.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675

    Майкъл Оуен

    21.06.2006 | Спорт НетИнфо


    Оуен се контузи в коляното още в 1-а минута на мача срещу Швеция снощи и бе заменен от Питър Крауч.

    Днес 26-годишният нападател на Нюкясъл ще премине обстойни медицински прегледи, но е малко вероятно те да са обнадеждаващи.

    "Мисля, че контузията на Оуен е доста сериозна. Майкъл няма да играе повече на световното първенство и вероятно ще се върне у дома. Това е много разочароващо за него и за нас", каза вратарят на англичаните Пол Робинсън.

    Таблоидът "Сън", позовавайки се на свои източници, твърди, че Майкъл Оуен е с повредени кръстни връзки на коляното и ще бъде извън строя половин година.
    т. 2, 9

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    уф да бе горкия,аз съм за англия,те са велики!много жалко 4е се контузи мом4ето ма и тез шведи тъпите как може да изравнят бе!!! :-D както и да е де,въпреки 4е Оуен няа да играе,Англия си имат още много добри игра4и,като двамата Коул,Стивън Джерард,Бекъм,така 4е съм убедена 4е ще се справят добре

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от midian
    уф да бе горкия,аз съм за англия,те са велики!много жалко 4е се контузи мом4ето ма и тез шведи тъпите как може да изравнят бе!!! :-D както и да е де,въпреки 4е Оуен няа да играе,Англия си имат още много добри игра4и,като двамата Коул,Стивън Джерард,Бекъм,така 4е съм убедена 4е ще се справят добре
    Бих добавила Невил, Фердинанд и Рууни
    т. 2, 9

  4. #4
    Фен Аватара на neMec`
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    ..In..The..EvEnT..OF..My..DeMisEe..
    Мнения
    282
    da ve mn grozno sa polu4i taka da se kontuzi o6te v na4aloto na ma4a mn kofti raota
    ..impossible...
    ...is nothing...

  5. #5
    Наистина много кофти се контузи вчера, чак и мен ме заболя.
    А само заради него се бях наредила пред телевизора! Хубавец е.

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Кофти работа.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    Цитирай Първоначално написано от Sapphir
    Цитирай Първоначално написано от midian
    уф да бе горкия,аз съм за англия,те са велики!много жалко 4е се контузи мом4ето ма и тез шведи тъпите как може да изравнят бе!!! :-D както и да е де,въпреки 4е Оуен няа да играе,Англия си имат още много добри игра4и,като двамата Коул,Стивън Джерард,Бекъм,така 4е съм убедена 4е ще се справят добре
    Бих добавила Невил, Фердинанд и Рууни
    ей да бе,всъшност си4ките мом4ета са си добре,АНГЛИЯ ОЛЕЕЕ!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си