.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Desire^
    Guest

    Computer & TV ... ??

    hi all. iskam da vi pitam .. kak moga da svarja televizora s computara? znam 4e e 4rez nqkakav kabel ama kakav to4no i kade i kak se slaga ? a kato gi svarja 6te moga primerno da gledam filmite ot pc-to na tv-to ,nali ? a obratno ? pls help spe6no e

  2. #2
    Guest
    Трябва ти TV tuner...

  3. #3
    трябва ти акаунт в арената да си сваляш от там новините на бТВ ХАХахаххАХАхХАха!

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    трябва ти акаунт в арената да си сваляш от там новините на бТВ ХАХахаххАХАхХАха!
    Точно така!

  5. #5
    Desire^
    Guest
    otkade moga da si go kupq tozi tv tuner i kolko stryva ? a i ne razbrah za kakvo e toi to4no za tv kam pc li ? as pove4e iskam filmite ot komputara da gi gledam na tv-to ama kak i moga li da se opravq as ili trqbva da doide nqkoi haker da mi go opravi

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Desire^
    otkade moga da si go kupq tozi tv tuner i kolko stryva ? a i ne razbrah za kakvo e toi to4no za tv kam pc li ? as pove4e iskam filmite ot komputara da gi gledam na tv-to ama kak i moga li da se opravq as ili trqbva da doide nqkoi haker da mi go opravi
    като гледам сам няма да се оправиш. По-добре питай, не някой "хакер", а човек който разбира.
    ТВ тунера се слага в компа за да гледаш на него телевизия, а за да гледаш на телевизора си тва, което става на компа ти трябва TV Out. Много видеокатрти вече имат.

  7. #7
    Desire^
    Guest
    )) a kolko stryva tova TV out g/d i kak da razbera dali s moqta video karta moje da stane ?

  8. #8
    za da gleda6 filmi ot kompa na televizora ti trqbva videokarta s tv out tva e izhod koi preobrazuva signala za monitora i go pravi na obiknoven kakavto ti puskat po kabelnata i ti trqbva edno prehodni4e ot buksata na samata video karta do chinch i posle ti trqbva samo edin kabel chinch-chinch koito struva okolo 1 lv

  9. #9
    Guest
    az imam takav kabel i si go bqh svarzal s TV-to i gledah filmi i poneje monitora mi be6e gramnal izpolzvah televizora za monitor mn gadno se vijda6e.igraeh igri na nego no nz kvo stana ne6to mi se preeba video kartata i nqma6e nikva kartina hodih v serviza i kazaha 4e mi sa izgoreli nqkvi rezistori smeniha gi i se opravi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си