.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Участвайте
    Guest

    Погледнете тук няма да съжалявате.

    http://www.wetten-sie-machts.de/ Става дума за човек който се е хванал на бас с приятелката си че ако направи сайт който да посетят 11 милиона души тя ще излезне гола на терена на финалния мач на световното Така че въпроса е само да влезнеш и да пратиш линка на всички твои познати!!!Айде да му помогнем.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Посетих го, но едва ли броячът ще навърти 11 000 000 посещения.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    абе пчела..
    хвани си стани от мозъка и помисли малко бе...
    виж и кфо съм написал... бахти и залупения сеирджия си, има ли манджа на която не си отишъл да си мерудия...

    хвани един път помисли преди да се цепиш...

    ТОВА Е ЛЪЖА, ИЗМИСЛИЦА, ПРЪЧКА, ШЕГА, ЕБАВКА...
    Сеирджия можеш да викаш на някой, който познаваш, но с тебе изобщо нямам намерение да споря, няма смисъл.
    Що се отнася до мерудията...гледай се първо себе си, а после коментирай другите какво правят!

    П.П. Ако си мислиш, че още в началото не разбрах, че това е ташак, толкова по-зле за тебе...

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    да бе разбрал си...

    аууу да гледам себе си... я се погледни, че във всяка тема... ауууу ще дойда на скейт профанията, ще ходя на боя с възглавници, ще сеирджииствам на анархопротеста, графити фестове, само ходиш да гледаш... ебати не си ли сеирджия, а???
    Сеир е да отидеш и да гледаш сеир, без да взимаш участие, което аз не правя, но както и да е...
    За анархистите, не съм ходил за твоя информация, за боя с възглавници, ходя редовно и то не само да гледам, за графитите съм запален и попивам инфо, но щом казваш че сеирджийствам, може би е така....
    Нямам намерение да се обяснявам повече, защото мога да правя каквото и както си искам, без някой да ми държи сметка, още по-малко пък ти...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    баси...
    не стига, че е лъжа това, ама какво някакви хора толкова се палят...
    гола жена ли не сте виждали бе дееба??
    2 т. системно.

  6. #6
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    ъХъХ, екс, жената да не те e оставила без секс снощи?



    При всички положения пчелата поне не седи по цял ден пред компа, както аз и ти /или поне си оползотворява свободното времето по-добре/

  7. #7
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    гахахаха...
    една седмица ще съм такъв...

    Поне не ти се случва всеки месец

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    гахахаха...
    една седмица ще съм такъв...

    Ти май взимаш пример от мен,а?!


    edit:Тука май на чат го обърнахме...

  9. #9
    Guest
    Стига сте се карали ми бъдете съпри4астни - това е една благородна кауза!!!Пуснете го и като спам в скайп - "ако не влезе6 тук и не разпрати6 линка на вси4ките си познати тая но6т Зайо Байо 6те те натопори

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от :)```n0_Pr0bL3m```;)
    Стига сте се карали ми бъдете съпри4астни - това е една благородна кауза!!!Пуснете го и като спам в скайп - "ако не влезе6 тук и не разпрати6 линка на вси4ките си познати тая но6т Зайо Байо 6те те натопори
    Голяма смехория! Виждала съм много такиваа спамове в скайп например: Ако пуснеш това съобщение на 14 човека в следващите 15 мин. последният ще ти напише Обичам те!
    Големи глупости ама ако не докладват е добра идея!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си