.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    ВОДАТА,КОЯТО ПИЕМ!!!

    Може би сте 4ували за каната Brita,може би и някои от вас я имат...За тези,които не знаят за к'во стаа въпрос - в каната се налива 4е6мяна вода,която минава през филтър и излиза 4иста.Ве4е 3 месеца имаме каната и на третия сменихме филтъра.Вижте с какво бе6е пълен,като,заклевам ви се,в каната е наливана само 4е6мяна вода!




    Така 4е - пийте само минерална вода или си купете кана Brita,сори за рекламата!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    СС (;
    Мнения
    383
    хах е мда, гадно е, ама не съм чула до ся някой да е умрял от чешмяна вода...
    "група 13"
    HandOfBlood (Worthless )
    83.148.67.113
    83.148.67.116
    212.92.0.135
    212.21.143.157
    212.21.141.99

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Все пак в България живеем...нормално.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    СС (;
    Мнения
    383
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Aко не те убие водата, ще те убие някоя кола.. да не ти пука.
    благодаря, днес си особено мил... и аз те мразя...
    "група 13"
    HandOfBlood (Worthless )
    83.148.67.113
    83.148.67.116
    212.92.0.135
    212.21.143.157
    212.21.141.99

  5. #5
    Guest
    rano ili k1sni vsi4ki 6te ymrem. A vodata 6te te ybie sled sm1rtta ti

  6. #6
    Не знам за вас, но на мен минералната вода ми е безвкусна.

    Друго си е натурални микро (и не толкова микро) организми и мекия вкус на варовик смесен с ръжда. Подлудява ме.

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Re: ВОДАТА,КОЯТО ПИЕМ!!!

    Цитирай Първоначално написано от KaMiKaDzE
    Може би сте 4ували за каната Brita,може би и някои от вас я имат...За тези,които не знаят за к'во стаа въпрос - в каната се налива 4е6мяна вода,която минава през филтър и излиза 4иста.Ве4е 3 месеца имаме каната и на третия сменихме филтъра.Вижте с какво бе6е пълен,като,заклевам ви се,в каната е наливана само 4е6мяна вода!




    Така 4е - пийте само минерална вода или си купете кана Brita,сори за рекламата!
    Кофти гледка е, но когато съм жаден не обръщам особено внимание дали водата е чешмяна или минерална.

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ironic
    Не знам за вас, но на мен минералната вода ми е безвкусна.

    Друго си е натурални микро (и не толкова микро) организми и мекия вкус на варовик смесен с ръжда. Подлудява ме.
    xaxaaxxaxaxa yesssssss =D>

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от ironic
    Не знам за вас, но на мен минералната вода ми е безвкусна.

    Друго си е натурални микро (и не толкова микро) организми и мекия вкус на варовик смесен с ръжда. Подлудява ме.
    Муахаха,ако искаш мини тогава към 11 през нас да ти продам филтърчето - 200грама само за 20кинта!!!Други желаещи?

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Хахахах к'во е т'ва бе?! Прилича ми на ориз и магданоз

    П.П.. Абе мяза на дроб сaрма


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  11. #11
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Абе бунак, отвори филтъра преди да го ползваш и ще видиш че е сищото. Да не мислиш, че всичко това е от водата. Активен въглен мисля че беше туй вътре. Инъче от каната аз лично съм доволен (нашето семейство де). Имаме от...3-4 години. Наистина е по-добре с нея

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    (:
    Мнения
    407
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Абе бунак, отвори филтъра преди да го ползваш и ще видиш че е сищото. Да не мислиш, че всичко това е от водата. Активен въглен мисля че беше туй вътре. Инъче от каната аз лично съм доволен (нашето семейство де). Имаме от...3-4 години. Наистина е по-добре с нея

    i na6ta si imashe ot predi tova imame q ot 2-3 godini daje ako ne se luja to tova pre4istva vodata no ne sum sigurna
    The pain is temporary!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Най-добре си купувайте минерална. Водата в БГ е негодна за пиене, незнам защо никъде не го пише...

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Така е, на малко места става за пиене. Преди в София водата беше еталон за чиста вода, но сега кат се застрои всичко на поразия и вече за нищо не става. Та затова викам е негодна, щото може някой още да не е разбрал благата новина.
    И в Лозенец за нищо не стаа, гадна е.

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    дианабад
    Мнения
    688
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Само аз ли си наливам вода от чешмата?
    Още един оцелял.

  16. #16
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    откъде се копува тази канаюп.п пия минерална,но все пак

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    СС (;
    Мнения
    383
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Само аз ли си наливам вода от чешмата?
    хааа ми не, аз нали точно тфа обясняях в първия си пост
    "група 13"
    HandOfBlood (Worthless )
    83.148.67.113
    83.148.67.116
    212.92.0.135
    212.21.143.157
    212.21.141.99

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Накара ме да се замисля. Ще говоря с мама да направим нещо по въпроса. Колко струва тази кана?

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Само аз ли си наливам вода от чешмата?
    хахахах о,нее скоро ще умрем!!
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  20. #20
    Виж този въпрос е сложен тук няма значение в коя страна живем това е проблем който ще продължи да съществуа.Най -доброто решение е наистина да пиете минерална вода като мен не е толкова скъпа.
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар/широчина/.

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Абе бегай бе.. снимал си си дроб сармата докато си обядвал! Как такова нещо ще ти излезне от водата, ти нормален ли си?!


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    412
    Аз само минерална пия, другата нещо ми е гадна..

  23. #23
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Ям всеки ден пържени картофи с всякакви видове меса, за десерт мазни толумбички, еклерчета и всякакви сладки вкусотии, пия по 3л. чешмяна вода на ден и ... повярвайте ми.. нямам 70 кила и съм в разцвета на силите си Ако ми е писано да напусна житейския си път по естествен начин, убеден съм че ще доживея до дълбоки старини

    Минерална вода.. бляааа, лигавщини и претенции..Ако човек няма заболяване, което изрично да изисква минерална вода, бляк.. та тя е толкова безвкусна.. друго си е .. течния варовик

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    дианабад
    Мнения
    688
    То и само минерална не си е работа да се пие.

    "Едно време" ние като си купихме такава кана беше 54лв, но това беше наистина преди доста време и сега би трябвало да са по-малко. То и самия филтър не е евтин. Има ги в Метро.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Ям всеки ден пържени картофи с всякакви видове меса, за десерт мазни толумбички, еклерчета и всякакви сладки вкусотии, пия по 3л. чешмяна вода на ден и ... повярвайте ми.. нямам 70 кила и съм в разцвета на силите си Ако ми е писано да напусна житейския си път по естествен начин, убеден съм че ще доживея до дълбоки старини

    Минерална вода.. бляааа, лигавщини и претенции..Ако човек няма заболяване, което изрично да изисква минерална вода, бляк.. та тя е толкова безвкусна.. друго си е .. течния варовик
    Ти какво искаш да стане? Естествено, че няма да пукнеш веднага. Но мръсната вода е фактор за по-бързо изхабяване на организма.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си