.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    България се класира на ЕП по волейбол за мъже

    България се класира на ЕП по волейбол за мъже

    24.06.2006

    Спорт НетИнфо

    Волейбол

    Българският национален отбор по волейбол за мъже се класира за европейското първенство през 2007 година в Москва и Санкт Петербург след като в среща от петия кръг на квалификационна Група С победи Румъния като гост с 3:1 гейма (22:25, 26:24, 25:17, 25:17). Това е пети пореден успех за волейболистите на Мартин Стоев, които вече и на теория не могат да бъдат изместени от първото място в групата.
    Стоев заложи на титулярна шестица Андрей Жеков, Владимир Николов, Евгени Иванов, Христо Цветанов, матей Казийски Казийски, Тодор Алексиев и на либерото Теодор Салпаров. Като смени влизаха Боян Йорданов, Костадин Стойков, Красимир Гайдарски и Данаил Михайлов.

    Най-резултатни за българите бяха Владимир Николов и Матей Казийски.

    Утре е другият мач в групата между Латвия и Германия.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Матей е машинаааа Волейболистите са най-добрите просто...мн обичам тоя спорт и ще ги гледам с интерес.Пожелавам им много успех,те заслужават да са първи
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  3. #3
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от strange__
    Матей е машинаааа Волейболистите са най-добрите просто...мн обичам тоя спорт и ще ги гледам с интерес.Пожелавам им много успех,те заслужават да са първи
    Заслужават със сигурност .. Ще стискаме палци !

  4. #4
    Браво на момчетата !!!
    ЩЕ ГИ СМАЧКАМЕ НА ЕВРОПЕЙСКОТО !!!
    Beyond the game
    Through the portal into cyberspace

  5. #5
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Наще са ДЪ БЕСТ!Ама Казийски наистина ми е надеждата Страаааааааашно добре играе.Също и Евгени Иванов,той рули .
    Пожелавам им късмет и вярвам в победата им =D>


    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    леглото
    Мнения
    176
    ми тва е най-естествения край на тия квалификации след като наште показаха класата си /въпреки разни чукове и инжинери те продължават да мачкат =D> =D> /а иначе остава един мач във варна ,който съм сиг 100% че ще спечелим
    You can cheat some people all the time or all people sometimes but you can't cheat all the people all the time..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си