.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Въпросът ми е за IP-тата

    iskam da pitam nqkoi ima li takava programa s koqto da se razbere ot koi grad e IP-to i takiva razni...?molq vi speshno mi e

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Като се поразтърсиш из руските (например) warez сайтове ще си намериш доооостаааа.Препоръчвам Xspider...руски софтуер...при това доста добър

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  3. #3
    Едно време същестуваше регистър на Министерстовто на далекосъобщенията за интернет доставчиците.

  4. #4
    Experta
    Guest

    Ако ти трябва само града тва трябва да помогне

    http://www.tyxo.com/tools/ в whois пишеш ИП-то и ти казва кои му е доставчика, адреса на доставчика, телефони и разни такива. с добра воля от доставчика и умело лъгане и силно обеждаване може да го склонип да ти каже и кой от клиентите му ползва точното ИП. Не се вързват много ама пак....[/url]

  5. #5
    Guest
    Най-добре използвай www.ripe.net

  6. #6
    Guest
    а има ли програма за смяна на ип та ? плс кажете мн спешно ми тря пр да сменям ип та да гласувам в форуум да кажем плс хеллп

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    на бюрото пред PC-то в Шумен
    Мнения
    339
    за да гласуваш във форум не ти трябва друго IP а username а иначе просто си нагласи браузера през прокси

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Ин Дъ Мидъл Ъф Ноулеар
    Мнения
    559
    Имаше някакъв сайт,в който си въвеждаш ip-то и той ти показва местожителството на карта... До колко е вярно - не знам,защо така и не можах да си разпозная блока...
    Incomplete..........

  9. #9
    SummerBreeze
    Guest

  10. #10

    243333

    аз лично пускам еднo:

    tracert IP

    и то ми показва през кое ISP минава после поглеждам сайта на ISp-то и разбирам от кой град е ... а ако направите whois на IP-то ще ви покаже сигурно на кой регистратор е .. при мен примерно ако направя на мойто whois ми казва че е на ripe.com ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си