.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Ботевград
    Мнения
    137

    цифрови фотоапарати

    Трябва ми некав сайт за супер мощни цифрови фотоапарати или направо некав модел.
    Мерси предварително.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  3. #3
    Canon 20D




    Dpreview.com

    It's been four years and four months since they revealed the EOS D30, the first digital SLR which amateur photographers could really afford. So here we are, 52 months later with the latest incarnation of that original design, the eight megapixel EOS 20D. Not since February 2002 (the EOS D60) has Canon increased the resolution of this line of digital SLRs, in the EOS 20D we have a 1.9 million effective pixel increase, a new AF system, 50% faster continuous shooting and more than double the buffer space.

    First impressions of the EOS 20D are good, it feels far less 'prosumer like' and instead feels more like a 'baby EOS-1D' (as described by one of our team). Gone are some of the annoyances of the EOS 10D, the 20D now switches on virtually instantly and focuses quickly, it feels very solid and yet weighs slightly less than the model it replaces. So far so good.

  4. #4

    а

    Предлагам ти Panasonic с мега оптикъл стабилизатора на картината.Високо качество на приемлива цена . Не е като горния фотоапарат - минимум 1000 лева струва .

  5. #5

    Re: а

    Цитирай Първоначално написано от zubi
    Предлагам ти Panasonic с мега оптикъл стабилизатора на картината.Високо качество на приемлива цена . Не е като горния фотоапарат - минимум 1000 лева струва .
    Ти четеш ли или не се мориш?
    Трябва ми некав сайт за супер мощни цифрови фотоапарати или направо некав модел.
    Трябва мощен фотоапарат. Това е хубав и професионале фотоапарат - 1500лв. И цената си заслужава. На 20Д може да му слощиш оптика, с литиевойонни батерии е. Фокус и 10мегапиксела. Фотоапарат от висш клас.
    Панасоника е любителски.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си