.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Guest

    Забивки на купони

    Как да се забия с някое момиче на някое къпонче сега през лятото. Понапивам я и ... ?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Се запознавате, каниш я да танцувате...

  3. #3
    баси въпроса
    ем отиваш при нея , ако е сама я каниш да танцувате , да се поразходите , ебали гу , зависи каква е тя и какво обича
    нО тОвА е ПОлОжЕнИтО нЕ сЕ оБИчаМе , Но заЩо ли Ни БолИ коГаТо Го ИзРичаМе?

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Трябва да си много тъп и грозен, за да трябва да напиеш момиче, за да се забие с теб.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    312

    Re: Забивки на купони

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Как да се забия с някое момиче на някое къпонче сега през лятото. Понапивам я и ... ?
    Ami pova se ot kak se kazva6 do ...koga 6te hodim na kafe

  6. #6
    Guest
    ti red li si s glavniq edna macka da ne moi6 da zabie6 pfff no comment prosto

  7. #7
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Napiva6 q?! Tva bi trqbvalo da e pod...dostoinstvoto na vseki muj...Principno trqbva da moje6 da svali6 momi4e i dokato si e suvsem trezvena...
    Probvai s "Zdrasti, az sum edi-koi-si, nenam kakvo si...ela da tancyvame"
    Zavurji nqkakuv razgovor

  8. #8
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Ми като за начало й обръщай повече внимание,показвай й че я харесваш,покани я да танцувате,бъди близо до нея,дръй се мило,разсмивай я (ако можеш),накарай я да се чувства приятно в компанията ти.Ти кво смяташ?Да я на напиеш,да я фраснеш с една бухалка в главата и както ония първобитните да си я замъкнеш в пещерата Трябва да си нежен,общителен и да не се правиш на такъв какъвто не си!Тва е всичко

  9. #9
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Цитирай Първоначално написано от LP_girl_14
    както ония първобитните да си я замъкнеш в пещерата
    Ахахаххххах тва ме разби
    А по темата:ми да,отиваш,казваш и "здрасти,виждам,че си сама,искаш ли да танцуваме?"И тя би трябвало да стане.После"мноо добре танцуваш",сядаш с нея на масата и така.Ама то вече кое ли момиче ходи само в дискотека...няма значение,ако не е сама...пропусни оная част и напрао "искаш ли да танцуваме?"
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  10. #10
    ako iskash q napii taka po lesno shte ti e da q vkarash v legloto axaxx
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  11. #11

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    71
    Цитирай Първоначално написано от Sarabi*
    Ахахаххххах тва ме разби
    А по темата:ми да,отиваш,казваш и "здрасти,виждам,че си сама,искаш ли да танцуваме?"И тя би трябвало да стане.После"мноо добре танцуваш",сядаш с нея на масата и така.Ама то вече кое ли момиче ходи само в дискотека...няма значение,ако не е сама...пропусни оная част и напрао "искаш ли да танцуваме?"
    Става въпрос за забивки на купон, а не на дискотека иначе като цяло съм съгласен с теб. =D>
    Най-лошия начин да ти липсва някой е да бъдеш с него и да знаеш че никога няма да бъде твой.


  12. #12
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    Цитирай Първоначално написано от BeLiVe_Me`f
    ti red li si s glavniq edna macka da ne moi6 da zabie6 pfff no comment prosto

  13. #13
    Guest
    Напиваш я, слагаш й упойващо средство в питието и готово!
    Но това е само в случай, че нещо ти се дърпа и прави на интересна. Най-лесното - показваш й 20 лв ( а може и по-малко) и готово.

  14. #14
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    Цитирай Първоначално написано от Genocide Lolita
    Напиваш я, слагаш й упойващо средство в питието и готово!
    Но това е само в случай, че нещо ти се дърпа и прави на интересна. Най-лесното - показваш й 20 лв ( а може и по-малко) и готово.
    TI SI KRETEN I PALEN OLIGOFREN BRATLE

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Мнения
    538
    Цитирай Първоначално написано от Angel_Girl
    Цитирай Първоначално написано от Genocide Lolita
    Напиваш я, слагаш й упойващо средство в питието и готово!
    Но това е само в случай, че нещо ти се дърпа и прави на интересна. Най-лесното - показваш й 20 лв ( а може и по-малко) и готово.
    TI SI KRETEN I PALEN OLIGOFREN BRATLE
    =D>
    ...Φταίει η καρδιά μου που σου λέει σ' αγαπώ (h)

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от honey91
    Цитирай Първоначално написано от Angel_Girl
    Цитирай Първоначално написано от Genocide Lolita
    Напиваш я, слагаш й упойващо средство в питието и готово!
    Но това е само в случай, че нещо ти се дърпа и прави на интересна. Най-лесното - показваш й 20 лв ( а може и по-малко) и готово.
    TI SI KRETEN I PALEN OLIGOFREN BRATLE
    =D>
    =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
    Малеее как може да има такива хора!!!!!Това ли е отношение.Момичетата да не са за игра само

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    434
    4estno da ti kaja nqma smisla da q napie6 ako q haresvam otiva6 i q kani6 na tanc ne e nujno da q napiva6!
    I don`t run away from you,I walk slowly.And it kills me because you don`t care enough to stop me! ;(

    Скачай,че ще те изплющъ!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си