.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200

    Помощ за цифров фотоапарат

    За лятото съм решил да си взимам някакъв цифров фотоапарат за клипчета, но не съм много запознат с цените, моделите и т.н. Та ако може някой да каже ако има впечатления от някой модел и горе-долу за цените ще съм му благодарен


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  2. #2
    Ако ще праиш филмчета не си взимай фотоапарт, защото дори и професионалните не правят бог знае какви добри клипчета като качество. Купи си камера ако искаш да си снимаш как караш пред НДК. Иначе си купи нещо от среден клас - Панасоник Лумикс или Канон, Коника

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    az si imam sony 4.1 megapixela i sum mnogo dovolna. pravi klip sus zvuk, no si e opredeleno po dobre za snimki. vqrno che kamerite sa dosta po skupi, no si pravqt dobri klipcheta

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Еми да то ще ми трябва повече за клипчета отколкото за снимки


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Еми да то ще ми трябва повече за клипчета отколкото за снимки
    Тогава е по-добре да ви вземеш камера. Вече модела ще си го определиш спрямо желанията и възможностите ти.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    А да знаете някакъв сайт , където мога да разгледам видовете и съответно цените на камерите?


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  7. #7
    Провери в онлайн сайтове : http://megashop.bg/techno/index.php?..._800025&sort=a дано да ти свърши работа но и в техномаркет онлайн има каталог с камери

  8. #8
    http://www.technomarket.bg/browselis...deo/camcorders По принцип в онлайн сайтовете няма толкова много модели, докато в магазина има много различни видове

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си