.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    Sisito
    Guest

    град Перник

    Преди малко прочетох някой форумци какво са писали за моя град и искам да им кажа че въобще не са прави ,Перник е много готин град както всеки град има своите и положителни и отрицателни черти и места. Нека всеки които е идвал в Перник да каже какво мисли за него, а и тези които са чували за него с какво впечатление са останали.


    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Near here...............!:)
    Мнения
    498
    pernik ne e lo6 grad,po-spokoen e ot sofiq,koeto e dobre,no ne moga da jiveq tam,v kraina smetka koi kudeto si e sviknal!
    Ne si zaslujava da pla4e6 za ne6to,koeto ne moje (ili ne iska) da pla4e za teb!

    Член на Клуба на пенсионерите!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    дианабад
    Мнения
    688
    В самия град не си спомням да съм влизала, но много често минавам покрай него и тези заводи ли са, тези комини, целият пушек, които излиза от тях - аз и с това асоциацирам Перник.

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от djigi
    В самия град не си спомням да съм влизала, но много често минавам покрай него и тези заводи ли са, тези комини, целият пушек, които излиза от тях - аз и с това асоциацирам Перник.
    iaz tei

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Пътят за селото ми минава от там.
    Нямам почти никакви впечатления, освен че има доста кафета и т.н. .

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Хах, това ме изкефи!

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Някъде,където съм сама!
    Мнения
    192
    Веднъж бях на гости в Перник и решихме да отидем на дискотека-егати дискотеката,само чалга!
    Admin-Coki:
    огромен размер на снимка в подпис.
    /забрана за ползване на такъв.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от summer_04
    pernik ne e lo6 grad,po-spokoen e ot sofiq,koeto e dobre,no ne moga da jiveq tam,v kraina smetka koi kudeto si e sviknal!
    sglasna sum s tebe
    2 т. системно.

  9. #9
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    аз съм от Перник и мога да кажа на всички да си гледате работата защото Перник си е супер има своите отрицателни качества но можете ли да ми кажете кои град няма.Whisskas какъв ти е проблема като не ти харесва махни се от този град и готово
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Знаеш ли какво, живея 15 години в Перник и не можеш да ме разубедиш че не е мазна,гнусна,смръдлива чалга дупка....
    Не виждам нито една хубава черта във всичките жалки чалгарски детскотеки,в спечените идиоти и шибаните лиглички...Нито пък в мазните мутри,нито в недоебаните курви....Дори джойнт-а е гнусен...Факт.Перник смърди
    \m/ Yeah!


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  11. #11
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Whisskas ти каде би се преместил да живееш тогава в софия ли? защо мислиш че там няма наркомани, чалга гъзета както ти се изрази навсякаде ги има.Второ не ме познаваш и нямаш никакво право да ме наричаш идиот,разбра ли? аз да съм те убидила не нали? Трето което е много зависи от човека,за да си го направиш готино трябва малко да се постараеш,ти имаш ли изобщо приятели? и четварто което е каза нещо за джойнта, мой човек тук не си прав,но няма никакво значение факт е че перник не е съвършен град има много отрицателни черти,но немисля това да си богат да е такава черта,не мисля това в един град да има хубави кафета също да е отрицателна черта?
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    1.Уискас е женско.
    2.Пише се "Обидила"


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    СС (;
    Мнения
    383
    крисито яко се изцепва...
    1. то е ОЧЕБРЪКНО, че уискас е женско
    2. къде е говорила за тва замърсено отвсякъде градче, наречено софия...
    3. хем пита 'защо мислиш, че тям няма еди какво си', а в следващия момент 'ти самА спомена, че навсякъде ги има'...
    пращиш от логика
    "група 13"
    HandOfBlood (Worthless )
    83.148.67.113
    83.148.67.116
    212.92.0.135
    212.21.143.157
    212.21.141.99

  14. #14
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    11 tochka deaktiven profil.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Whiskass, права си, ама друго си е да отидеш у некое лъскаво кафе у квартало с приятелките ти след манюрист, сауна и солариум, да лигавите некво кафе два часа и да слушате новите хитове по плането,а накрая гаджето ти - фризиран младеж с ризка, пртъркани дънки и големи очила да спре пред въпросното кафе с голф тройката, с пернишка геристрация затъмнени стъкла, неонови лампички и едно кученце на таблото дето поклаща глава. Вътре звучи новия мега хит на някоя фолк дива. Всички в кафето да отправят поглед към колата, а ти точно в този момент да станеш, да метнеш на рамо малката си златиста чантичка и да се качиш във возилото. Еееех, е тва е живота. След това гаджето ти бесно да те откара към центъра, пука му, че е минал на три червени светофара, отнел е предимството на 4-5 автомобила и баз малко е щял да сгази 2 деца на пешеходна пътека. Та той е готин заедно с голфа. А ти да погледнеш към него и да кажеш: това е мъжът мечта!
    Еснафщина!

    Хехе, Whiskass, дано успееш да се разкараш от там. Стискам ти палци. За скейт парка, не се надявай, само това ще ти кажа. Евентуално би се направил такъв, при положение, че има скейтъри и доста спонсори

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    еми аз съм ходила много пъти в Перник и чесно казано не съм останала хич с кой знае кво лошо впечатление!има недостатъци-да,но кой град няма?!? не мисля че градчето е толкова лошо колкото го изкарват някой... но няма значение всичко е въпрос на мнение-аз също не мога да си представя да живея там,но не за друго,а просто щото съм си свикнала тук
    Всеки е в състояние да допусне грешки,
    но има хора,които притежават само тази способност.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    Не ви ли хареса песента?
    11 tochka deaktiven profil.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Хубави хора са в Перник!
    Само тези заводииии
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  19. #19
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от djigi
    В самия град не си спомням да съм влизала, но много често минавам покрай него и тези заводи ли са, тези комини, целият пушек, които излиза от тях - аз и с това асоциацирам Перник.

    И аз така...
    Нямам и желание да го посетя обаче..
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    Не ви ли хареса песента?
    Абе с тая песен ми звъни телефона бе!

  21. #21
    ТУМБУРАКИ
    Guest
    След АСКУУ най-смешен ми е тоа град.Перник,или както те му викат - ПЕУНИК.Страхотен град,пълен с мургави създания - или въглищари,или цигани,оди че разбери що на он лицето му е черно като автомобилна гума .

  22. #22

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Епа о нас
    Мнения
    3
    Цитирай Първоначално написано от *_krisito_sladuranata_*
    Whisskas ти каде би се преместил да живееш тогава в софия ли? защо мислиш че там няма наркомани, чалга гъзета както ти се изрази навсякаде ги има.Второ не ме познаваш и нямаш никакво право да ме наричаш идиот,разбра ли? аз да съм те убидила не нали? Трето което е много зависи от човека,за да си го направиш готино трябва малко да се постараеш,ти имаш ли изобщо приятели? и четварто което е каза нещо за джойнта, мой човек тук не си прав,но няма никакво значение факт е че перник не е съвършен град има много отрицателни черти,но немисля това да си богат да е такава черта,не мисля това в един град да има хубави кафета също да е отрицателна черта?
    1-во Whisskas е момиче(нали,въпреки че я бъркат понякога с момче),което не е от голямо значение нали.2-ро мога да ти кажа че има приятели,може да не са много,но за сметка на това са ИСТИНСКИ,3-то ние знаем как да си правим да ни е хубаво,но просто от мазнотията,която се върти в Перник няма друго място за нас осжен градинки и парково,което е подтискащо(Да си чужала за дискриминация?Това е същото)4-то-джойнта си е под всякаква критика и последно-съгласна съм с Whisskas че си идиот!!!
    Обичам те Whisskas!!!

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    ami seloto mi e VELINOVO.a PERNIK e edin grozen grad,koito samo zamarsqva prirodata i ima mnogo zavodi i e mnogo grozno.

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    moga da vi kaja,nai-luskavite kafeta sa v sf kafe BULGARIQ do ruskata curkva i v CUM kafeto.

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    pernik e edin ujasen grad.nqmam dumi prosto. samo zamursqva okolnata sreada.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си