
    ahahaha poppersa e chuk da...ebasi dobroro,ama ne e viarno che ne e mojelo da se nameri predi RUSH,kopele,lud li si?az minaloto liato si go biah vzela na minalia RUSH ...i kak taka dori i v sex shopovete,kato toi tam si se prodava poi rpincip....a ne mojesh da kajesh poppers vs amfet shot 1to niama nishto obshto s dr-to...
    we like it DARK&HARD

  5. #5
    Guest

    Re: konfeti....vs....popars


  6. #6
    Guest
    К'ви вещества има в това?

  7. #7
    Brain On The Floor
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    К'ви вещества има в това?
    Има нитрити,това са газове,които се изпаряват и причиняват така обичания "ръш" Попърса помпа доста кръв в мозъка и ако се прекалява може направо да се строполиш на земята.Всичко избледнявам,все едно ти пада кръвното,краката ти омекват и ставаш крив мноо,но всичко за 1 мин макс Има и главоболие от това нещо,а другото е,че омръзва бързо.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Brain On The Floor
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    К'ви вещества има в това?
    Има нитрити,това са газове,които се изпаряват и причиняват така обичания "ръш" Попърса помпа доста кръв в мозъка и ако се прекалява може направо да се строполиш на земята.Всичко избледнявам,все едно ти пада кръвното,краката ти омекват и ставаш крив мноо,но всичко за 1 мин макс Има и главоболие от това нещо,а другото е,че омръзва бързо.
    prichiniava taka obichania rush??? kvo po diavolite iskash da kajesh?
    we like it DARK&HARD

  9. #9
    Guest
    Попърса е лепиларска история, мили4ки, е вярно, не е толкова зле за белите дробове, но ефектът върху мозъка е по4ти същия, само дето пуска по- бързо. Оба4е притъпява бавно но завинаги мозъ4ните рецептори, дето ни позволяват да изпитваме удоволствие.(същото важи и за бонбоните, макар 4е при тях механизмът е малко по-разли4ен)
    Амфетите пък тотално изтощават ресурсите на организма от адреналин, разстройват хормоналния баланс и като капак на вси4ко водят до силна психи4еска зависимост, придружена с психи4ни разстройства(психози)

    Това, 4е "вси4ки го правят" не е аргумент да го правя и аз, и двете неща съм ги пробвал, е не ми харесаха, поне не ми харесаха достатъ4но, 4е да ги пробвам пак.
    п.с.4иста тревица- бистра главица.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София
    Мнения
    121
    Какво подяволите е попапс или квото му викате? Доколкот разбрах е някво лайно ама..Абе хора луди ли сте да си проваляте живота?!

  11. #11
    fake
    Guest
    тия попърс напоследък май са станали доста модерни...
    на мен не ми звучи добра идея...
    някъде бях чела, че се използва в секса...да издържиш повече или не помня вече закакво беше...все пак някой ще обясни ли какво точно ти става от това, или тука всички сте на теория само?

  12. #12
    Poppersbg представя - Liquid Aroma® - Aromaния™* , доказаната с милиони продажби в световен мащаб марка Pac West Distributing Corp.
    Нахъсай въображението си с RUSH®, Pop'rs®, Hardware®, Quicksilver®, Heavy Duty Bolt®, Ram®, Liquid Aroma Brand®, Iron Horsе™ и Locker Room®. Над 40 години продуктите на PWD се налагат успешно в повече от 100 държави. Множество публикации в "London's Daily Mirror", "Los Angeles Times", "Wall Street Journal", "Playboy", "Penthouse", "Hustler" и "Time" утвърждават Aromaния™* като гаранция за качество и запазена марка на истинското изживяване. Aromaния™* ще намерите в по - добрите клубове и в Internet.

    Не използвайте продукти без логото на PWD на указаните места! Обърнете специално внимание на Power-Pak Pellet™ - малките керамични топчета във флакона, предотвратяващи преждевременното изпаряване на консистенцията. Повече от 20 години Power-Pak Pellet™ гарантира Purity -Power - Potency Аromaния™*.
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от onzi__
    Какво подяволите е попапс или квото му викате? Доколкот разбрах е някво лайно ама..Абе хора луди ли сте да си проваляте живота?!
    http://en.wikipedia.org/wiki/Poppers

    АМИЛ-НИТРИТИ

    Силно-летливи вещества, популярни напоследък като средство за краткотрайноотпускане на мускулатурата , придружено от краткотрайна еуфория. Продават се в секс-шоповете ,както и онлайн.
    Поредната "легална дрога", също толкова легална ,колкото и лепилото, бронза или лако4истителя, не толкова вредна, нито пък толкова евтина.

  14. #14
    kolkoto i modno da e az predpo4itam da stoq nastrana... tva himiite sa kofti ne6to a i nqma6 nikva garanciq 4e tva koeto vzima6 e tva koeto si misli6 4e vzima6... bavno i sigurno se prevra6ta6 v bokluk i v edin moment ve4e ne moje6 da spre6... mislete za bade6teto, koza e istinata

  15. #15
    Guest
    hahaha kvi li ne gi izpisahte......bojee ...mi poprincip poppers se izpolzva po vreme na sex ...otvarq se i se ostavq blizo do legloto{ili mqstoto kadeto pravish sex} i taka se povishava 4uvtsvitelnosta .... naistina deistva

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си