.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Тренировки и успехи ...

    Здравейте всички,
    Може да е имало и друг път подобни теми ,но ме извинете ...


    Та ... я кажете какво тренирате и иматели някакви успехи като например купи или медалчета ?
    Beyond the game
    Through the portal into cyberspace

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    plovdiv
    Мнения
    114
    Спорта е вреден за здравето!!!

  3. #3
    Хммм аз мисля , че съм чувал изразът "СПОРТА Е ЗДРАВЕ" ама хайде ...


    Та ... нека аз да се похваля . Тренирам лека атлетика от година и половина вече.Състезавам се при 14 годишни.Бягам на 800м , 1500м и 3000м . Тази година е добра . Шампион съм в зала на 1500м и 2ри на 800м . На открито съм 2ри на 800м и 3ти на 3000м. От републиканските кросове хващам и някои лев ... това е от мен .... сега сте вие !
    Beyond the game
    Through the portal into cyberspace

  4. #4
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    E izfyka s eqkata! A az 6te ti kaja 4e sum pe4elila 1 mqsto na leka atletika na 1000m! xaxax 6egyvam se de!e xybavo e 4e si pe4elil!Bravo na deteto!
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    На бягане 300 метра винаги съм била за шестица.

  6. #6
    Guest
    Ми аз играя художесатвена гимнастика от 6 години и за сега имам 4 сребърни , 6 бронзови медала, 3 чтвърти места и едно пето място. Същност подпето място никога не съм слизала. Сребърните ми медали всичките са на топка, а имам и два бронзови на топка. Освен това бронзов имам и от лента, бухалки, въже и обръч- демек бронзови медали имам от всички уреди, а от топката даже два пъти. Обаче все не мога да стигна до златен медал. Яно ще има още да си потренирам..

  7. #7
    treniram pluvane ama za sega samo za udovosltvie ina4e ne sam hodila na saztezaniq

    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    PaRkOuR CiTy
    Мнения
    458
    ми тренирам футбол но като се вземе купа или нещо такова е за целия отбор а отбора има мн

  9. #9
    sprint
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от t0nTy
    Хммм аз мисля , че съм чувал изразът "СПОРТА Е ЗДРАВЕ" ама хайде ...


    Та ... нека аз да се похваля . Тренирам лека атлетика от година и половина вече.Състезавам се при 14 годишни.Бягам на 800м , 1500м и 3000м . Тази година е добра . Шампион съм в зала на 1500м и 2ри на 800м . На открито съм 2ри на 800м и 3ти на 3000м. От републиканските кросове хващам и някои лев ... това е от мен .... сега сте вие !


    за колко бяхаш 800 метра кажи да видя дали е добре моето време аз съм скрит талант...

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Pazardjik
    Мнения
    125
    treniram basket i s u4ili6tniq otbor zavar6ihme 6 v stranata na saztezanieto v dimitrovgrad ne e mn ama pak ni dadaha nqkva mizerna kupa estestveno sofiq be6e na parvo mqsto...
    S golqmata sila idvat i golemite otgovornosti! Taka zapo4va moqtaistoriq!Ako nqkoi vi kaje 4e az sam obiknoven 4ovek....zna4i vi laje!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Тренирам тенис от 9 години и си имам купи и медали. Не съм ги броила колко са
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    Тренирам тенис от 9 години и си имам купи и медали. Не съм ги броила колко са
    Какъв тенис ?
    Животът е кратък и водка "Flirt" не запазва спомените ...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    На бягане 300 метра винаги съм била за шестица.
    Това не са тренировки , а задължителни изпитни форми в училище ...
    Животът е кратък и водка "Flirt" не запазва спомените ...

  14. #14
    Аз пък съм тренирал 4 години спортна гимнастика ( като по-малък ) имам медали - 2 сребърни , 1 бронзов ... Влачиха ме по мн състезания тогава ма мен не ме влечеше кой знае колко и до някъде го правих с нежелание ... После си счупих крака и спрях ...
    Като малко по голям тренирах футбол , след това тенис на корт ( там съм бил на няколко състезания и на четвърт финал един ме направи разноглед ... Станах 7-ми клас и спрях ...
    След това тренирах волейбол от даскало ... Играхме доста мачове ...
    И скоро мисля да почвам да тренирам в някой по нормален клуб ... Това е ...
    Животът е кратък и водка "Flirt" не запазва спомените ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си